יום ראשון , אוקטובר 20 2019
ראשי / הגן במחסן: אין שינוי במצב, ההורים מיואשים

הגן במחסן: אין שינוי במצב, ההורים מיואשים

שלושה שבועות לפתיחת שנת הלימודים וגן אברהם, שהוקם באופן זמני במחסני חירום של העירייה, עדיין לא מוכן. ההורים: "רק עכשיו גילו שכנראה יש גז ראדון במבנה שבו חשבו לשכן את הילדים שלנו. פשוט חלם"

הגן במחסן
הגן במחסן

ב-1 ביולי דיווחנו על טענות של הורים לילדים בגן אברהם ברחוב קריניצי 106/108 ברמת גן. בזמן הקרוב אמורה להסתיים הבנייה שלו, אלא שבינתיים הגישו השכנים בקשה לצו הפסקת עבודה בשל העובדה שהגן החדש ממוקם במחסני החירום של העירייה. בית המשפט נענה לבקשת השכנים וכעת לא ברור היכן ישובצו הילדים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com


אתמול חזרנו להורים והתברר שגם היום, שלושה שבועות לפתיחת שנת הלימודים, אין התקדמות בבניה, לעירייה ואגף החינוך אין תשובות.

לדברי ההורים, השטח החיצוני שמיועד להיות חצר שייך לדיירי הבניין. דיירי הבניין לא יתירו שימוש בשטח השייך להם. כך שלכאורה לא תהיה חצר לגן. "משיחה עם הדיירים הבנתי שרק מטר רבוע שייך לעירייה", אומר אחד ההורים. "אין הגנה מלאה לכל שטח החצר מעבודות הבניה שמבוצעות בבניין הסמוך הדבר עשוי להוות סכנה בטיחותית. רק לפני כמה חודשים נפל מוט על הבניין. המבנה שמיועד להיות הגן נמצא במפלס של המקלט של הבניין. היות ומדובר במחסן שהיה סגור במשך שנים יש לבדוק הימצאותו של גז רדון במבנה. אתה מבין, רק עכשיו גילו שכנראה יש גז ראדון במבנה שבו חשבו לשכן את הילדים שלנו. פשוט חלם".

"הפחד שלנו שלא הקצו לנו מקומות בגנים הסמוכים – 'הפרחים' ו'חסידה'", אומרת אחת האמהות.

מה אומרים לכם בעירייה?
"כל אחד מורח אותנו עם תשובות מצוצות מהאצבע. הן אפילו לא תשובות אחידות. עלינו לפעול ביחד לקבל תשובות לפני שיהיה מאוחר מדי".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כאן שכן דעת ספרים

זיכרונות רמת גן: אומרים שהיה שמח ברחוב עוזיאל