יום שני , אוגוסט 26 2019
ראשי / רוצים שיפנו לכם את האשפה? תעלו פוסט

רוצים שיפנו לכם את האשפה? תעלו פוסט

למיכל (שי) שעיו, תושבת רמת גן, נמאס מערמות הזבל בפחים ומהתעלמות העירייה מפניותיה למוקד, אז היא העלתה פוסט תמים עם כמה שורות. לא תאמינו מה הייתה תגובת העירייה

לכלוך ברג
לכלוך ברג

האם מיכל שעיו, פעילה חברתית ברמת גן, פיצחה את השיטה איך לזכות בתשומת הלב של העירייה? כנראה שכן. כך לפחות ניתן ללמוד על פי המהירות שבה המקוד העירוני השיב לפנייתה בנושא הלכלוך בפחים.

בהתחלה היא פנתה למנהל קשרי קהילה ישי ויסמן ולא זכתה לדבריה למענה הולם. היא התנסחה בעדינות. "פסח כבר עבר. הגיע הזמן שנהיה עיר נקייה", כתבה בפנייתה וקיבלה מענה: "נעביר לטיפול". כשלא נעשה דבר פנתה שוב וקיבלה הבטחה שהנושא יועבר לסגן מנהל המחלקה. מה-17 עד 22 ביולי פנתה כמה פעמים ובכל פעם קיבלה מענה קצר ומנומס, שלא תורגם לשינוי בשטח.

אז היא נשברה וניסתה שיטה שונה מעט. היא העלתה פוסט קצר ולא מתלהם: "על זה נאמר: 'הבטחות כמו חול ואין מה לאכול. שבוע פחות יום עבר מאז הובטח פינוי אבל… תזכירו לי מתי העיריה משלמת משכורת לתושבים?????'"

זה הספיק. זמן קצר אחר כך היא זכתה למענה.

"כנראה שבעירייה יש מישהו שכל כך חרד לתדמית שהוא מפעיל מערך שלם של אנשים שינטרו כל פוסט שמאיר באור טיפה פחות ורוד את העירייה", אומרת שעיו. "רק ככה כנראה אפשר להזיז דברים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ההפגנה של ההורים ב-2018

הורי החינוך המיוחד ברמת גן יצטרפו מחר להפגנה מול משרד החינוך