יום שני , אוקטובר 14 2019
ראשי / היו"רית החדשה של בית ספר עתיד ברמת גן: לא אלך לפוליטיקה המקומית

היו"רית החדשה של בית ספר עתיד ברמת גן: לא אלך לפוליטיקה המקומית

עו"ד רותם אלוני דוידוב, שהחליפה את חבר המועצה חגי אשר בראשות ועד ההורים, פוסלת את האפשרות שתשתמש בתפקיד כקרש קפיצה למועצה ושוקלת לצרף את בית הספר לוועד ההורים העירוני

רותם אלוני דוידוב
רותם אלוני דוידוב

"אין לי שום כוונה להתמודד על מקום במועצת העיר", אומרת עו"ד רותם אלוני דוידוב, שהחליפה השבוע את חבר האופוזיציה חגי אשר בראשות ועד ההורים בבית ספר "עתיד".

דוידוב (41), נשואה ואם לשלושה (שניים מהם לומדים בבית ספר "עתיד"), חברה בוועד ההורים כבר ארבע שנים, פעילה בארגונים פמיניסטים ובלשכת עורכי הדין.

גורם בקואליציה ברמת גן תקף את אשר ששימש במקביל כיו"ר הוועד ב"עתיד". "מי שנושא את דגל השקיפות לא יכול לנהוג בחוסר שקיפות וחוסר תום לב כשמדובר בו עצמו", אמר אותו גורם בשיחה עם "רמת גן גבעתיים ניוז". "יתכבד חגי ויפנה את מקומו בבית הספר או במועצה. ככה הוא לא יכול להמשיך". הסוף ידוע: אשר פרש מתפקידו וכעת הוא מתרכז בכל הכוח בפעילותו כיו"ר האופוזיציה. בין היתר הצליח לסכל, לפחות לעת עתה, את עסקת כופר הישוב, במסגרתה הייתה אמורה העירייה לשפץ את המבנה הישן בפינת הרחובות ביאליק-קריניצי.

WhatsApp Image 2019-05-15 at 10.25.58
חגי אשר. צילום פרטי

כשאני שואל את דוידוב מה דעתה על העליהום שעשו על חגי היא מתנסחת כמו פוליטיקאית שלא רוצה לריב עם אף אחד. "אני נגד עליהום", היא אומרת. "חגי עשה דברים מאוד טובים למען בית ספר, אבל צריך לעשות אותם בדרך הנכונה. אני לא יודעת מי צודק במחלוקת הזו: חגי או העירייה. לא בדקתי את זה. אני מאמינה שכל בעיה אפשר לפתור בהידברות".

מה התכניות שלך לוועד ההורים?

"כיום בית הספר לא חבר בוועד ההורים העירוני ואני שוקל לשנות את המצב. עדיין לא החלטנו מה אנחנו עושים עם הדבר הזה. בנוסף, אני רוצה לחזק את הקשר של ההורים עם הנהלת בית הספר ולשים דגש על העשייה החברתית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

IMG_20191014_133315

מי משמיץ את מנהל תיאטרון גבעתיים?