יום שני , נובמבר 18 2019
ראשי / מאות השתתפו במסיק זיתים בגינת תיאטרון גבעתיים

מאות השתתפו במסיק זיתים בגינת תיאטרון גבעתיים

במהלך האירוע נהנו המשתתפים מחוויית בית בד אותנטית, מסיק זיתים בגינת התיאטרון, סדנת כבישת זיתים, הסברים על מחזור וקומפוסט

מסיק זיתים
מסיק זיתים

גינת תיאטרון גבעתיים עם עצי הזיתים שבה הפכה להפנינג קהילתי בהשתתפות מאות ילדים והורים שנהנו מחוויית מסיק זיתים שארגנה היחידה לאיכות הסביבה בעיריית גבעתיים.

מסיק זיתים
מסיק זיתים

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


במהלך האירוע נהנו המשתתפים מחוויית בית בד אותנטית, מסיק זיתים בגינת התיאטרון, סדנת כבישת זיתים, הכנת דיוקנאות מחומרים טבעיים, הכנת מנורות שמן, הסברים על מחזור וקומפוסט.

את הסדנאות והמסיק ליוו מדריכים שהסבירו לאורך כל הפעילות על כל פעילות המסיק ועד הכנת שמן הזית כולל הסברים מפורטים והדגמות.

אביעד מנשה, מחזיק תיק איכות הסביבה: "הרעיון שעמד מאחורי האירוע, הוא שההורים תושבי העיר לא צריכים לכתת רגליהם לערים אחרות ולנדוד בכבישי ישראל לטובת הפעלות לילדים בחופשת החג. אחת המטרות שעומדות לנגד עינינו היא יצירת אירועים איכותיים ומקוריים לטובת התושבים גם בזמן החגים ובהתחשב בכך שהעיר שינתה את פניה בשנים האחרונות וחלה הגירת משפחות צעירות אליה הדבר נראה לנו מתבקש, ולראיה כמות האנשים שהצביעו ברגלים ובאו לאירוע – עלתה על הציפיות שלנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מפת ההיסעים

בדרך אל הים – מערך ההיסעים בסופ"ש יוצא לדרך