יום שישי , אוגוסט 17 2018
ראשי / משוגע מי שיחמיץ: תחרות מד גיר האוס אוף סקוט בסקייט פארק גבעתיים

משוגע מי שיחמיץ: תחרות מד גיר האוס אוף סקוט בסקייט פארק גבעתיים

האירוע הצבעוני של חובבי ז'אנר קורקינט הפעלולים מגיע לעיר. שלומי קאופמן מסביר מה כיף בטירוף הזה. ויש גם פרס: טיסה ללונדון

עפים על זה, צילום: שירן גולן
עפים על זה, צילום: שירן גולן

מתחם הסקייט פארק בגבעתיים יארח ביום שלישי הקרוב (12 ביוני), בשעה 17:00, את האירוע הצבעוני של קורקינט הפעלולים שמושך תשומת לב רבה בקרב חובבי הז’אנר, מד גיר האוס אוף סקוט לוקל צ’אמפ.

מד גיר הוא היבואן של קורקינט פעלולים, המוביל את הסצנה בישראל. לוקאל צ’מפ שיתקיים בגבעתיים הוא חלק מסבב של אירועי סקייט פארק שמתקיימים ברחבי הארץ. זו הפעם השנייה שהתחרות נערכת בגבעתיים. “אנחנו הבאנו את הסצינה הזו לארץ ופיתחנו את הקהילה. תחרות הלוקאל צ’אמפ היא בעצם המורשת שלנו, כשבסוף התחרות הפרס לזוכה הוא כרטיס טיסה ללונדון למחנה אימון עם הנבחרת שלנו”, סיפר שלומי קאופמן, מנהל ‘מד גיר ישראל’.

יש לציין, כי מדובר בקורקינט פעלולים לא ממונע, המיועד לרכיבה בסקייט פארקים ורכיבת רחוב (street), שמכוון לעמוד בעומסים ונחיתות גבוהות ולא הכלי העירוני המוכר. בישראל גיל הרוכבים נע בין 6 ל-18 שנה ובחו”ל אף יותר. “אנחנו מחזיקים נבחרת של רוכבים ונותנים להם חסות והם מקבלים ציוד חינם ברמה הגבוהה ביותר”, מספר קאופמן.

מי יהיה הלוקל צ'אמפ של גבעתיים?, צילום: שירן גולן
מי יהיה הלוקל צ’אמפ של גבעתיים?, צילום: שירן גולן

חשוב לציין, כי התחרות מתקיימת על בסיס שיתוף פעולה בין מחלקת הספורט של עיריית גבעתיים לבין מד גיר האוס אוף סקוט (scoot). “עיריית גבעתיים ומחלקת הספורט מאוד מאמינה ומשקיעה בסקייט פארק שלה ובקהילת הרוכבים, יש לנו שיתוף פעולה מדהים”, מפרגן קאופמן. אירוע הגמר הגדול של סוף התחרות יתקיים אף הוא בגבעתיים, בסוף אוגוסט.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

משטרה. אילוסטרציה

נעדרת בת 12 מרמת גן אותרה בכפר ערבי סמוך לירושלים

ילדה בת 12 שנעדרה מביתה ברמת גן משעות הצהריים ביום חמישי האחרון אותרה על ידי …