יום שלישי , נובמבר 13 2018
ראשי / על כל מה שנתתם: תעודות הוקרה חולקו לארגוני המתנדבים בגן הפסלים

על כל מה שנתתם: תעודות הוקרה חולקו לארגוני המתנדבים בגן הפסלים

באירוע הוקרה חגיגי שהתקיים ביום שני הודה ראש העירייה בשם תושבי העיר למאות המתנדבים בארגונים השונים על פעילותם למען העיר והקהילה

ערב הוקרה למתנדבים
ערב הוקרה למתנדבים

מאות מתנדבים ונציגי ארגוני התנדבות התכנסו ביום שני בגן הפסלים של תיאטרון גבעתיים לאירוע הוקרה למתנדבים הפעילים בעיר. האירוע נערך במעמד ראש העירייה רן קוניק ובהשתתפות ממלא מקום וסגן ראש העירייה, בני רייך, מנהלת האגף לשירותים חברתיים, מירי פרחי ומפקח תחום התנדבות במשרד הרווחה יונתן שוורצמן.

לכתבות נוספות:
ולנו יש פלאפל: לא תאמינו כמה תעלה מנה בגבעתיים בשבוע הבא
בדרך אל הבקו”ם: המתגייסים חגגו במופע סטנד אפ

ערב הוקרה למתנדבים, צילום: באדיבות עיריית גבעתיים
ערב הוקרה למתנדבים, צילום: באדיבות עיריית גבעתיים

תעודות הוקרה ניתנו לנציגי ארגוני המתנדבים הפעילים בגבעתיים בהם: איגוד הציירים והפסלים, האגודה למלחמה בסרטן, איחוד והצלה, אילן, אמונה, אנוש, אקים, גבעולים, ויצו, יד שרה, יד לבנים, ידיד לחינוך, לה"ב, ליונס, ליונס גור אריה, מגן דוד אדום, משמר אזרחי, מתנדבי המשטרה, ועוד גופים המאגדים בתוכם כ- 1500 מתנדבים מכל שדרות העשייה ההתנדבותית חברתית.

ראש העירייה, רן קוניק, אמר במהלך האירוע: "אתם מתנדבות ומתנדבים יקרים הופכים את העיר שלנו לעיר כה מיוחדת, עיר של נתינה למען הזולת, הירתמות למען הקהילה, עיר של חיבורים בין אוכלוסיות וצרכים. בשם תושבי העיר הרשו לנו להגיד לכם תודה. המרקם האנושי של העיר מהווה פסיפס בו כל אחת ואחד מכם, בצנעה, במסירות וברגישות יוצרים גן פורח של נתינה אין קץ ועל כך אנו גאים".

מרים בר און הודתה בשם המתנדבים לעיריית גבעתיים על ההוקרה וההכרה וציינה כי ללא שיתוף הפעולה של כל הגורמים העירוניים לא ניתן לפעול למען  העיר והקהילה. את הערב חתמה הופעתו של הזמר דני רובס שהלהיב את הקהל עם שירים מכל הזמנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סופגנייה

רשת קופיקס מציגה: סופגנייה בחצי המחיר

חג החנוכה מתקרב ואיתו הביקוש הגובה למאכל המסורתי – הסופגנייה. כידוע, בתאריכים אלה, יוצאות שלל …