יום שני , נובמבר 18 2019
ראשי / הרופאה סירבה לקבל ילד חולה: אני לא שפחה

הרופאה סירבה לקבל ילד חולה: אני לא שפחה

תלונה חריגה על רופאת ילדים במרפאת עמידר של הכללית שהתנהגה לטענת אחת האמהות בצורה לא נאותה. בכללית מגנים את התנהגותה ומבטיחים "אנו פועלים שמקרים מהסוג הזה לא יישנו"

כללית
כללית

האם רופאת ילדים בשכונת עמידר נהגה בצורה לא הולמת כלפי המטופלים? לטענת אחת האמהות שפרסמה פוסט בפייסבוק התשובה חיובית.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


"היום הגעתי לרופאת הילדים עם ילדים חולים שלשניים מהם היה תור ולאחד לא, כולם בוערים מחום ולמרות שהרופאה חזרה מחופשה היא סירבה בתוקף לבדוק את הילד. לא הצלחתי להזמין תור כי לטענת הפקידה הרופאה עמוסה. כששאלתי את הרופאה למה אם אין אנשים נוספים היא לא יכולה לבדוק את הילד היא ענתה שהיא לא חייבת הסברים ונמאס לה שאנשים פה חושבים שהיא שפחה".

לדברי האם, "זו לא הפעם הראשונה שאני מרגישה זלזול ומסתבר שעוד כמה אימהות. לא נראה לי שזה היחס שאנו צריכים לקבל. כרגע הילד שלי בוער מחום וללא טיפול. וממקרה דומה שהיה לי עם אותה רופאה בעבר הצטרכתי להגיע עם הילד לבית חולים ובשיא החוצפה כשהגענו אליה אחר כך שוב היא אמרה שעל כל פיפס אנחנו רצים לבית חולים.

בשירותי בריאות כללית התייחסו ברצינות לפנייה ואמרו כי הם מגנים את התנהגות הרופאה. "מיד עם קבלת התלונה יצרנו קשר הן עם הרופאה שבנדון והן עם המטופלת המתלוננת, לצורך בירור המקרה. אנו מצרים על השתלשלות העניינים ושמחים כי מצבו הרפואי של הילד הוטב. הקופה דואגת למתן שירות רפואי מקצועי ואדיב ואנו פועלים שמקרים מהסוג שתוארו לא יישנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מימין: יריב ארדון פרנצסקו, ריקאסולי, גאנלואיגי בנדטי, חגי שלום ויערה ניסאן. צילום: אסף לב

הביקור המלכותי של הברון האיטלקי