יום ראשון , ינואר 26 2020
ראשי / נעצר חשוד בפרשת זיוף כרטיסי אשראי בגבעתיים

נעצר חשוד בפרשת זיוף כרטיסי אשראי בגבעתיים

זיוף כרטיסי האשראי. אילוסטרציה
זיוף כרטיסי האשראי. אילוסטרציה

בחיפוש שערכו השוטרים בדירתו נמצאו  נתפס ציוד המשמש לזיוף כרטיסי חיוב ועשרות אלפי שקלים במזומן. החקירה נפתחה לפני מספר שבועות כאשר מספר תושבי רמת גן הגישו תלונה על הונאה בכרטיס החיוב שלהם. בעקבות כך החלו החוקרים במעקב אחר פרטי אותם כרטיסים באופן סמוי כדי לנסות ולאתר מהיכן מבצע החשוד את ההונאה. 


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


סיומה של החקירה הגיע ביום שני האחרון כששוטרי תחנת גבעתיים דפקו על דלת ביתו של החשוד. בביתו התגלו מספר רב של אמצעיים טכנולוגים  שבאמצעותם זייף החשוד את הכרטיסים והשתמש בהם. כמו כן נמצא בדירתו סכום מזומן של עשרות אלפי שקלים שעל פי החשד הגיעו אליו באופן פלילי.  במשטרה כעת בודקים כעת אם החשוד בין היתר הצליח למשוך כסף מכספומטים באמצעות הכרטיסים המזויפים.

 

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – רמת גן גבעתיים ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה –  גבעתיים ניוז– כל מה שקורה בעיר

במסגרת מאבק המשטרה בעבירות הונאה ובכללן, זיוף כרטיסי אשראי והחזקת ציוד המשמש לזיוף אנו נחושים לפעול כל זאת במטרה להגן על הציבור ועל רכושו מפני עבירות אלו. המשטרה פועלת כל העת באופן גלוי וסמוי על מנת לאתר את מבצעי העבירות עוד בטרם יממשו את זממם ולמצות עימם את הדין עד תום. באשר לחשוד שעצרנו בכוונתנו להעמיק איתו את החקירה כדי לבדוק כיצד ביצע את ההונאות ועם סיום החקירה יועבר החומר לפרקליטות המחוז להמשך טיפול.

היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בת"א.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חברי האופוזיציה ליד כופר הישוב

פייק ניוז? האם חבר אופוזיציה בדרך לתפקיד סגן בשכר?