יום חמישי , פברואר 22 2024

הורוסקופ שבועי- 09.7-15.7.2023

אסטרולוגיה/הורוסקופ שבועי: מסר מקלפי הטארוט לילידי כל המזלות 09.7-15.7.2023, מה הקלף השבועי שלכם אומר לכם השבוע?

הורוסקופ
צילום canva

המנטרה שלכם השבוע: ‘אני מלא באנרגיה, חיוניות והתלהבות להתמודד עם כל אתגרים, אני בטוח ביכולות שלי ובוטח בחוכמה הפנימית שלי ואני מברך על שפע והצלחה בחיי.’


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו


מזל טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

קלף טארוט שבועי: עשרה גביעים

קלף עשרת הגביעים מגלם אושר, שמחה, שביעות רצון וסיפוק רגשי במשפחה, במערכת היחסים או חברים קרובים. זה מייצג מצב אידילי של נוחות, הרמוניה, שלווה ואהבה שגורם לכם להרגיש כאילו אתם בגן עדן. כאן התגשמו כל החלומות, הרצונות, הצרכים והמשאלות שלכם ואתם מרגישים תחושת סיפוק מלאה. קחו רגע ותנשמו, הביטו סביבכם והיו אסיר תודה על כל הברכות שלכם. הקלף הזה מסמל משהו שכל כך הרבה מאיתנו מחפשים.

כאשר קלף זה מגיע, זה מצביע על הגשמה רגשית אמיתית – כזו שבה הסיפוק העצמי הבודד שרואים בקלף תשעת הגביעים, משותף עם אחרים כדי ליצור תחושה אמיתית של קהילה ומשפחה. זוהי התגבשות הרצון התמים של אס הגביעים. לאחר שלמדם כיצד לאהוב את עצמכם, אתם נמצאים במקום בו אתם מבינים כי אושר אמיתי נובע מיצירת קשרים אותנטיים עם אחרים. קלף זה קשור בעיקר לתחושה של ‘באושר ועושר’ – של משפחה, של הרמוניה ושלווה מתמשכת.

קלף זה הוא אינדיקציה למשפחה הרמונית, שכן הקלף מראה לכם שאתם חיים בשלווה מושלמת. אין צורך בעוד התאמות או תזוזה, אתם צודקים, פשוט תירגעו ותיהנו מהאושר שלכם. בנושא אהבה, הקלף הזה מראה שהקשר החדש שלכם הוא רומנטי ואמיתי – ויש לו פוטנציאל חזק להפוך למשהו ארוך טווח. קשר זה ראוי לכל המאמצים שלכם כדי להגשים אותו. עשרת הגביעים יכול להצביע גם על חופשה משפחתית בה תוכלו להירגע ולבלות עם בני המשפחה.

מזל שור 20 באפריל עד 20 במאי

קלף טארוט שבועי: שמונה מטות

התמונה המתוארת על ידי קלף שמונת המטות פירושה שהקשיים שהיו לאחרונה, הסתיימו סוף סוף. זה מסמל רמה חזקה של אנרגיה אשר קובעת שהיבטים שונים של חייכם יהיו פורצי דרך. אולי חדשות חשובות יגיעו אליכם ואתם אף עשויים לחוות צמיחה חיובית פתאומית אך יציבה. המשמעות של קלף זה עשויה להתייחס גם לעבודה שלכם. יש סיכוי שההחלטה לה אתם מחכים תגיע אליכם בקרוב. אתם צריכים להיות סבלניים ופשוט לחכות לזה.

כשזה מגיע לאהבה, משמעות שמונה המטות נוגעת למוכנות שלכם להיות מחויבים למערכת יחסים. עם זאת, הקלף מייעץ לכם לא להכריח את הצד השני להיות מוכן גם להתחייבות. בן/בת הזוג המשמעותיים שלכם יהיו מוכנים

בקרוב – אילוץ דברים לקרות עלול להשפיע לרעה על התוצאה. מבחינת כספים, נראה שזה לא הזמן הטוב ביותר לבצע השקעה נמהרת. בדיוק כמו בהיבט האהבה שלכם, ההמלצה היא להתאזר בסבלנות. חסכו את הכסף שלכם וחכו לזמן המושלם להשקעה. כל הדברים שנלחמתם עליהם נבנים במומנטום. היכן שלא ראיתם התקדמות קודם לכן, תגלו במהרה שהם סללו את הדרך לגל האקשן הקרוב.

מזל תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

קלף טארוט שבועי: מלכת המטות (קלף המזוהה עם מזל אריה)

באופן כללי, מלכת המטות במשמעות קריאה עשויה לתאר אדם בעל מיקוד קיצוני ותשוקה לוהטת. היא אמיצה ואינדיבידואליסטית, אם כי לפעמים היא עשויה להיראות מרוכזת בעצמה. יש להם אנרגיה חיובית ומרוממת, כל אלה מייצגים מישהו שמוכן להיות שם בשבילכם ולעמוד לצידכם. מלכת המטות היא אחת האנרגיות הפוריות (מטאפורית ומילולית) והנשיות/נשיות בחפיסת הטארוט. בקריאה, היא יכולה לעתים קרובות לסמן אדם מילולי בחיינו, לרוב אישה. המלכה מביאה אנרגיה טובה והיא סימן חיובי לקבל. מלכת המטות יכולה להתייחס גם לאישה עם אנרגיית אש רבה, למשל טלה, אריה וקשת. כשהיא לא מתייחסת לאדם מילולי, היא מייצגת הישגים רבים ולעתים קרובות מתמקדת בעבודה/קריירה. המלכה היא אנרגיה חיובית, מרוממת. כשהיא מייצגת אישה בחייכם, היא חברה טובה שעומדת לצידכם, למרות שהיא אולי נראית קצת שקועה בעצמה. אם אתם מנסה להרות והקלף הזה מופיע, זה אחד הסימנים החיוביים ביותר שיכולים להיות.

מבחינת עבודה, מלכת המטות מסמלת שאתם ככל הנראה מתכננים להשיג כמות משמעותית של הישגים בפרק זמן קצר בלבד. במקרה ואתם מחפשים עבודה, הופעתו של קלף זה עשויה לומר שאישה תמלא תפקיד מרכזי במהלך הקריירה שלכם. באופן כללי, מבחינת הקריירה שלכם, הדברים נראים די טוב. מלכת המטות בנושא של אהבה גם שולחת אנרגיה חיובית. לאנשים שמחפשים אהבה, ישנה אפשרות שתמצאו אותה בקרוב.

בכל הנוגע לכספים שלכם, יש סיכוי שאתם נסחפים להוצאת סכום כסף משמעותי. אני ממליצה לכם לשמור על הוצאותיכם, אחרת תתחרטו על כך בסופו של דבר. במונחים של בריאות ורוחניות, המשמעות של מלכת המטות עשויה להתייחס לרעב רוחני, למסע חיפוש או לחיפוש אחר משמעות.

מזל סרטן 22 ביוני עד 22 ביולי

קלף טארוט שבועי: חמישה מטבעות/מחומשים

בכל פעם שחמשת החומשים מופיעים בקריאה, זה מרמז על תקופה של קושי וחוסר ביטחון. המשמעות של קלף זה יכולה להיות בדידות עמוקה, מחלה, עוני או אובדן. הסטטוס שלכם עשוי לקבל תפנית לרעה בעתיד הקרוב. יש סיכוי שתפסידו משהו משמעותי, בין אם זה עושר פיננסי או פריט חשוב.

לאדם עם קביים המופיע בקלף זה, יש הרבה סמליות. ייתכן שהאדם הזה מרגיש מקולל – שהמזל הרע שלו הוא משהו שהוא לא יכול להתנער ממנו בקלות. סמל זה של חמשת המחומשים יכול לרמוז על חובות ישנים, יתרות גבוהות בכרטיס אשראי או הלוואות שלא שולמו. זוהי תזכורת שעליכם לשקול לסדר את הכספים שלכם. ייתכן אף כי טעויות שעשיתם בעבר עלולות לצוץ חזרה ולהטריד את מנוחתכם.

כאשר מדובר על אהבה, קלף זה אינו מסמל משהו כל כך חיובי. זה יכול להיות אינדיקציה לכך שהאדם שאתם אוהבים אינו מרגיש אותו הדבר. ובדיוק כמו הדמויות בקלף, אתם עלולים להרגיש כאילו נשארתם בחוץ בקור.
קלף חמישה מטבעות לעיתים יכול להצביע על תקופה שבה החיים מרגישים פחות בטוחים. הדבר הקריטי שיש לזכור הוא שתמיד יש עזרה זמינה מכוחות נראים ובלתי נראים כשאנחנו צריכים אותה. אתם אולי מרגישים לבד, אבל

חשוב לזכור שאתם יכולים לשנות את זה, פשוט הושיטו יד. גם אם אתם מרגשים שנשארתם לבד בחוץ בקור, כאילו שלכל אחד אחר בעולם יש הכול ואתם היחידים שסובלים. אתם חייבים להבין שזה לא המצב. עשן כמיטב יכולתכם עם מה שיש לכם, אולם זכרו כי הדבר החכם לעשות, כאשר אדם צריך עזרה, הוא לצאת ולבקש אותה. העזרה שאתם צריכים, תגיע.

מזל אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

קלף טארוט שבועי: הירח

קלף הירח יכול לסמל שהדמיון שלכם לוקח את המיטב מכם. בחושך הלילה, אתם צועדים בדרך שאינכם בטוחים בה, כי עלולה להיות סכנה אורבת במעמקיה. הקלף מציג אתכם כיוצאים אל אותה הדרך כאשר אור הירח יכול להביא לכם בהירות והבנה ועליכם לאפשר לאינטואיציה שלכם להדריך אתכם דרך החושך הזה. אתם צריכים להיות מודעים למצבים שגורמים לפחד וחרדה בנפשכם, בין אם זה עכשיו או בעתיד. זה מזהיר אתכם שלא לאפשר להפרעות פנימיות ולהונאה עצמית לקחת את המיטב מכם. יש לשחרר את הזיכרונות והפחדים העמוקים הללו, ולשחרר את האנרגיות השליליות ולהפוך את זה למשהו בונה וחיובי.

דבר נוסף, קלף הירח אומר שדברים עשויים להיראות לכם קצת מבלבלים כעת. אולי יהיה לכם קצת קשה להבין דברים. קלף זה בא לומר כי אתם בהחלט נמצאים בשלב נפשי ואינטואיטיבי יותר מהרגיל, לכן זה חיוני עבורכם לסמוך על האינסטינקטים שלכם גם אם אתם לא יודעים מאיפה הם מגיעים. כמו כן, ייתכן ודברים אינם כמו שהם נראים בפועל. לכו עם הבטן שלכם, אם אתם מחכים לתשובה ממישהו, זה עלול, למרבה הצער, לקחת יותר זמן ממה שהייתם רוצים. נסו להישאר סבלניים. לעיתים, כאשר קלף זה מופיע, הוא מעיד על קיומה של אשליה. יש לגלות איזו אמת נסתרת, כי מה שאתם רואים כעת עשוי להיות רק טריק של האור. עליכם לחפש את הכוחות הנסתרים והסודות הכמוסים.

מזל בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

קלף טארוט שבועי: נסיך המטות: (קלף המזוהה עם מזל קשת)

כשאנו רואים את נסיך המטות, אנו רואים נער עם התרגשות עצומה וסקרנות כלפי העולם. הוא יודע מה לעשות, יש לו את התשוקה להצליח, אבל בגלל חוסר הניסיון שלו ואולי קצת הפחד מהלא נודע, הרעיונות שלו נשארים מופשטים. הוא מזהה עולמות חדשים לחקור, הזדמנויות חדשות שהוא יכול לנצל די בקלות, והוא אפילו ניחן בחזון “התמונה הגדולה” הדרושה כדי להצליח. אפילו עם כל זה, עדיין יש לו נטייה להישאר רדום, או להסיח את דעתו בקלות עם רעיון אחד אחרי השני. אם הוא לא ילמד לשלוט בזה, יכול להיות שהוא מבזבז את ההזדמנויות לקדם את עצמו. כאשר קלף זה מופיע, זה פשוט אומר שמשהו נמצא בתוככם, משהו שגורם לכם לגלות תגליות, להתמכר להשקעות או להתקדם לדבר הבא בחיים. יכול להיות שאתם ממש עומדים לעבור על רעיון מסוים, אבל כמה מסרים סותרים ממשיכים לעלות בראש שלכם ואתם מתייאשים.

קלף זה דומה לקרבות הפנימיים שלכם אשר מונעים מכם להביע/להראות את הגבורה/החוזקות שלכם לעולם, להודיע לעולם שאתם קיימים מסיבה כלשהי. אם אתם חכמים מספיק, הקלף הזה הוא בדרך כלל טריגר של אומץ. זה אמור לגרום לכם להתגבר על הפחדים האישיים ולהתקדם באומץ כדי להשיק את הרעיונות שלכם בעולם האמיתי. הסירו את הפחד, אספו את המשאבים שלכם ועשו משהו. הראו לעולם שאתם שם, כבשו כל מכשול, תנו לרעיונות שלכם לזרוח ולהיות מוכרים לעולם כי קלף זה מצביע על רמת הצלחה שניתן להשיג רק כאשר פועלים באומץ.

בנוסף, קלף זה לעיתים מדבר דווקא על אדם צעיר המשפיע על חייכם, זה יכול להצביע על בחורה/אישה צעירה מכם אשר משפיעה מאוד עליכם. כאשר לא מדובר על אדם, קלף זה מצביע על תקופה בה אתם במצב של הסחת דעת קלה. נסו להישאר מרוכזים. באופן כללי, קלף זה מצביע על כך שדברים שהתחלתם לפני זמן מה מתממשים. זה גם יכול להראות צורך בדברים חדשים – הרפתקאות חדשות, גישות חדשות ורעיונות חדשים. הקלף מביא אנרגיה חיובית. עם זאת, מה שתעשו עם אותה אנרגיה, תלוי בכם בלבד.

 

מזל מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

קלף טארוט שבועי: שש מטות
קלף שש המטות הוא סימן חיובי מאוד. זה מראה על כך שלמרות האתגרים שלכם, אתם תתגברו עליהם ותצאו כאשר ידכם על העליונה. קלף זה מצביע גם על תנועה מילולית או מטפורית; דברים משתנים לחיוב. ששת המטות עוסקים באושר וחגיגה. אתם עומדים לראות כמה תוצאות חיוביות מכל אותה עבודה קשה ומכל המאמצים שהשקעתם. תנו לעצמכם הפסקה או פנקו את עצמכם בדרך כלשהי. אין ספק שהרווחתם את זה.

בנוסף, הקלף הספציפי הזה עוסק כולו בהכרה ציבורית, ניצחון והצלחה. לא רק שהצלחתם להשיג את כל המטרות שלכם, אלא שאתם גם זוכים להכרה פומבית עבורן ועל התוצאות שהצלחתם להשיג. ייתכן שקיבלתם פרס או איזושהי הערכה ציבורית. הקלף מעיד על כך שהצלחתם לרתום את הכוחות והכישרונות שיש לכם בניסיון להביא לתוצאה מוצלחת במיוחד בחייכם. הצלחתם לעבור את הבלבול שחוויתם לאחרונה ואף הצלחתם למזער את הסחות הדעת, ובכך להתמקד במטרות שלכם ולהשיג אותן.

כדאי גם לציין שיש חיסרון קל מלבד החיוביות הכללית שנובעת מהקלף הזה. זה יכול להצביע על חשיבות עצמית כמו גם התנהגות אגואיסטית ויהירות. זה יכול לרמוז על מחשבות שיש לכם לאחרונה, על כך שאף אחד לא יותר טוב מכם. נסו להפחית מאותה יהירות במידה וקיימת בכם.

מזל עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

קלף טארוט שבועי: עשר חרבות

עשרת החרבות מצביעים על אסון גדול מסוג כלשהו. זה מראה שכוח מסוים בסדר גודל קיצוני בא לפגוע בכם, ייתכן אף כזה שאולי לא חזיתם מראש. יש תחושה של בגידה שמצוינת כאן, שכן הדמות נדקרה בגב. נראה שזו תזכורת שלמרות כמה שאנחנו מנסים, אנחנו לא יכולים לשלוט בהכל – יש דברים שהם מעבר ליכולתנו לשנות. כאן, המצב הזה הוא בלתי נמנע. על פי הציור והאדם שעל הקלף, אדם זה מאמין שהחרבות הן חיצוניות לו כשהן חלק ממנו, וכשהן חוזרות בהכרח, הוא שוב סובל. הכאב שלו הוא לא הכאב של נסיבותיו בדרך כלל, אלא הכאב של הפחד, של החרדה, של אי היכולת להיות אדון בסביבתו.

עשרת החרבות מתארת את המצב שבו המנטליות שלכם היא ‘איזה מסכן אני’, אתם מרגישים שאין מה לעשות. עצרו וזכרו שכמו עם קלף המוות, סופו של משהו פירושו התחלה חדשה. עזבו את מה שאיבדתם, והתמקדו בדרך החדשה קדימה כי לשם נועדו חייכם ללכת. כמו לדוגמה: פרידה מבן/בת הזוג שלכם – למרות שזה יכול להיות כואב מאוד, זו יכולה להיות גם התחלה של תחושת עצמאות חדשה.

קלף זה אמנם נושא קונוטציה לא נעימה אבל זה גם לא בהכרח סוף העולם. עם זאת, כאשר קלף זה מופיע, זהו איתות ברור להיזהר היכן אתם שמים דגש ואיפה האמונה שלכם באמת. כאשר קלף זה עולה בנוגע לשאלה האם אתם יכולים להאמין למה שאדם אומר לכם או לסמוך על כך שהמצב יציב, זו תשובה די ברורה של “לא”. עם זאת, נסו לזכור שבכל פעם שדלת נסגרת, דלת אחרת נפתחת. אתם מודרכים למצב שהוא טוב יותר עבורכם. סמכו על עצמכם ובטחו ביקום.

מזל קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

קלף טארוט שבועי: חמש חרבות

קלף זה מציין שאתם מעורבים בקונפליקט בעל אופי כלשהו. זה יכול גם להצביע על אי הסכמה עם אחרים, מה שמוביל לעוינות ולמתח. למרות העובדה שאתם חושבים שניצחתם, אתם עדיין עלולים להפסיד בתמונה הגדולה, כי עצבנתם או פגעתם באלה שהתווכחתם איתם. אולי האמנתם שיותר חשוב להיות צודק מאשר להעריך ולהבין מאיפה מגיע הצד השני. כרגע, חשוב לנסות לאסוף את השברים. עדיין יש לכם הזדמנות לפעול בזמן שהקונפליקט עדיין טרי. אתם עלולים להרגיש כאילו כולם והכל נגדכם. אתם עלולים גם לאבד כמה חברים בדרך. זו הסיבה שתצטרכו לקבל החלטה משמעותית לגבי נקודת המבט שלכם. מה יותר חשוב לכם? התקדמות הדדית, או ניצחון? זה עשוי לדרוש מכם לעמוד מול קונפליקט בתוככם.

הקלף מייצג שאפתנות באופן שלילי למדי. יותר מדי שאפתנות ללא התייחסות ממשית להשלכות או לאנשים שאתם משפיעים עליהם הוא אף פעם לא משהו טוב. הקלף הזה במקום זאת מבקש מאיתנו להתחשב יותר באלה שאנו מקיפים את עצמנו בהם, לשחרר את האגו.

קלף חמש החרבות אף מצביע על כך שאתם צפויים להרגיש רגשות מעורבים לגבי החיים בכלל ולגבי אנשים בפרט. אל תתעלמו מאלה, אבל אל תרגישו שאתם צריכים לומר כל מילה שאתם חושבים ומרגישים, מכיוון שאתם עלולים להרוס את הדברים שאתם הכי רוצים – כמו קשרים קרובים ואינטימיים עם החברים והמאהבים שלכם. תחשבו פעמיים לפני שאתם אומרים למישהו את זה, גם אם מגיע לו. בחרו את הקרבות שלכם בקפידה. לעיתים קלף זה יכול להצביע לכיוונו של מישהו יקר לליבכם שנעדר לתקופה מסוימת. קלף זה בא לומר לכם שלא להיות רכושניים מידי אם זה המקרה. תניחו להם לחזור אליכם לחיים.

מזל גדי 22 בדצמבר עד 19 בינואר

קלף טארוט שבועי: אביר המטות

הסמליות של אביר השרביטים היא פשוטה. כשהוא מופיע, זה אומר שזהו זמן מצוין להתרחק ולטייל. האדם צריך להרגיש טעון ומלא חיים ואף מוכן לעשות דברים. האביר הוא הרפתקן ויכול למצוא דברים מהנים לעשות לא משנה היכן הוא נמצא. אף פעם אין רגע משעמם כאשר אביר המטות נמצא בסביבה. כאשר קלף זה מופיע, נראה כי אתם רוצים להשלים משימות חשובות. ייתכן ואתם רוצים להרשים אחרים בידע ובמיומנות שלכם. לעיתים הקלף מופיע כאשר מתכננים לעבור למקום מגורים אחר.

חשוב השבוע לקחת בחשבון דבר נוסף, אם אתם מתחילים פרויקט יצירתי, אז צריך לעשות זאת עם הרבה אנרגיה והתלהבות. עם זאת, כדאי לאזן את זה עם ראייה מציאותית ולא חלומית מידי. כדאי שתהיה לכם גם תוכנית אשר לוקחת בחשבון את ההשלכות של המעשים שלכם ולא רק את ההצלחות. אביר המטות הוא גם סימן מצוין לנסיעות, זאת במידה ואחד מכם מחפש לברוח. נראה כי השבוע אתם אמורים להרגיש טעונים באנרגיה ומוכנים להוציא דברים אל הפועל. סביר להניח שהביטחון העצמי שלכם יתעצם עוד יותר השבוע, דבר אשר יעזור לכם להגיע אל היעדים הנכספים.

משמעות נוספת של קלף זה היא שיש אירוע לא צפוי בקרוב. נראה כי אתם צפויים למספר שינוים בחיים שלכם.

מזל דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

קלף טארוט שבועי: גלגל המזלות

קלף זה בא בעצם לומר לכם שנראה כאילו דברים משתנים. ברוב המקרים, זה מצביע על שינויים חיוביים, נחוצים, אבל עבור אנשים מסוימים, השינוי עצמו קשה מאוד ולעיתים עלול אף להיות טראומטי. זהו זמן מאוד רוחני ובעל אוריינטציה “קרמית”. שינוי הוא חלק מהטבע המחזורי של החיים. גלגל המזלות תמיד מזכיר לנו ש”גם זה יעבור”. בין אם אלו זמנים טובים או רעים, זה עובר. אם פתאום אתם מוצאים את עצמכם “יושבים על גג העולם”, שמרו על איזון, כי גם זה, כמו כל דבר אחר, משתנה. תחיו ב’עכשיו’, תהנו מכל המותרות שמסביב ותבינו שחלק גדול מהחיים נמצא מחוץ לשליטתכם, וזה בסדר. פשוט תתגלגלו עם כל שינוי, וחשוב לחשוב חיובי.

מזל דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

קלף טארוט שבועי: שש חרבות

המשמעות של ששת החרבות היא שאתם חווים מעבר כלשהו, אבל כזה שאינו גדוש בשמחה ומאידך אף אינו מלא חרטה. המעבר הזה יהיה ככל הנראה תוצאה של החלטות שקיבלתם בעבר, וכעת הן מאלצות אתכם להשאיר משהו מאחור כדי להתקדם. אם אתם חשים מעט עצבות, חשוב לזכור כי למרות התחושה הזו, אתם צריכים להמשיך הלאה מאחר וזו האפשרות האידיאלית לעתיד שלכם.

החיים מלאים ברגעים שבהם אתם נאלצים לשחרר דברים שנקשרתם אליהם. אז ייתכן והפעם זה יהיה מאתגר ולמרות העצב שאולי אתם מרגישים, זכרו שהכאב לא יימשך לנצח, ועליכם כעת להסתכל אל העתיד כדי לקבל כוח וחוזקות. בחיים, ישנן פעמים בהן הדרך היחידה לתקן בעיה היא לעזוב אותה ולעבור הלאה כדי להתחיל מחדש. אולי תחשבו כי בריחה זו הדרך של הפחדן החוצה, אבל בריחה היא הגישה היחידה שנותרה כשניסיתם את כל השיטות האחרות. החלק החשוב הוא לתכנן את המסלול החדש שלכם שיוביל אתכם אל האושר. קלף ששת החרבות במקרה זה מציע לתכנן באמצעות ההיגיון, הבהירות והאובייקטיביות שלכם לגבי ‘היכן אתם נמצאים כעת, היכן הייתם ולאן אתם רוצים להגיע’. אינטואיציה יכולה לעזור, אבל אתם צריכים לחשוב בהיגיון כדי להבטיח את הצלחתכם.

קלף ששת החרבות גם רומז על תקופה של נסיעות וטיולים או לפחות מצביע כי זו תקופה המתאימה לכך. אולם בנוסף, קלף זה גם יכול להצביע על תנועה/תזוזה/נסיעה מטפורית, שינוי במקום שבו אתם נמצאים, מבחינה רוחנית. אולם ללא קשר לסוג המסע, קלף זה בדרך כלל, מדבר על מסע ועל שינוי לטובה. בין אם ההקשר הוא פנימי או חיצוני. נסו לחשוב לרגע, איפה אתם רוצים כרגע להיות. דבר נוסף עליו מרמז קלף זה הוא ירידה קלה במתחים ובלחצים שהיו לאחרונה. דברים אולי לא יהיו מושלמים, אבל הם יהיו טובים יותר ממה שהם היו בעבר. קחו את הזמן הזה כדי להרים את הראש מעל המים ולהחליט לאן אתה הולכים. אפילו הפסקה קצרה או שינוי נוף יועילו. מה גם שזה לא חייב לעלות כסף.

רחלי דרור דגני. צילום פרטי

רחלי דרור דגני. צילום פרטי

הכותבת: רחלי דרור דגני-קריאה בקלפי טארוט וראיית הנסתר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
לקריאת כל התגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הרכב שנגנב. צילום: דוברות המשטרה

המשטרה עצרה הבוקר שוהה בלתי חוקי שגנב רכב מרמת גן

תפריט נגישות