יום שני , מאי 20 2019
ראשי / הסכסוך המשפחתי יצא משליטה: הצית את רכבה של בת דודתו

הסכסוך המשפחתי יצא משליטה: הצית את רכבה של בת דודתו

תושב רמת גן מואשם כי נסע בשעת לילה מאוחרת לתל אביב, ארב לבת דודתו, גילה היכן החנתה וחזר למקום עם חומרי בעירה קצת אחרי חצות. משפטו יחל בחודש הבא

תושב רמת גן הצית את רכבה של בת דודתו, צילום אילוסטרציה
תושב רמת גן הצית את רכבה של בת דודתו, צילום אילוסטרציה

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לאחרונה לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד תושב רמת גן המואשם שהצית את רכבה של בת הדודה שלו בעקבות סכסוך משפחתי.

בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד טוני גולדברג, ראש צוות בפרקליטות נטען כי הנאשם הינו בן דודה של בעלת הרכב שהוצת. מכתב האישום עולה כי הנאשם ובני משפחתה של בעלת הרכב, מסוכסכים ובעקבות כך, במועד שאינו ידוע, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה להצית את רכבה של בת דודתו, רכב מסוג סוזוקי.

יעניין אותך גם

להפיץ את אהבת ישראל בעולם: המשלחת ההומניטרית של שנקר לטנזניה

פרסום ראשון: "פגמים חמורים בעבודת המשטרה שמובילים לפגיעה חריפה בצדק"

אולם בית משפט השלום בתל אביב, צילום: אבי פוגל
אולם בית משפט השלום בתל אביב, צילום: אבי פוגל

יצר שביל הצתה

בכתב האישום נטען כי באמצע חודש יולי, יצא הנאשם מביתו ברמת גן והגיע לרחוב נחלת בנימיו בתל אביב, במטרה לאתר את הרכב. לפי האישום הנאשם המתין מספר דקות עת, הגיעה בעלת הרכב והחנתה את רכבה בסמוך לרחוב השומר 5 בתל אביב. הנאשם הבחין בבעלת הרכב יוצאת מרכבה ונועלת אותו, בעקבות כך נסע משם כדי להצטייד בקרשים ובחומרי בעירה.

בכתב האישום נטען כי "בהמשך לכך, באותו יום, דקות ספורות אחרי השעה חצות, הגיע הנאשם למקום מצויד בקרשים. בקבוק דלק ומצת. הנאשם הניח את הקרשים בתוך שקית, שפך לתוכה דלק, הניחה מתחת לרכב , הוסיף לשפוך את שאריות הדלק על הרכב ועל הקרקע, ביוצרו שביל הצתה , שילח אש באמצעות מצת". בעקבות כך, התפשטה במקום דליקת ונגרם נזק רב לרכב. מיד אחרי שהדליק את הרכב נמלט הנאשם מהמקום.

בכתב האישום נטען כי בעשותו כן שילח הנאשם אש במזיד ברכב, גרם להצתו ונמלט מהמקום.כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של הצתה והיזק בזדון. משפטו יחל בחודש הבא.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – רמת גן גבעתיים ניוז
www.facebook.com/RGGNEWS

רוצים להגיב לכתבה, הכנסו לקבוצה – רמת גן ניוז – כל מה שקורה בעיר
www.facebook.com/groups/ramat.gan.news

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

לוחמי האש בפעולה, צילום: באדיבות לוחמי האש רמת גן

בעקבות מזג האוויר השרבי – צו איסור הדלקת מדורות