יום שני , אוקטובר 21 2019
ראשי / ראשי / בכיר בציבור הדתי: "הסבבוס הגיע לתחנה הסופית"

בכיר בציבור הדתי: "הסבבוס הגיע לתחנה הסופית"

לקראת ההכרעה של בית המשפט ביום חמישי אומר הגורם כי "כל הסימנים מראים שבית המשפט יאמץ את העתירה". ומה לגבי משבר בקואליציה? "אנחנו לא שם ולדעתי גם ראש העיר לא". וגם: מדוע לא פורסם עד היום הפרוטוקול של הישיבה שבה אושר הסבבוס?

כרמל שאמה הכהן ליד הסבבוס. צילום: תומר קרן
כרמל שאמה הכהן ליד הסבבוס. צילום: תומר קרן

לפני זמן קצר העניק בית המשפט למשרד התחבורה ארכה עד יום חמישי להגיש את עמדתו בעניין הסבבוס – ההסעות של עיריית רמת גן לים בשבת. בית המשפט נימק את החלטתו בכך שעיכוב של כמה ימים לא ישנה מהותית את ההחלטה לתת צו מניעה לסבבוס, שיכול להינתן תאורטית גם ביום שישי.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com


המשרד היה אמור להשיב אתמול, אולם בשל ט' באב, העביר רק היום את בקשתו לעכב בעוד כמה ימים את גיבוש עמדתו. גורם שמקורב לעתירה אומר כי "במשרד התחבורה מנסים להרוויח עוד כמה ימים, אבל גם הם מבינים שבעתירה יש מן הצדק ולכן הם לא ילכו נגד העותרים".

בעקבות החלטת בית המשפט אומר גורם בכיר בציבור הדתי בעיר כי "כל הסימנים מראים שבית המשפט יאמץ את העתירה. הרי אם משרד התחבורה ".

מה לגבי משבר בקואליציה? הרי הסבבוס זה פרויקט הדגל של ראש העירייה.

"אנחנו לא שם ולדעתי גם ראש העיר לא. הוא שומר חוק והוא יידע לכבד ולהכיל את ההחלטה".

בינתיים, יש מי ששם לב לעובדה שעיריית רמת גן לא העלתה עד היום את הפרוטוקול של הישיבה שנערכה ב-9 ביולי ובה אושר הסבבוס. זאת, כאשר על פי החוק העירייה צריכה לפרסם את הפרוטוקול בתוך 48 שעות.

 

WhatsApp Image 2019-08-12 at 12.26.52

 

גורם בעירייה אומר על כך כי "זה מצב לא תקין. אין לי מושג למה לא מעלים את הפרוטוקול הזה. אני מקווה שזה עניין טכני בלבד כי אני לא רואה איך זה משרת את העירייה לא לפרסם את הפרוטוקול הזה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

נתי הגעתי הופעתי

כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי כובשת את הבמות