יום ראשון , נובמבר 17 2019
ראשי / גם הגמלאים תומכים בזינגר

גם הגמלאים תומכים בזינגר

סיעת הגימלאים בראשות איצ'ה שחם מצטרפת לסיעות שכבר הביעו תמיכתן בזינגר- אביהוא עם הרמת-גנים ומחל בראשות משה רווח. שלוש הסיעות תומכות בראש העיר, ישראל זינגר בבחירות לראשות העיר, שייערכו ביום שלישי הבא ה-13.11.18.

הגמלאים עם ישראל זינגר

שחם: ״עבור רשימת הגימלאים "כה" מדובר בשותף טבעי שמקדם בכל הכוח פרויקטים ומיזמים שקשורים לגיל השלישי. לאחר שיתוף הפעולה הפורה בקדנציה האחרונה ולאור ההקשבה והרצון לעשות טוב לוותיקי העיר אין לנו ספק כי ראש העיר ישראל זינגר הוא ראש העיר הנכון לגימלאים ברמת-גן, אני קורא לפעילי הרשימה צאו להצביע ישראל זינגר לראשות העיר".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


 


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל –
הירשמו כאן


יעניין אותך גם:
רמת גן: נפתח פארק קונביץ החדש
פריצת דרך להקלת עומסי התנועה במזרח העיר

זינגר: "אני שמח על הצטרפות סיעת הגימלאים בראשות איצ'ה שחם, שותפי הוותיק לדרך. רמת-גן היא העיר בה תוחלת החיים היא הגבוהה בישראל. 20% מתושבי עירנו הינם גימלאים, ולכן במהלך 5 השנים האחרונות פעלתי ללא לאות למען ולרווחת גימלאי העיר.


לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – רמת גן  ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה  – רמת גן ניוז – כל מה שקורה בעיר


עיריית רמת-גן מהווה מודל עבור רשויות רבות, הלומדות מאיתנו כיצד מעניקים חיבוק עירוני אמיתי לאזרחים הוותיקים. כעת, החיבוק העירוני שלנו לאזרחים הוותיקים מתקדם צעד נוסף: לראשונה בישראל נקים מנהלת גימלאים שתרכז את הטיפול באזרחים הוותיקים על מנת להיטיב עמם אף יותר. הצטרפות הגמלאים מסייעת להבטיח שעיריית רמת-גן תמשיך לחבק את האזרחים הוותיקים של העיר גם בקדנציה הבאה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

לבנת נזרי

מי רוצה לקדם את ליבנת נזרי בעיריית רמת גן?