שבת , ינואר 16 2021
ראשי / רמת גן / זינוק של 135% בהכנסות אאורה השקעות

זינוק של 135% בהכנסות אאורה השקעות

חברת הנדל"ן, שבונה ביהוד ובקריית אונו, השיגה ברבעון האחרון הכנסות בשווי של 146 מיליון שקל, לעומת 62 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. צפי ההכנסות לפרויקטים הקרובים עומד על 3 מיליארד שקל. מנכ"ל החברה, יעקב אטרקצ׳י: "היקפי הפרויקטים מאפשרים לנו לצמוח בקצב משמעותי"

חברת אאורה. זינוק מרשים
חברת אאורה. זינוק מרשים

הכנסות בשווי של 146 מיליון שקל, שמבטאים זינוק חד של 135% לעומת הרבעון המקביל אשתקד – זה הנתון המרשים שזוקפת לזכותה חברת אאורה השקעות שצופה כי הפרויקטים הקרובים יניבו לה הכנסות בגובה 3 מיליארד שקל.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


החברה מדווחת בתשעת החודשים הראשונים של 2019, על הכנסות ממכירת דירות ומקרקעין ומפיתוח מקרקעין בהיקף של 315 מיליון שקל, בהשוואה ל-208 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. גידול בשיעור של 51%.

מנכ"ל החברה, יעקב אטרקצ׳י, אומר בשיחה עם "אונו ניוז", כי "אאורה צוברת עתודות פרויקטים ומתחמי מגורים להקמה בהיקפים משמעותיים שמאפשרים לה מגמת צמיחה גדלה ומשמעותית קדימה ולאורך זמן. אנו צופים המשך גידול בפרויקטים בהקמה, שיבשילו להכרה בדוחות הכספיים ויתרמו להאצת מגמת הצמיחה שתשתקף בתוצאות הכספיות ברבעונים הבאים".

יעקב אטרקצי. מנכ"ל ובעלי חברת אאורה
יעקב אטרקצי. מנכ"ל ובעלי חברת אאורה

להערכת החברה, יחתמו הסכמי מכר נוספים כך שמספר החוזים לרכישת יחידות דיור בשנת 2019 יסתכם ב כ-450 לעומת 283 חוזים שנחתמו בשנת 2018, עליה של כ-60% המצביעה על מגמת הצמיחה בפעילות. יצוין כי מתחילת שנת 2019 ועד למועד פרסום הדוח נחתמו 382 חוזים למכירת יחידות דיור.

מספר יחידות הדיור לשיווק בפרויקטים בהקמה עומד על 1,541 מתוכן נחתמו הסכמי מכר עבור 803 יחידות דיור, 52% ממלאי יחידות דיור למכירה בפרויקטים בהקמה. קצב מכירת הדירות בכל אחד מהפרויקטים גבוה משיעור ההשלמה.

בחלק מהפרויקטים למגורים אותם מקימה החברה כוללים שטחי מסחר לשימוש שכונתי משולב במתחמי המגורים. החברה מעריכה כי הביקוש לשטחי מסחר אלו הינו גבוה והיא תבחן במקביל להקמה חלופות להשבחה ומימוש.

בשנת 2019 החלו לבוא לידי ביטוי היקפי הפעילות המשמעותיים של החברה, צבר הפרויקטים, מתחמי המגורים שבהקמה וההישגים במכירת הדירות.

בימים אלה נמצאים שישה מתחמי מגורים של החברה בשלבי הקמה, בהם בקריית אונו, יהוד-מונסון, מושב אחיסמך, חדרה ורמת השרון. הפרויקטים כוללים דירות לשיווק על ידי החברה בהיקף של 1,541 מעל מחצית מהן מכורות. בנוסף לאלו, הוחל שיווק של שלושה מתחמים חדשים בבן שמן, חדרה ורמת גן אשר הקמתם מתוכננת לסוף 2019 ובשנת 2020. צפי הרווח הגולמי מהפרויקטים בהקמה ו/או שיווק מוערך.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אירוע הצפה בר"ג צילום יששכר ויס תיעוד מבצעי מד"א

הגשם שוב פה: מדריך מד"א לחורף בטוח בימי הסגר