יום שבת , ינואר 25 2020
ראשי / רמת גן / יעלון התארח בפרלמנט של התאחדות התעשייה והמלאכה

יעלון התארח בפרלמנט של התאחדות התעשייה והמלאכה

התאחדות התעשיה והמלאכה בהובלתם של הנשיא יוסי אלקובי והמנכל"ית עו"ד רוית גרוס אירח השבוע את ח"כ משה (בוגי) יעלון למפגש בנושא אקטואליה, בחירות ומה שביניהם

משה בוגי יעלון נשיא ההתאחדות יוסי אלקובי ומנכלית ההתאחדות עוד רוית גרוס צילום דימה די
משה בוגי יעלון נשיא ההתאחדות יוסי אלקובי ומנכלית ההתאחדות עוד רוית גרוס צילום דימה די

הוועד המנהל של התאחדות התעשייה והמלאכה בהובלתם של הנשיא יוסי אלקובי והמנכל"ית עו"ד רוית גרוס הוציא את הפרלמנט השלישי של שישי בבוקר לדרך.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


במסגרת הפרלמנט נפגשים נציגי התעשייה הזעירה עם מקבלי ההחלטות ומובילי דעה במשק הישראלי. זאת במטרה לעורר שיח ודיון ער סביב סוגיות בוערות מול מקבלי ההחלטות ולפתור בעיות באופן ישיר ובלתי אמצעי במפגש אישי מול אנשי מפתח בתעשייה, בכלכלה ובפוליטיקה הגבוהה.

בכנס שהתקיים בשישי בבוקר בבית התאחדות התעשייה והמלאכה התארחו ח"כ משה (בוגי) יעלון מי שכיהן כשר ביטחון והרמטכ"ל ה 17 של מדינת ישראל לשיחה אישית על ימי ילדותו, דעותיו הפוליטיות והמלצותיו להמשך עידודה של תעשיה זעירה כחול לבן  בישראל. חלקו השני של הבוקר היה סוער בהרבה, ולא בגלל מזג האוויר, אלא לזכותו של ירון דקל עיתונאי, מגיש ומפקד גלי צה"ל לשעבר שריתק את הקהל בדעותיו והגיגיו בכל הקשור לבחירות השלישיות שיתקיימו במרץ השנה. ועצם הפסקת השיחה איתו לטובת הזמנתו לבמה של אביר קרה מייסד "אני שולמן" שביקש מיקרופון כדי לקרוא לכל העצמאים והמעסיקים באולם לאחד שורות ולפעול ביחד למען התעשייה הזעירה והעצמאים באשר הם במדינת ישראל.

זיסו ויזל מנכל התאחדות תעשיה ומלאכה מחוז נתניה לימור דרזנר דוברת אבחיר קרה מייסד אני שולמן ומיקי אלון
זיסו ויזל מנכל התאחדות תעשיה ומלאכה מחוז נתניה לימור דרזנר דוברת אבחיר קרה מייסד אני שולמן ומיקי אלון

לדברי אלקובי, "לכבוד הוא לי להמשיך ולארח  חברי כנסת ובכירים במשק הישראלי אשר יתנו הזדמנות לנציגי התעשייה הזעירה בישראל שבראשם אני עומד ונלחם מדי יום להקל על הרגולציה ושאר החוקים והמסים המושתים עליהם.  זו תקופה לא קלה עבורנו עם יום שבתון שלישי שמרחף שוב על ראשנו ובכל זאת מוצאים החברים להשקיע את זמנם היקר להגיע ולתמוך בפעילות שלנו.

התעשייה הזעירה בישראל שאני חלק ממנה מהווה מנוע צמיחה מרכזי בכלכלה בישראל ולצערי אין מודעות מספיקה לכך. אני רואה במפגשים אלו שליחות אישית עבור 40 אלף החברים ובני משפחותיהם. אני מצפה ומייחל לחולל שינויים משמעותיים בכל הנוגע לעסקים הקטנים הן ברמת הפרט ולסייע בכל פניה אישית של עובד או מנהל וכמובן לתת מענה למצוקתם של עשרות אלפי עסקים קטנים המהווים למעלה מ-90 אחוז מכוח הייצור במשק הישראלי".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חברי האופוזיציה ליד כופר הישוב

פייק ניוז? האם חבר אופוזיציה בדרך לתפקיד סגן בשכר?