יום שישי , אוגוסט 17 2018
ראשי / כמה זה עולה לנו: עליות במחירי השכירות ברמת גן וגבעתיים לפי נתוני יד2

כמה זה עולה לנו: עליות במחירי השכירות ברמת גן וגבעתיים לפי נתוני יד2

לפי נתונים שפירסם האתר אמש, בגבעתיים נרשמה עלייה של 12 אחוז בשלוש שנים וברמת גן עלייה של 9 אחוז בדירות 4 חדרים. מיטל ישועה מסוכנות רימקס מסבירה את העלייה בביקושים

עלייה במחירי השכירות ברמת גן וגבעתיים
עלייה במחירי השכירות ברמת גן וגבעתיים

אתר האינטרנט יד2 פירסם אמש טבלה החושפת עלייה חדה במחירי השכירות באזורנו. לפי הנתונים, מחיר השכירות הממוצע ברמת גן לדירת 4 חדרים בשנת 2015 עמד על 4,890 שקל ואילו בשנת 2018 המחיר האמיר ל-5,645 שקל, עלייה של 9 אחוז בשלוש שנים. בגבעתיים העלייה חדה אף יותר: אם בשנת 2015 מחיר השכירות הממוצע בעיר עמד על 5,606 שקל, הרי בשנת 2018 המחיר עמד כבר על 6,246 שקל, עלייה של 12 אחוז.

מיטל ישועה, מסוכנות רימקס 100 אחוז בגבעתיים מתייחסת לנתונים: “אני חושבת שהנהירה היותר גדולה היא מתל אביב. זוגות צעירים מבינים שבסכום שהם שוכרים חדר וחצי בתל אביב, ברמת גן או בגבעתיים הם שוכרים דירות יותר גדולות. העיר משנה את פניה, בגבעתיים יש תנופה של חיי לילה, נפתחים ברים, וכמובן הקרבה לתל אביב מקלה על המעבר הזה”.

מיטל ישועה, צילום: יח"צ רימקס
מיטל ישועה, צילום: יח”צ רימקס

אילו עוד גורמים משפיעים על הביקושים באזור?

” כל נושא התמ”א יוצר ביקושים גדולים של דירות להשכרה. הדיירים מפונים מהבתים ועוברים לגור בשכירות למשך שנתיים שלוש, עד שתסתיים הבנייה. אצלנו במשרד לדוגמא, רק לאחרונה פינינו 14 דירות לצורך פרויקט תמ”א וכולם עברו לגור בשכירות באזור”.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

משטרה. אילוסטרציה

נעדרת בת 12 מרמת גן אותרה בכפר ערבי סמוך לירושלים

ילדה בת 12 שנעדרה מביתה ברמת גן משעות הצהריים ביום חמישי האחרון אותרה על ידי …