יום שבת , ספטמבר 21 2019
ראשי / שר התחבורה: תוואי הקו הסגול עשוי להשתנות

שר התחבורה: תוואי הקו הסגול עשוי להשתנות

סיבה לתקווה? שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' נפגש עם ראשי המאבק והבטיח כי במידה ויתמנה לשר התחבורה בממשלה הבאה, תקבע פגישה מקצועית מול נציגות תושבים וייבחנו מחדש התכניות של הרכבת הקלה

השר סמוטריץ עם התושבים
השר סמוטריץ עם התושבים

ראשי המאבק נגד הקו הסגול ברמת גן יצאו מעודדים מהפגישה שקיימות אמש עם שר התחבורה בצלאל סמוטריץ.

"קיבלנו התחייבות כי במידה ויתמנה לשר התחבורה בממשלה הבאה, תקבע פגישה מקצועית מול נציגות תושבים, מיד לאחר הבחירות. מבחינתו כל התוכניות הקיימות אינן מוגנות מפני בחינה מחדש", אומר יהודה דוידוביץ' שהשתתף בפגישה.

השר ציין שבשבוע וחצי שנותרו לפני הבחירות לא נותר זמן לבחינה רצינית של דברים והוא לא מוכן להוציא הודעה פופוליסטית עמומה שאולי תביא לו קולות בנוגע לקו הסגול, אולי לדברי משתתפי הפגישה הוא דיבר בצורה ישירה וכנה והראה נכונות לעזור.

חבר המועצה אביהוא בן משה, שאירח את הפגישה בביתו, אמר כי "מבחינת השר כל התוכניות הקיימות אינן מוגנות מפני בחינה מחדש כולל הקו הסגול. אני מודה למובילי המאבק הקו הסגול על הדבקות במטרה ובמשימה החשובה הזו עבור כולנו. כפי שהבטחתי, גם בשבתי באופוזיציה אעשה הכל לסייע להם ולתושבי העיר ככל שאוכל".

ראש העירייה לשעבר, ישראל זינגר, אמר כי "העירייה חייבת להמשיך במאבק חשוב זה, ולשתף ברציפות את נציגי התושבים/ ועד הפעולה, כמו שעשינו אנו. נושאים שחשובים לעיר ולטובת התושבים, חייבת להיות רציפות שלטונית, כמו במקרה קריטי זה".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צער בעלי חיים רג והסביבה צלמת יולה זובריצקי

העמותה של השנה: צער בעלי חיים רמת גן