שבת , יולי 4 2020
ראשי / הורים ומורים תומכים – במנהלת הלל המותקפת

הורים ומורים תומכים – במנהלת הלל המותקפת

הורים ומורים שקראו את הכתבה על ההורים שדורשים לפטר את מנהלת בית ספר "הלל" ברמת גן הציפו את מערכת "רמת גן ניוז" בהודעות תמיכה באורית קייזר

בית ספר הלל רמת גן
בית ספר הלל רמת גן

שעות ספורות אחרי שהעלתה הכתבה שבה הורים בבית ספר "הלל" ברמת גן דורשים להדיח את המנהלת, אורית קייזר, הוצפה מערכת האתר בהודעות תמיכה במנהלת. ההודעות הגיעו מהורים ומורים, שביקשו להישאר בעילום שם.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


וואטסאפ רמת גן

כזכור, בכתבה על בית הספר, נכתב בין היתר כי "בשנתיים האחרונות הצטברו בבית ספר מספר רב של אירועים  ובעיות קשות בניהול התכניות החינוכיות. הלימודים בירידה והאווירה עכורה".

בשיחה עם רמת גן ניוז אמר אחד מנציגי ההורים כי "יש משבר אמון בינינו גדול בין ההורים למנהלת. אם ישאירו את המנהלת נעשה לה את המוות".

בעקבות פרסום הכתבה, שעברה בין כל ההורים והמורים בבית הספר, הוצפה מנהלת בית הספר בהודעות תמיכה. בין השאר כתבו לה הורים ומורים: "מחזקים את ידייך", "איום ונורא! איך קומץ הורים מנהל אותנו ומתסיס", "אלה דברים שקריים ונטולי בסיס".

גם למערכת האתר הגיעו הורים ומורים שביקשו לחזק את ידי המנהלת נגד מה שהם מכנים "קומץ הורים לא מרוצים".

"האם ההורים הם גורם מקצועי שיכול לבחון את רמת ההוראה או האווירה בבית הספר? האם ההורים נכסו לעצמם את תפקיד המעריך שבוחן התאמת בעלי תפקידים במערכת החינוך? להורים יש זכות לטעון לאווירה עכורה ואלימות כשהם מדברים בדרך בריונית ומתחייבים 'לעשות את המוות למנהלת?' איפה משרד החינוך להגיד עד פה? למה ראש העיר שמתחייב לעיר ללא אלימות שותק?"

מורה בבית הספר אומרת כי "ממש אין ירידה בציונים. להפך, בשנתיים האחרונות  המיפויים והמבחנים מראים עלייה! הכרזה הלא אחראית ולא מבוססת! כנ"ל אירועי אלימות – ממש אין עלייה. האווירה בבית ספר טובה. מרבית המורים מרוצים מאוד. יש עשייה מתמדת".

אב לשני ילדים בבית הספר אומר בשיחה עם "רמת גן ניוז" כי "האווירה בכלל לא עכורה כמו שאומרים חלק  קטן מאוד מההורים. יש הישגים יפים ויש אווירה טובה ואני מאוד מרוצה מהמנהלת".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

3 comments

  1. כל הכבוד על התיקון. מה שנעשה הוא עוול לבית הספר, למנהלת ולילדים ולהורים.

  2. הורה מודאג

    ואיך המנהלת תסביר שבמבחני המיצ"ב הורידו את התלמידים ה"חלשים" לעשות בנפרד את המבחן כדי "לעזור להם שלא יפריעו להם"!!!!!!

  3. הורים מרוצים

    בשנים האחרונות הבן שלנו לומד בהלל. אנחנו פגשנו צוות מורים והנהלה מצויינים, אשר רואים בחינוך ייעוד, שמים לב לפרטים, ומכילים מאד. כנראה מכילים מידילרבות את ההורה שתקף באלימות את נציגת הועד. למיטב ידיעתי נדרשה התערבות המשטרה כדי לרסן אותו. הורה זה היה צריך מזמן לעזוב את קהילת בית הספר במקום זאת חזר והתקיף כאשר הוא מגובה בקומץ הורים מאיימים ומתסיסים. במקום להקיא אוכלוסיה זו מהקהילה, ניתנה לה במה וזו התוצאה. ועד כיתתי אשר עוסק בתככים ואיומים במקום להתמקד בחינוך ויצירת הסכמה לתלן, שלא יתלונן על כך שאין הסכמה לתלן. יושבת ראש ועד ההורים המוסדי נבחרה זו השנה השמינית ברציפות לתפקיד, דבר המעיד על עשייה פרודוקטיבית ואמון ההורים וההנהלה. עשייה זו לא הייתה מתאפשרת אם הייתה קיימת אי שביעות רצון מהתפקוד. אני מציעה למתלוננים להתחיל לעסוק בעשייה במקום באיומים לעשיית מוות. התנהלות בריונית כזו היא הפוגעת בתלמידים ובצוות החינוכי הנדיר באיכות, הנמצא בבית הספר. זכותם של הלא מרוצים לעבור לבית ספר אחר במקום לפגוע בקהילה שלמה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

כללית רמת גן משלוח ישירות עד דלת הבית

בשורה ללקוחות כללית ברמת-גן: מעתה תוכלו לקבל תרופות במשלוח ישירות עד דלת הבית