שבת , יולי 4 2020
ראשי / חברת המועצה מאור נמרודי למשרד הפנים: פתחו בחקירה נגד כרמל שאמה

חברת המועצה מאור נמרודי למשרד הפנים: פתחו בחקירה נגד כרמל שאמה

במכתב ששלחה חברת האופוזיציה לממונה על חיוב אישי במשרד הפנים היא כותבת כי נעשה שימוש פסול בכספי הציבור כאשר נשלח מכתב מעורך דין ל"רמת גן גבעתיים ניוז": "הנכם מתבקשים להורות על פתיחת חקירה אודות התנהלותו של ראש העירייה, תוך חיובו האישי בהשבת הכספים"

אביבית מאור נמרודי

חברת האופוזיציה עו"ד אביבית מאור נמרודי דורשת לפתוח בחקירה נגד ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ולחייבו להחזיר כספים לקופת העירייה – כך עולה ממכתב ששלחה לעפרה ברכה, מנהלת בכיר לביקורת ברשויות המקומיות וממונה על החשבונות במשרד הפנים. זאת בעקבות מכתב מטעם עורך דין שנשלח ל"רמת גן גבעתיים ניוז".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


 

ככ

"הנכם מתבקשים לעשות שימוש בסמכותכם מכוח הוראות סעיף 221 לפקודת העיריות ולפתוח בחקירה ובבחינה של התנהלותו של ראש עיריית רמת גן מר כרמל שאמה", כותבת מאור נמרודי. "עסקינן במעשים מתמשכים, חרף פניות שהתבצעו ואף הועלו בישיבת מועצה מ-11.9, ברם כולן נפלו על אוזניים ערלות.

מאור נמרודי מתייחסת לכתבה שעלתה לפני מספר שבועות ב"רמת גן גבעתיים ניוז".

"במקום להגיב בצורה עניינית בחר ראש העירייה לשלוח מכתבי התראה לגוף התקשורת על ידי משרד עורכי דין פישר ששכר טרחתו משולם מכספי העירייה", כותבת האופוזיציונרית. "זהו שימוש פסול בכספי הציבור. למותר לציין כי אין במה שנכתב על ידי גוף החדשות הרמת גני שום דבר הפוגע בשמה הטוב של עיריית רמת גן אלא רק על התנהלות ראש העיר".

מאור נמרודי מציינת כי פנתה לראש העירייה וביקשה ממנו לממן מכיסו את מכתב ההתראה אולם נדחתה. "אין מדובר בעניין של מה בכך, הואיל ולפנינו מסכת של התנהלות קשה על חשבון העירייה והתושבים", היא כותבת ומבקשת: "הנכם מתבקשים לעשות שימוש בסמכותכם ולהורות על פתיחת חקירה אודות התנהלותו של ראש העירייה במקרה דנן, תוך חיובו האישי בהשבת כלל הכספים, עלות הוצאת המכתבים שהוציאה העירייה בשם של כל מקבלי ההחלטות מול גוף התקשורת".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אלכסנדר סמירנוב

סיוע באיתור נעדר בסיכון בגבעתיים