יום רביעי , אוקטובר 16 2019
ראשי / חשד: משלוחי הסמים לקטינים נוהלו בדירה במלון סיטי טאוור

חשד: משלוחי הסמים לקטינים נוהלו בדירה במלון סיטי טאוור

בין היתר נבדק חשד במשטרה לפיו מכרו החשודים את הסמים לקטינים באזור הבורסה. בחיפוש תפסו הבלשים חצי קילו של סם מסוג קנאביס וכמות קטנה של קוקאין.

מלון סיטי טאוור
מלון סיטי טאוור

חוקרי מרחב דן של משטרת רמת גן עצרו ביום ראשון ארבעה תושבי נתניה בחשד שניהלו משלוחי סמים בבית המלון סיטי טאוור באזור הבורסה.

מחומר החקירה במשטרה עולה כי בלשי מרחב דן שהיו בפעילות אחרת באזור הבחינו במעשיהם של החשודים שעוררה את חשד השוטרים. הם עלו לקומה ה- 36 של בית המלון נכנסו לדירה ושם לפי החשד מצאו סמים מסוג קנאביס.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל –
הירשמו כאן

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – רמת גן  ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה  – רמת גן ניוז – כל מה שקורה בעיר


קנביס. אילוסטרציה
קנביס. אילוסטרציה

בנוסף נמצא כי החשודים זרקו 400 לרחוב אלא שהשקית כמעט ופגעה בעובר אורח ובכך היא הגיעה לידי השוטרים ושם ועל פי החשד ניהלו משם משלוחי סמים לתושבי רמת גן.

בסך הכל תפסו הבלשים למעלה מחצי ק"ג של קנאביס שחלקם היו מחולקים למעטפות ומיועדות להפצה. כמו כן בחיפוש שנערך התברר כי מונית של אחד החשודים שימשה את החשודים להפצת הסם.

אתמול הובאו החשודים לבית משפט השלום בתל אביב לדיון על הארכת מעצרם שם הורה השופט על הארכת מעצרם בארבעה ימים של שניים מהחשודים שלפי חומר הראיות המעורבות שלהם גדולה יותר משל שני החשודים האחרים.

עו''ד אורית חיון
עו"ד אורית חיון

עורכי הדין אורית חיון ודין כוכבי ממשרדה המייצגים את החשודים מסרו בתגובה : "מדובר בכמות לא גדולה של סם מסוג קנביס, שרק לאחרונה נקבע כי במקרים מסוימים לא ייחשב עבירה פלילית , מאחר ונמצא כי אינו מסוכן ואף מהווה אמצעי טיפולי. המשטרה משקיעה משאבים מיותרים במלחמה כנגד משתמשי הטלגראס כאשר ברחובות הארץ משתוללת פשיעה ממשית שאינה מטופלת כראוי . אין בידנו ספק כי החשודים המכחישים את המיוחס להם , ישוחררו עם סיום החקירה..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקו הסגול

תקווה חדשה לביטול מתווה הקו הסגול: עתירה של קצא"א לבג"ץ