יום חמישי , אפריל 9 2020
ראשי / כריך עם תולעים נמצא בפח של הצהרון

כריך עם תולעים נמצא בפח של הצהרון

תולעים נמצאו בפח אשפה עם כריך שניתן לפני מספר ימים לילד בצהרון. אחת האמהות: "איכות האוכל והמדריכים ירודה והילדים משועממים. זו התוצאה של הקיצוץ בחינוך?" מ"מ ראש העירייה ליעד אילני: "מדובר בכריך ישן שסופק ביום חמישי. הנהלים חודדו. אין קיצוץ בחינוך"

תולעיים צילום ויקיפדיה
תולעיים צילום ויקיפדיה

הורים לילדים בצהרון של בית עמנואל מספרים כי אתמול אחד הילדים מצא בפח כריך עם תולעים והביא אותו למדריך", מספרת אחת האמהות. "מנהל הצהרון קיבל הוראה לפתוח את כל הכריכים. המקרה הזה, שדווח למ"מ ראש העירייה ליעד אילני, הוא עוד הוכחה לירידה באיכות האוכל וגם באיכות המדריכים. הילדים אומרים שהם משועממים ואני שואלת את עצמי: האם זו התוצאה של הקיצוץ בחינוך?"


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


אם אחרת אומרת כי "הכריכים שמסופקים על ידי בית עמנואל מגעילים. ביקשנו כמה פעמים להחליף את הכריכים ולא החליפו. מרוב ייאוש אני שולחת את הילד שלי עם כריכים מהבית".

יו"ר ועד ההורים העירוני, אלי פדלון, אומר כי הוא בודק את פרטי המקרה שהתרחש אתמול בצהרון. לגבי איכות ההדרכה הוא אומר כי "לפעמים ישנם ילדים משועממים מפעילות מסויימת בצהרון. זה לא אומר שום דבר על איכות המדריכים לבטח לא להכליל.
כאשר מתעוררת בעיה יו"ר ועד ההורים הבית ספרי פונה למפעלי בית עמנואל
שתמיד פועלים לתיקון המצב.
לגבי קיצוץ בתקציבים שמעתי על כך אבל אנחנו עדיין לא קיבלנו עדכון בנושא וכמובן שאסור שזה יקרה".

ליעד אילני, צילום: יח
ליעד אילני, צילום: יח"צ

מ"מ ראש העירייה, ליעד אילני, אמר בתגובה: "אני מציע שהאמא שפנתה למערכת תתעדכן מול האמא שפנתה אליי והודתה אחר כך על הטיפול המסור שקיבלה".

לעצם העניין, מסר אילני כי "מבדיקה שעשינו עולה כי מדובר בכריך שנשאר בפח מאז יום חמישי והוצא מהפח על ידי אחד הילדים כאשר היו בו תולעים. לא מדובר בכריך חדש שהגיע. כלל הכריכים מגיעים ארוזים וסגורים ולאחר בדיקת איכות קפדנית. כמובן שחידדנו את הנהלים לעובדי הניקיון של אגף החינוך לרוקן את האשפה בכל סוף יום לימודים או קיטנה".

לעניין הקיצוץ בחינוף אומר אילני כי "לא בוצע שום קיצוץ בתקציב בית עמנואל או אגף החינוך. אני מציע לתושבים לשמוע את מה שאמר ראש העירייה או מפי, ולא מצד חברי מועצה אינטרסנטים פוליטים שבתקופתם בהנהלת העיר בית עמנואל ואגף החינוף הגיעו לשפל במבחינת הדימוי שלהם. בשבוע שעבר פרסמנו את הרפורמה בחינוך. בשנים הקרובות נשקיע עשרות מיליונים בבית עמנואל ובחינוך כדי להוביל את החינוך במדינת ישראל. יש למה לצפות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

2 comments

  1. ילד הוציא מהפח את הכריך ביום ראשון? לא מנקים פחים והכיתות בימי חמישי?
    לא הגיוני שילד מוציא מהפח כריך ופותח אותו לראות מה יש בפנים, לא הגיוני!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

סדר פסח צילום רג ניוז

התורה על רגל אחת: סדר בלי זום