שבת , אוקטובר 31 2020
ראשי / ראש העיר זינגר – מתפטר

ראש העיר זינגר – מתפטר

אחרי המהפך בבחירות ברמת גן ועלייתו לשלטון של כרמל שאמה, הודיע במפתיע, ישראל זינגר, ראש העיר של רמת גן כי הוא פורש מהחיים הפוליטים

ישראל זינגר

ישיבת מועצת העיר הראשונה של רמת גן התקיימה בכפר המכביה. שם לעיני עשרות מכובדים ומקורבים שזכו לקבל כרטיס כניסה לאולם כדי לצפות בראש העיר החדש כרמל שאמה ובחברי המועצה החדשים ישנים של רמת גן. הודיע ישראל זינגר כי הוא פורש מהחיים הפוליטים ומעביר תפקיד יושב ראש האופוזיציה לחברתו לסייע, עורכת הדין אביבית מאור נמרודי.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


text_content

תושבים יקרים, אני משתף אתכם בדברים שנשאתי בישיבת המועצה הראשונה שנערכה אתמולמכובדיראש העיר מר כרמל שאמה הכהן מ"מ ראש…

פורסם על ידי ‏ישראל זינגר‏ ב- יום שלישי, 4 בדצמבר 2018

כך פרסם יזראל שינגר בחשבון הפייסבוק שלו –

מכובדי
ראש העיר מר כרמל שאמה הכהן
מ"מ ראש העיר מר ליעד אילני, סגני ראש העיר ומשני ראש העיר
חברי מועצה מכובדים
עובדי העירייה , אורחי ומשתתפי ערב זה
תושבים יקרים
נתחיל מהסוף: רמת גן בחרה ראש עיר חדש. אני מקבל את הכרעת התושבים ומאחל הצלחה רבה לראש העיר החדש בתפקידו. מערכת הבחירות האחרונה הייתה סוערת, יצרית ומורכבת – אבל הגיע העת להשאיר מאחור את חילוקי הדעות, והמאבקים האישיים, ולהתנהל באחריות, מתוך כוונה ברורה אחת – להמשיך ולהצעיד את רמת גן לעבר עתיד טוב יותר, כפי שעשינו במהלך חמש השנים האחרונות – ולפרוץ גבולות חדשים, של עשייה ומצוינות.

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי ברור שהשליחות הגדולה ביותר שאדם יכול לאחל לעצמו, היא עשייה למען האחר. כי מה טבעי יותר מהרצון להפוך את החיים שלנו, של מכרינו, של שכנינו בעיר שהיא הבית – לטובים יותר?
זכיתי להגשים את חלומי!

זכיתי לממש את השליחות הזו: כמחנך ומנהל בית ספר בליך, שזכה להוביל אלפי תלמידים להישגים ומצוינות, כחבר הנהלת המכללה לביטחון לאומי לנוער ברמת-גן, כמנהל מכללת רעננה, כיועץ לוועדת החינוך של הכנסת, כחבר מועצת העיר וכראש העיר החמישי של רמת-גן.

בתקופת כהונתי הובלתי מהלכים רבים, ששינו את פני העיר לטובה – והיום רמת גן היא אחרת מזו שקיבלתי לידיי. עיר שעברה תהליכים משמעותיים במשך חמש השנים האחרונות, וזוכה כיום למעמד של עיר אטרקטיבית ומבוססת המובילה את איכות החיים בישראל במגוון פרמטרים.

טוב תעשה הנהלת העיר החדשה, אם תאמץ את העשייה, תשמר את שנדרש, תשפר את הטעון שיפור, ותקדם ותחדש במקומות שבהם מחרשת העשייה העירונית עדיין לא חרשה.

העיר שאתם מקבלים למשמרת שלכם היא עיר איתנה כלכלית, עיר עם פרס ניהול תקין, מדי שנה! עיר שמערכת החינוך שלה היא הטובה בארץ, ואשר העשייה בתחום החינוך לאורך כל השנים, הייתה פורצת דרך, כמעט בכל תחום, והביאה להישגים מרשימים.

עיר שהחליטה, באופן מושכל, לשים את העשייה של האגף לשירותים חברתיים בקדמת הבמה, ולתת לה את המקום הראוי לה כי מטופליה בכל עניין, הם תושבים שווים לכל תושב בעיר. עיר שחוללה מהפכה בתפיסת השירות לתושב, עיר אשר שמה לה כמטרה לבצע את העשייה העירונית בתחום השירות לפי חזוני ש"התושב הוא המרכז", ולהשכיל להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת, כדי לדייק את השירות. עיר שעברה ותמשיך לעבור מהפכת דיגיטלית בכל תחום עשייה, וכבר כיום נחשבת למובילה בתחומים כמו ניהול שירות מבוסס נתונים, ניהול חינוך מבוסס נתונים ועוד.

רבים מהמאמצים הללו יישאו פרי במהלך השנים הקרובות ויהוו קרקע פורייה להמשך העצמתה של עירנו האהובה.
לא יכולתי לעשות את זה לבד! כאן המקום והעת, להכיר תודה לאלו שמובילים את העשייה העירונית – עובדי העירייה. אחד הדברים שאני גאה בו, הוא השוני בתרבות הארגונית, אשר השרשתי. כזו של העצמה, האצלת סמכויות, מעודדת יזמות וחשיבה עצמית, אך באותה מידה גם מאופיינת בדרישה למשמעת התנהגות והתנהלות גבוהה. כל העשייה שהייתה בחמש השנים האחרונות, נזקפת לכם, עובדי העירייה, באשר אתם. נהניתי מאד לעבוד אתכם.
אני אוהב ואמשיך לאהוב כל אחד ואחת מכם.

ראש העיר והנהלת העיר , אני רוצה שתדעו ,כי יש לכם פה נבחרת מנהלים, בכל רובד ניהולי, שמבחינתם אין גבול לעשייה, ועובדי עירייה, שהמחויבות שלהם לעירייה ולעיר, היא מדהימה.

אני מאחל שתשכילו לשמר ולהעצים את ההישגים שהובלנו, תדעו לשפר את מה שצריך – ותהוו כתובת אנושית, חדשנית ואיכותית לכלל תושבי עירנו.

מתוך הכרה בחשיבות של ריענון השורות, החלטתי להתפטר מתפקידי כחבר מועצה, ומפנה את מקומי לעו"ד אביבית מאור נמרודי, חברת מועצה מוכשרת ופעילה, שעשתה רבות למען העיר ותושביה בשנים האחרונות, שתעמוד בראשות האופוזיציה.

אשמח לסייע ולהמשיך ולשרת נאמנה אתכם , מתוך אהבה ומחויבות לעיר ולתושביה.
אני מודה לכם, על האמון שנתתם בי, להוביל את העיר.
אני גאה, שאני משאיר עירייה שבזכות ערכיה , מנהגיה והצלחותיה, תוכל לצמוח, להתקיים , לשרת את התושבים, ותהווה דוגמא ומופת לערים מסביב, עוד שנים רבות.
מאחל בהצלחה לראש העיר החדש בתפקידו.
אוהב אתכם!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

2 comments

  1. תודה לאל. איש לא ראוי שלא מתאים לשום תפקיד ציבורי.
    שקרן ומושחת. הרס את רמת גן והשמיד כל חלקה טובה בה.
    הביתה.

  2. לאחר הבחירות: זינגר נקרא ראש העיר היוצא.
    לאחר כינון רישמי של ראש העיר החדש – זינגר נקרא ראש העיר לשעבר. מינוחים וניסוחים…בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

שלדים בתחנת הדלק. צילום: רמת גן גבעתיים ניוז

שלדים בתחנת הדלק: סרט אימה בצומת אלוף שדה