יום שני , ספטמבר 23 2019
ראשי / גבעתיים / סוגרים את הקיץ בבית הראשונים בגבעתיים

סוגרים את הקיץ בבית הראשונים בגבעתיים

ב-29.8 יתקיים הפנינג חינמי לסוף הקיץ ותחילת השנה ביוזמת הנהגת הורי בורכוב. בין הפעילויות: שיעור קרב מגע, שיעור ציור וג'ימבורי לקטנטנים

הנהגת הורי בית ספר בורכוב בגבעתיים, בראשות מיה גיל נחום והאימהות קרן ברנד, מלי פיינשטן, הדס רביב, ענת כרמי, יזמה אירוע שמטרתו לקיים פעילות קהילתית שיתופית, מגבשת ומהנה לילדי השכונה.

ב-29.8 בין השעות 16:30-19:00 יתקיים ההפנינג בבית הראשונים. קהילתיים הצטרפה ליוזמה באופן מלא ומחויב וראתה באירוע הזדמנות לחגיגה של שיתוף קהילתי. אורן קלימי, מנהל בית ראשונים, ראה בכך הזדמנות לקדם חוגים הפועלים בבית ראשונים ולחשוף את הפעילות הענפה של קהילתיים בעיר.

גם ויקי יונגר, מנהלת רשת הספריות העירוניות בעיר, הסכימה לשתף פעולה ויתקימו שעות סיפור על ידי סופרות מהעיר בספריית יד לבנים.

הרעיון של ההפנניג הוא גם לקדם עסקים עירוניים ולחשוף מפעילים.ות תושבי.ות העיר בפעילות שהם מציעים.ות לתושבי.ות העיר. כל השותפים להפנניג הם מפעילים מקומיים שמשתתפים בהתנדבות ויחשפו את הפעילות הענפה שהם עושים.ות בשוטף

מה יהיה בהפנניג? מנדי והלית יקיימו שיעור בצבע. אליעזר יוסף יביא משחקי קופסא וחדר בריחה נייד לטובת משחק בכיף. רחל נתנאלי שעוסקת ביצירה בנייר תעביר סדנא ליצירת כרטיסי ברכה לראש השנה. אסנת זילברמן תדבר על אורח חיים בריא. הסופרת רוני אהרון תעביר שעת סיפור. העמותה לקידום הספורט בגבעתיים תעלה מופע של התעמלות אמנתית עם המאמנת סטסי שפירא ורכזת הענף נועה קדוש ויהיה שיעור קפאורה עם רכז הענף אריאל בן מאיר.

כמו כן יהיה שיעור אילוף כלבים שיועבר על ידי עמית נוה, שיעור קרב מגע שיועבר על ידי תמיר כהן, שיעור ציור וג'ימבורי לקטנטנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אימת סוחרי האופניים נשלח למעצר, צילום אילוסטרציה

נעצר חשוד בגנבת אופניים חשמליים בשווי אלפי שקלים מגבעתיים