יום שני , ינואר 18 2021
ראשי / מרפאות השיניים המומלצות בגבעתיים לשנת 2020

מרפאות השיניים המומלצות בגבעתיים לשנת 2020

רופאי השיניים הכי טובים בעיר גבעתיים - מדריך המומלצים

עם היצע כלכך גדול של רופאי שיניים ומומחים נהיה כבר קשה ומסורבל להבין מי טוב ומי סתם יעשה לנו חורים בשיניים. במיוחד עבורכם הכנו את מדריך מרפאות השיניים המומלצות בגבעתיים


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


 

ד"ר יהודית יסקין  – מרפאת שיניים בגבעתיים

ד"ר יהודית יסקין - מרפאת שיניים בגבעתיים

חולמים על חיוך בפה מלא? שיניים בריאות ויפות? מהיום אפשר לעשות זאת ואפילו בתוך זמן קצר, השאלה כיצד נדע לבחור ברופא מקצועי ובמרפאה הנכונה.

אם אתם מתגוררים בגבעתיים או רמת גן והנכם זקוקים להשתלות שיניים, או לשיפור אסטטי של מראה הפה. יש לנו המלצה  עבורכם – כדאי שתכירו את, ד"ר יהודית יסקין, רופאת שיניים בגבעתיים והסביבה, בעלת מרפאת שיניים ומרכז השתלות, שבחרה לטפל תוך ראיה הוליסטית, לא רק בשיניים, אלא באדם עצמו.

נפגשנו עם ד"ר יהודית  יסקין ,במרפאתה המרווחת, בכדי לשמוע על התהליכים החדשניים, בתחום ההשתלות. מתברר שכיום ההליך נעשה יותר באופן ממוחשב, כולל הדפסות מחומרים מתקדמים, והכל  בהתאמה אישית .

שמענו גם מד"ר יסקין כיצד בחרה דווקא במקצוע הרפואה, מה ה'אני מאמין' שלה ובסיום אף קיבלנו טיפ מצוין, כיצד ניתן לשמור על שיניים בריאות, לאורך זמן, רמז- הכל תלוי באופן הצחצוח…

ד"ר יסקין, רופאת שיניים בגבעתיים והסביבה, בעלת ניסיון של מעל 25 שנה: "החזון שלי הוא לפתח את המודעות בישראל לרפואת שיניים נטולת כספית וביספנול A ולמזער את מספר המתכות בפה. בדיוק לשם כך, הקמתי במרפאת השיניים שלי, מרכז ההשתלות, בו מבצעים את כל סוגי ההשתלות, כולל שתלי זרקוניה, משן בודדת ועד השתלות שיניים ביום אחד, היתרון – מדובר בתכנון ממוחשב לניתוח קצר, שבסיומו יוצא המטופל עם שיניים זמניות".

ד"ר יהודית יסקין - מרפאת שיניים בגבעתיים

מה מייחד את שיטות העבודה במרפאה?

"כרופאת שיניים בגבעתיים והסביבה, אני יודעת שתחום רפואת שיניים שנוא על רוב האנשים. קיבלתי על עצמי לעשות את זה אחרת , להיות יותר עדינה, יותר קשובה, וגם הרחבתי את הידע שלי בנושא ההוליסטי, כך שהכל משתלב לטיפול מצוין.

במרפאה אנו מבצעים  את כל סוגי הטיפולים, מציפויי שיניים ועד לפתרון של נסיגת ודלקות חניכיים. אנו מבצעים כאן תוך יום אחד השתלות, ומעניקים מענה מידי, כולל הכתרים, גם בזכות העובדה שאני נעזרת במעבדת שיניים הצמודה אלינו בבניין".

כיצד הגעת דווקא לרפואת שיניים? לאיזה היבט בעבודה את מתחברת במיוחד?

"אמא שלי הייתה רופאת שיניים וכך רבים מבני משפחתי. כבר כשהייתי רק בת 17 דוד שלי הציע שאלך ללמוד רופאת שיניים. הוא אמר שאני טיפוס עצמאי וזה בדיוק בשבילי והקשבתי לו.. אישית, אני  הכי מתחברת לצד הכירורגי במקצוע- זה הכי מאתגר ומעניין שיש".

איזו עצה טובה יש לך לחלוק עמנו?

"יש לצחצח בתנועה איטית מעגלית על כל אזור, זאת בכדי להסיר את ה-'פלאק', אותו רובד המכיל חלבונים שנספחים אליו חיידקים ודומה בהרכבו לדבק. אם לא ננקה היטב, תתפתח נסיגת חניכיים או עששת. עד גיל 25 אפשר לנקות בין השיניים בחוט דנטלי, אבל אחר כך הרווחים גדלים ויש להשתמש בקיסם מבריש( יש בפארמים). לא צריך לצחצח שיניים כמו שמצחצחים נעליים.. אני מלמדת כיצד לצחצח נכון וזה המפתח לשמירה על בריאות השיניים!".

לפרטים:

ד"ר יהודית יסקין – רופאת שיניים בגבעתיים 

מרפאת שיניים ומרכז השתלות בגבעתיים

055-9706651

 

מרפאת ד"ר  ארז בכר – רופא שיניים בגבעתיים

ארז בכר

"החיוך של המטופל אחרי הטיפול  שווה בעיני הכל" כך אומר ד"ר ארז בכר, רופא שיניים מגבעתיים. העוסק בשיקום הפה, השתלות ואסתטיקה דנטלית ומצוי בכל הטכנולוגיות הכי מתקדמות, החל מכירורגיה ועד לחידושים האחרונים בתחום האורתודונטיה.

ד"ר בכר, רופא שיניים בגבעתיים, מטפל כבר מעל  25  שנה, באלפי מטופלים במרפאה החדשנית והמעוצבת בלב גבעתיים והוכשר בכל הטכניקות המשוכללות הקיימות היום בתחום הרפואי דנטלי.

ד"ר בכר: "אנו מבצעים השתלות שיניים מזה 20 שנה, וכל טיפול מתחום האסתטיקה, במקרים רבים ניתן לשנות כליל את מראה השיניים, ולשפר את החזות האסטטית, לאחר שנים רבות של סבל מתמשך, ועל כך יעידו אלפי המתרפאים לאורך השנים"

כיצד הגעת לתחום רפואת השיניים?

"סיימתי שירות צבאי כקצין ביחידה מובחרת בצנחנים ופניתי ללימודי כלכלה בתל אביב, במהלך חופשה בארה"ב, חברי נקלע לכאב שיניים קשה שהצריך ביקור במרפאת שיניים. אומנם זאת לא הייתה פעם ראשונה שלי במרפאת שיניים, אך הביקור חשף אותי לקידמה ועורר תשוקה לתחום. עזבתי את  לימודי הכלכלה והתחלתי ללמוד רפואת שיניים. סיימתי גם תואר שני במנהל מערכות בריאות.

בתחילה, עבדתי כרופא שיניים במסגרת קופ"ח מאוחדת, בהמשך קודמתי למשרת ניהול רפואי בכיר, וכל זאת במקביל לעבודתי כרופא שיניים בגבעתיים, בקליניקה הפרטית. בנוסף, הדרכתי סטודנטים לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב מספר שנים".

איזה מקרה זכור לך במיוחד?

"יש יותר מאחד… מקרה ספציפי מהשבוע האחרון הנו זוג שהגיע למרפאה, אישה שמלווה בבעלה . האישה הגיעה מפוחדת ומבוהלת, בקושי עברה את סף הדלת. כשהסכימה לשבת על הכיסא, נחשף פיה עם בעיות רבות ומורכבות שגרמו לה לסבל רב. בסופו של דבר הצלחתי לטפל בה ולעזור לה.  התרגשתי כשקיבלתי ממנה מסרון תודה…זה הרווח הכי גדול שלי".

רופא שיניים בגבעתיים - ארז בכר     רופא שיניים בגבעתיים - ארז בכר

מה מייחד את הקליניקה כאן?

"המרפאה שלי עברה שינוי מבחינה דיגיטלית לפני  מספר שנים, אנו עובדים בסריקות דיגיטליות ממוחשבות ברמה הגבוהה ביותר  הקיימת בעולם. אנו עוסקים בשיקום טוטלי של הפה ובהשתלות מסובכות, כמו גם בפשוטות. אני משתדל לפתור  את כל הבעיות בתוך תחומי המרפאה, ללא הפניות חיצוניות וטרטור מטופלים למרפאות אחרות .אנחנו עובדים עם מיטב המעבדות בארץ ותווי תקן מחמירים ותמיד תמיד עם חיוך גדול".

מה משמח אותך כרופא שיניים במרפאה בגבעתיים ?

"מגיעים אלי מטופלים ותיקים שחוזרים ומביאים את ילדיהם/נכדיהם ,שזאת מבחינתי הבעת האמון הגדולה ביותר שרופא כמוני יכול לקבל. אצלנו האוויר רגועה, התחושה משפחתית אינטימית (מרפאת בוטיק, כמו שאנו נוהגים לומר כאן), פשוט איכפת לנו מהמטופלים שלנו".

לאיזה אספקט בעבודתך , אתה הכי מתחבר?

"לעובדה שאני יכול  לדמיין את סוף הטיפול כבר בתחילתו ולהיווכח שאנו עומדים בציפיות של עצמנו ומטופלינו מבחינת הטיפול".

נשמח לקבל ממך טיפ ?

"לא כולם מודעים לחשיבות הבדיקה אצל רופא שיניים מיומן. אני ממליץ לערוך בדיקה מידי חצי שנה, על מנת לאתר מחלות שונות,  שניתן להבחין בהם דרך חלל הפה. טיפ נוסף, להקדיש כחצי דקה ביום לצחצוח גב הלשון, בעזרת מברשת ייעודית".

 

מרפאת ד"ר  ארז בכר-  רופא שיניים בגבעתיים

כתובת : ז'בוטינסקי 2, גבעתיים.

טל': 03-7314990, נייד : 052-2893922

אתר

 

מרפאת ד"ר עבד אל קאדר – השתלות שיניים בגבעתיים

השתלת שיניים בגבעתיים

"להיות רופא שיניים זה סוג של אמנות", כך מצהיר ד"ר עבד אל קאדר,ממרפאת דנטל קליניק העוסק ברפואת שיניים ומתמקד בתחום השתלות שיניים בגבעתיים. הקליניקה שלו כבר הפכה למוקד עליה, לא רק לאנשי העיר, אלא גם לפציינטים המגיעים במיוחד, בכדי לזכות בטיפול מקצועי ואמין.

בקליניקה זו גם מבצע ד"ר אל קאדר גם טיפולי אסתטיקה, הכוללים ציפויים על כל שן  בנפרד, בעובי של מיקרו מילימטר ומשנה בבת אחת לטובה, את מראה הפה והלסת.

"הורי חינכו אותי מילדות וכיוונו אותי לתחום זה, לא ממש נתנו לי לבחור", אומר ד"ר אל קאדר בחיוך ומסביר כי הוא לא הרופא היחיד, או הראשון במשפחתו.

"אנו מבצעים טיפולים כירורגים משקמים עד שיקום לסת שלמה, גם באמצעות תותבות / גשרים. יחד עימי עובדת גם אשתי, ד"ר ערין, המתמחה בטיפולי פדודונטיה– טיפולי שיניים לילדים".

השתלת שיניים בגבעתיים

מדוע בחרת דווקא בתחום רפואת השיניים?

"בחרתי בתחום מאתגר, לדוגמה: רופא רגיל, נעזר בידע שלו ובניסיונו בתהליך האבחון והטיפול, לעומת זאת, לרופא שיניים לא מספיק הידע, יש לו חובת הוכחה שהוא יודע מה נדרש לעשות וגם נדרשת מיומנות בעבודה מדויקת עם הידיים".

לאיזה תחום הנך מתחבר במיוחד?

"אני אוהב ומתלהב מכל מה שקשור לתחום הכירורגיה ולניתוחים. כשהפציינט מגיע אלינו לראשונה, כבר עולה לי תמונה בראש כיצד השיניים שלו יראו בתום הטיפול".

יש לך טיפ כיצד ניתן לשמור על שיניים בריאות ?

"תחזוקה – זה כל הסיפור, במיוחד למי שיש כבר שתלים בפיו, חובה לבקר אצל שיננית כל שלושה חודשים וכל חצי שנה, למי שאין בפיו שתלים. לצערי, אין כל כך מודעות להיגיינה של הפה וחבל".

לפרטים:

דנטל קליניק – ד"ר עבד אל -קאדר  – השתלות שיניים בגבעתיים

רחוב הרצוג 25 גבעתיים (בתוך המרכז המסחרי)

טלפון: 03-6341943

 

ד"ר וליד מורה – השתלות שיניים ביום אחד

הכירו את 'השיטה הבזאלית' ומי שמבצע אותה כאן בארץ בהצלחה,  ד"ר וליד מורה, המנהל והבעלים של 'מורה מרפאות שיניים' , שהתמקצע בתחום. לד"ר מורה יש  כבר עשרות  פציינטים מרוצים שעברו את השתלת שיניים ביום אחד, בהצלחה.

מה נדרש לדעת לפני שעוברים את התהליך?

"השתלת שיניים ביום אחד, זה אמנם תהליך קצר, אך דורש מקצועיות וגם הבנה עמוקה במורכבות הפה והלסת. חשוב מאוד שרופא מומחה יבצע את התהליך, יחד עם צוות  מיומן שהוכשר לכך. תשכחו מתקופת המתנה ממושכת, משיניים תותבות על פלטה ממתכת, כאן מדובר בטכנולוגיה ובחומרים הכי מתקדמים שישנם כיום  בתחום רפואת השיניים.

DENTAL CLINIC  – מורה מרפאת שיניים רמת החייל

טלפון: 03-648-3227

סניפים:

  • תל אביב: רח' אריה דיסנציק 5
  • נתניה: העצמאות 6
  • קריית מוצקין: משה גושן 60

 

דנטל ארט – מרפאת שיניים בגבעתיים

מרפאת שיניים פרטית מומלצת בגבעתיים


מרפאת השיניים דנטל ארט הינה מרפאת שיניים פרטית, הממוקמת בגבעתיים. המרפאה בהנהלת ד"ר זיסמן-רוזן אתי חברה בהסתדרות רפואת השיניים בישראל

ד"ר רוזן עברה השתלמויות, כנסים, הדרכות והתמקצעה בתחום שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית. במרפאה חדר המתנה מרווח מאוד וחדשני אווירה מאוד נוחה ורגועה, וכן שני חדרי טיפולים מאובזרים וחדשניים. המרפאה משרתת מאות לקוחות מרוצים מזה 20 שנה , ודואגים להתעדכן בכל החידושים הקיימים בתחום הצוות הרפואי מתעדכן כל שנה בקורסים והשתלמויות מקצועיים כדי לתת למטופלינו את הטיפול המיטבי ביותר.

כתובת: כצנלסון 135, גבעתיים

 

מרפאת impladent – מרפאת שיניים בגבעתיים

המרפאה הינה מרכז בוטיקי לשיקום ואסתטיקת הפה בגבעתיים אשר מנוהלת על ידי ד"ר יעקב אליזער וד"ר יאנה אליעזר.

רופא שיניים מומלץ בגבעתיים והסביבה
רופא שיניים מומלץ בגבעתיים והסביבה

המרפאה מאובזרת ומתוכננת בקפידה עם ציד מהחדשניים שקיימים בענף והרופאים המטפלים במרפאה מעידים כי הם מביאים כל בוקר לעבודה את הרצון להעניק לכל מתרפא את הטיפול הטוב ביותר ברמה אישית ומקצועית בלתי מתפשרת.

כחלק משיטת העבודה של המרפאה, הרופאים בה מתעדכנים ללא הפסקה בכנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל כדי להביא את כל השיטות הטיפוליות הכי עדכניות לשימוש היום יומי במרפאה. יתרון נוסף ומהותי הוא שכל סוגי הטיפולים מבוצעים תחת קורת גג אחת כך שמטופל אשר צריך טיפול מעט מורכב יותר מהרגיל יכול למצוא את כל מה שהוא מחפש במראה במקום להתרוצץ ממרפאה למרפאה.

כתובת: רחוב שנקין 50, גבעתיים

 

מרפאת ד"ר בר – רופא שיניים בגבעתיים

המרפאה מנוהלת על ידי רופאי השיניים ד"ר יובל בר וד"ר מרתה בר אשר מחזיקים בניסיון בתחום רפואת הפה וטיפולי השיניים עוד משנת 1996.

רופא שיניים טוב בגבעתיים
רופא שיניים טוב בגבעתיים


המרפאה בגבעתיים הינה מרפאה פרטית אשר נותנת מענה מושלם למי שמחפש טיפול מדויק איכותי וללא בירוקרטיה. חשוב לציין כי מעבר לטיפולים הקשורים בבריאות הפה כגון השתלות, טיפולי שורש וטיפולי חניכיים המרפאה גם מציעה שני יתרונות ברורים אשר מבדלים את המרפאה ממרפאות אחרות, במרפאה מבצעים טיפולי שיניים לסובלים מחרדה מרופאי שיניים ואף מציעים מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית ובוטוקוס

כתובת: כצנלסון 55, גבעתיים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

נתוני קורונה 17.1.21

נתוני הקורונה ברמת גן וגבעתיים 17.1.21 – עלייה במספר החולים הפעילים