יום שלישי , נובמבר 12 2019
ראשי / מועצת העיר גבעתיים אישרה את ההצטרפות לפרויקט התחבורה הציבורית בשבת

מועצת העיר גבעתיים אישרה את ההצטרפות לפרויקט התחבורה הציבורית בשבת

רשת התחבורה תכלול קו ייעודי לגבעתיים- הקו הירוק, אשר יתחבר למערך כולל של 6 קווים נוספים שיפעלו לאורכן ולרוחבן של מספר ערים במטרופולין, בתדירות של 30 דקות. בימי שישי בין השעות 18:00 ועד 02:00 לפנות בוקר ובימי שבת בין השעות 09:00 ועד 17:00

מפת הקווים בסופי שבוע
מפת הקווים בסופי שבוע

ועדת הכספים של עיריית גבעתיים ומועצת העיר, אישרו הערב את הסכם השתתפות העיר גבעתיים בהפעלת מערך ההיסעים המטרופוליני של סוף השבוע בגוש דן. מדובר על הסכם לשנת 2020 בתוספת החלק היחסי לשנת 2019, בעלות שנתית העומדת על 300 אלף שקל.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


רשת התחבורה תכלול קו ייעודי לגבעתיים- הקו הירוק, אשר יתחבר למערך כולל של 6 קווים נוספים שיפעלו לאורכן ולרוחבן של מספר ערים במטרופולין, בתדירות של 30 דקות. בימי שישי בין השעות 18:00 ועד 02:00 לפנות בוקר ובימי שבת בין השעות 09:00 ועד 17:00.

תחנות ולו"ז מדויק יקבעו ויתפרסמו בימים הקרובים לקראת הפעלתו ב-20/11/2019. השירות יהיה חינמי, ונוסעים יוכלו לבצע החלפות בין קווי הרשת.

הישיבה שבה אושר הפרויקט
הישיבה שבה אושר הפרויקט

ראש העירייה, רן קוניק: "גבעתיים שמחה לקחת חלק במהלך חברתי סוציאלי פורץ דרך, שיאפשר לאוכלוסיות רבות להתנייד גם בסופי שבוע. אני מברך את עיריית תל אביב-יפו על הובלת המיזם, זו הוכחה שבנושאים מהותיים הנוגעים לרבים, אפשר לייצר שיתוף פעולה בין רשויות. תודה לחברי למועצת העיר שהביעו את תמיכתם במהלך שכפי שאמרתי לא פעם, הוא אינו מהלך כנגד ציבור דתי ואמונתו אלא בעד מתן אפשרות שווה לכל אזרח להתנייד בסופי שבוע, לבקר חולים, לנסוע למשפחה או לבלות בחוף הים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צילום מדא

פועל נלכד בתוך בור ברחוב פנקס ברמת גן