יום רביעי , ינואר 22 2020
ראשי / דרמה פוליטית: בשעות הקרובות צפוי עו"ד זוהר ישרים להתפטר מהקואליציה

דרמה פוליטית: בשעות הקרובות צפוי עו"ד זוהר ישרים להתפטר מהקואליציה

אחרי הידיעה הבלעדית ב"רמת גן גבעתיים ניוז" על המשבר הקשה עם ראש העירייה הופעל לחץ אדיר על חבר המועצה הדתי. מקורביו: מכתב ההתפטרות מוכן

עורך דין זוהר ישרים
עורך דין זוהר ישרים

הידיעה הבלעדית ב"רמת גן גבעתיים ניוז" על הסכסוך החריף שפרץ אתמול בין ראש העירייה לעו"ד זוהר ישרים הוסיפה הרבה שמן למדורה בין שני הצדדים. הידיעה עברה כאש בשדה קוצים ברשתות החברתיות, בעיקר במגזר הדתי, ובתוך זמן קצר הופעל לחץ אדיר על חבר המועצה הדתי.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


פורום תושבי רמת גן למען השבת הוציא הודעה שבה הוא קורא לנציגי הציבור הנאמנים לקדושתה של השבת לפרוש באופן מיידי מהקואליציה העירונית.

"נפל דבר בישראל, ראש עיריית רמת גן, שרק לפני מספר חודשים ניסה להרגיע את ההתנגדות הרבה בטענה שמיזם הסבבוס נועד להוות קו בילוי בלבד, לא חיכה זמן רב וחשף שהישארות הנציגים הדתיים בקואליציה נועדה מבחינתו לסלול את הדרך לפריצה מוחלטת על ידי קיום תחבורה ציבורית מלאה הממומנת כולה מכספי הארנונה של תושבי העיר", נכתב בהודעת הפורום. "אנו מאמינים שחשבתם כי הישארותכם בקואליציה תעזור למזער נזקים אולם הוכח סופית כי ההיפך הוא הנכון".

עוד נכתב כי "אנו קוראים בקריאה של הדקה ה-91 לכל נציג הרואה עצמו מחויב לקדושת השבת שעמנו, על כל חלקיו, מסר עליה את נפשו במשך כל הדורות: צאו עכשיו מקואליציית רמיסת השבת".

ההודעה החריפה של הפורום והידיעה ב"רמת גן גבעתיים ניוז" עשו את שלהם והפור נפל.

מקורבים לישרים אומרים כי הוא סיפר להם ש"מכתב ההתפטרות מוכן" ובשעות הקרובות הוא יונח על שולחנו של ראש העירייה.

"זוהר נלחם לאורך כל השנה על כבוד השבת ולא היסס להצטרף לעתירה נגד הסבבוס", אומר מקורב לחבר המועצה. "בקרוב תראו אותו נלחם ביתר שאת על העקרונות שחשובים לכל יהודי. זאת, בניגוד למי שמתיימר לדבר בשם הציבור הדתי אולם בפועל לא עושה דבר למען הערך המקודש ביותר לעם היהודי".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אפליקציית מכבי

שירות חדש במכבי: שירות רפואה דחופה במרפאה הקרובה לבית