יום שני , נובמבר 19 2018
ראשי / רשימת צעירים חדשה ברמת גן: תנועת "רמת גני" בראשות ישראל זרי

רשימת צעירים חדשה ברמת גן: תנועת "רמת גני" בראשות ישראל זרי

במערכות הבחירות הקודמות מגמת הצעירים החלה לתפוס תאוצה, ומתמודדים שנכנסו למועצות העיר ברחבי הארץ לפני גיל 30 על כרטיס הצעירים חוללו מהפכות שקודמיהם בתפקיד לא הצליחו לעשות.

בחירות רמת גן

הבחירות המוניציפליות מתקרבות וברמת גן מנסים לשחזר את ההצלחה של רשימות הצעירים בתל אביב ובירושלים. ישראל זרי, דובר האגודה למען הלהט"ב לשעבר שהיה גם יועצו האישי של השר ישראל כ"ץ, מקים את "רמת גני", רשימת הצעירים והצעירות של העיר. הרשימה כוללת גם פעילים בולטים בעיר כמו יו"ר אגודת הסטודנטים של שנקר, מרכז הנהגת הצופים של רמת גן לשעבר, סמנכ"ל האגודה למען הלהט"ב הארצית ועוד.

בדומה לתנועות צעירים בערים אחרות בארץ, ‘רמת גני’ רוצה ללכד הכוח של צעירי העיר כדי  ליצור שינוי, ולהעיר את רמת גן המנומנמת והמבוגרת. לדעתם של חברי "רמת גני"  הפוטנציאל של העיר הרמת גן רחוק מלהיות ממומש, ועד היום לא הצליחה העיר לגבש לעצמה אופי עצמאי. הם מקווים כי נוכחות של צעירים בתוך המועצה העירונית תוכל לשנות ולקדם נושאים כמו: עסקים קטנים, תחבורה חכמה, דיור לצעירים, חיי סטודנטים, נוער, תרבות ואומנות, ספורט, קהילה הגאה, חיי לילה ותיירות.

מי שעומד בראש הרשימה ומקווה להיבחר למועצת העיר הוא ישראל זרי, יליד 1990, בעל תואר ראשון בהצטיינות יתרה בתקשורת ודיפלומטיה מהמרכז הבינתחומי בהרצליה שתפקד במקביל כדובר אגודת הסטודנטים של המרכז. בעבר היה דובר תנועת הצופים הארצית, ממקימי שבט צופי 'עלית' ברמת גן, פעיל מרכזי באגודה למען הלהט"ב בישראל ולשעבר יועץ אישי לשר התחבורה ישראל כ"ץ. לאחר שנים של עבודה במגזר הציבורי והשלישי, החליט ישראל להקים את רשימת הצעירים והצעירות 'רמת גני',למרות שהתקבל לתואר מתקדם באוניברסיטת Kings College היוקרתית באנגליה.

מערכת הבחירות ברמת גן צפויה להיות חמה במיוחד, לאור החקירות נגד ראש העיר הנוכחי, ישראל זינגר, ואחוזי התמיכה הנמוכים להם הוא זוכה. תושבי העיר מגלים יותר מעורבות בבחירות בתקווה לשינוי ושיפור בחיי העיר.

4 comments

  1. הגיע הזמן שתהיה פה רשימת צעירים רצינית עם אנשים מוכשרים וטובים. בהצלחה!

  2. הגיע הזמן לרוח חדשה בעיר הזאת! כל הכבוד

  3. כל הערסים, מקובלים, לא חכמים במיוחד של "אהל-שם" במקום אחד, צאו לשוק העבודה במקום לשחק בפוליטיקה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הנבחרת של זינגר. תוכן מקודם

סיבוב שני ברמת גן – הנבחרת של ישראל זינגר

בחירות הסיבוב השני ברמת גן יערכו ביום שלישי הבא 13.11.2018 משעות הצהרים עד הערב. אלפי …