יום שבת , ינואר 25 2020
ראשי / 589 עצים ברמת גן ייכרתו בגלל הקו הסגול

589 עצים ברמת גן ייכרתו בגלל הקו הסגול

פקיד היערות הודיע כי בשל העבודות המתוכננות של הרכבת הקלה ייכרתו מאות עצים בעיר. דודו גת, פעיל במאבק נגד הקו הסגול: "הכל בגלל שראש העירייה לא התאמץ לעשות דבר בשביל לעזור לנו. הוא הבטיח להשכיב 500 איש, אבל בפועל לא השכיב אף אחד"

הקו הסגול
הקו הסגול

המאבק של תושבי הבילויים נגד מתווה הקו הסגול נכשל. זאת, אחרי שיצא לדרך המכרז להקמת התוואי. כעת מתבררים היקפי הנזק הסביבתי של הפרויקט כשפקיד היערות במשרד החקלאות מודיע כי בקרוב ייכרתו מאות עצים בעיר.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


מדובר במקטע המצוי בתחום העיר רמת גן ציר אלוף שדה. בתחום זכות הדרך נסקרו 881 עצים בוגרים. מתוכם 589 עצים מיועדים לכריתה, 28 מיועדים להעתקה, כלומר שיעור הכריתה עומד על 66 אחוז.

דודו גת, מהפעילים הבולטים נגד מתווה הקו הסגול, אומר כי "היינו מודעים לכריתות וזעקנו נגד זה. הדאגה לעצים הייתה חלק מהפעילות שלנו שלצערי נכשלה".

עצים רג

לדבריו, "יש שם עצים שניתנים להעברה ויש עצים שלא ניתנים להעברה. זה חבל אבל זו המציאות. אני לא יודע אם אפשר לעצור את זה, רק למחות ולזעוק. הסיכוי לשנות קטן מאוד".

גת הוסיף בהזדמנות זו עקיצה לראש העירייה: "כרמל לא התאמץ לעשות דבר בשביל לעזור לנו. הוא הבטיח להשכיב 500 איש, אבל בפועל לא השכיב אפילו אדם אחד".

דודו גת
דודו גת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חברי האופוזיציה ליד כופר הישוב

פייק ניוז? האם חבר אופוזיציה בדרך לתפקיד סגן בשכר?