יום שלישי , אוקטובר 15 2019
ראשי / סופה של תקופה: סניף הפועלים במרום נווה ייסגר

סופה של תקופה: סניף הפועלים במרום נווה ייסגר

הסניף, שפעל משנות השבעים במקום ונחשב לאחד הוותיקים בעיר, ייסגר במסגרת רפורמה של הבנק. ראש העירייה לשעבר, ישראל זינגר, שהיה בין הלקוחות בסניף: "יום עצוב"

סניף הפועלים
סניף הפועלים

בימים האחרונים קיבלו לקוחות סניף הפועלים במרום נווה הודעה מהבנק על סגירה ומעבר של חשבונם לסניף ברחוב הירדן. זאת, במסגרת רפורמה של הבנק.

הסניף ברחוב תרצה פעל משנות השבעים במקום ונחשב לאחד הוותיקים בעיר. בין הלקוחות של הבנק נמצא גם ראש העירייה לשעבר, ישראל זינגר. "זה יום עצוב", הוא אומר. "אני מבין שזה חלק מהקדמה – מצמצמים סניפים וזה לגטימי מבחינת הבנק, אבל זה מקשה על הלקוחות. אני הייתי ברמת יצחק. כשסגרו לפני כמה שנים עברתי למרום נווה ועכשיו נצטרך לעבור שוב".

מיכל, תושבת השכונה, אומרת כי "זו רוח התקופה. בנקים מקצצים סניפים. מי שייהנה מהסגירה הוא בנק מזרחי טפחות בשכונה שיקבל עוד לקוחות, בעיקר מבוגרים שיהיה להם קשה להתנייד למקום אחר".

לדבריה, "מה שבעיקר מטריד אותי זה השמועה שהולכים להקים במבנה הזה בית קפה. בנק לא עושה רעש בלילה, בית קפה כן. לא חסרים פה בתי קפה. אם אתם ממש חייבים בית קפה, אם זה יהיה באמת אז זו לא בשורה טובה מבחינת הלקוחות וגם מבחינת השכנים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ליעד אילני, צילום: יח

האושפיזין הלא רצוי ברמת גן: תחקירנים ומבקרים