יום ראשון , נובמבר 17 2019
ראשי / הסוכה של קיאן

הסוכה של קיאן

עשרות אורחים התארחו בסוכתם של הילדים קיאן וקת'רין והביעו תקווה להישארותם הקבועה בישראל. עו"ד חיה מנע: "מקווה שבתוך שבועות נקבל את הבשורה המיוחלת המשאירה את הילדים בישראל"

עו
עו"ד מנע וקיאן בסוכה

מפגש מרגש נערך ברמת גן. קיאן בן ה-10, קת'רין בת ה-5 ואמם ג'רלדין שגירושם עוכב על ידי בית המשפט לעניינים מנהליים בתל אביב, אירחו עשרות אורחים בסוכתם שבנו בפתח ביתם. לסוכה הגיעו, בין השאר, ילדים שגירושם מישראל עוכב עם הוריהם, וביניהם מייקל ג׳יימס קוואנקה, אימו אופרסינה ואימהות נוספות שנאבקות להישאר בישראל עם ילדיהן – ג'ודלין, אישורה ואו.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


האורחים שהתארחו בסוכה מקושטת ויפה, חגגו את חג הסוכות, יחד עם חבריו של קיאן מבית הספר הלל ברמת גן, הוריהם ועו"ד חיה מנע שמייצגת את קיאן ומשפחתו. כולם הביעו אופטימיות רבה ותקווה להישארותם של הילדים בישראל.

קיאן הודה בהתרגשות רבה לאורחים שהגיעו ואמר כי "אני מאוד שמח שכולם הגיעו אלינו. אנחנו מקשטים את הסוכה כבר כמה ימים, ואני באמת מתרגש לראות את כולם נהנים. אני מאוד מקווה שבקרוב יחליט השופט שאנחנו יכולים להישאר כאן בבית, עם החברים שלנו".

עו"ד חיה מנע, אמרה כי "מרגש מאוד לעמוד מתחת לסוכה יחד עם קיאן וקת'רין. כולנו תקווה שבתוך שבועות מספר נקבל את הבשורה המיוחלת המשאירה את הילדים בישראל ונאפשר להם לחזור להיות רק ילדים שמתכוננים למבחן הבא בבית הספר ומתרגשים מהפעולה הבאה בתנועת הנוער. מדובר במקרה הומניטרי מובהק. הילדים נולדו בישראל, מכירים רק את השפה העברית ואת התרבות הישראלית".

הדיון הבא בערעור שהגישה עו"ד מנע בעניינם של קיאן, קת'רין ואמם ייערך בתאריך 23.1.2020 בבית המשפט לעניינים מנהליים בתל אביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מימין: יריב ארדון פרנצסקו, ריקאסולי, גאנלואיגי בנדטי, חגי שלום ויערה ניסאן. צילום: אסף לב

הביקור המלכותי של הברון האיטלקי