שבת , יולי 11 2020
ראשי / תלונה הוגשה למשרד הפנים נגד ליבנת נזרי מ"מ דוברת עיריית רמת גן

תלונה הוגשה למשרד הפנים נגד ליבנת נזרי מ"מ דוברת עיריית רמת גן

בעקבות עימותים מילוליים עם ליבנת נזרי שלח יו"ר הועדה לביקורת העירייה מכתב תלונה חריף למנהלת מחוז תל אביב במשרד הפנים. בין היתר הוא כותב: "הדעת אינה יכולה לסבול עובד ציבור המשתלח בנבחר ציבור"

לבנת נזרי צילום פרטי
לבנת נזרי צילום פרטי

יו"ר הועדה לביקורת עיריית רמת גן, אביהוא בן משה, שלח למשרד הפנים תלונה חריפה על דוברת העירייה לבנת נזרי.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


במכתב הוא כותב בין היתר: "בתאריך 25.08.2019 העבירה הגב' נזרי תגובה לפוסט שהעליתי בקבוצת וואטצ אפ מגזרית באופן החורג מכללי התקשי"ר ומהוראות נציבות שירות המדינה. בתגובותיה החריגות והפוגעניות בי, בחרה הגב' נזרי לציין בפני חברי הקבוצה כי דבריי שנכתבו בפוסט בשקר יסודם וכך רשמה הגב' נזרי ברוב עוז ויוהרא "ראוי להגיד את האמת ולדייק…" ובתגובה נוספת הגיבה הגב' נזרי "ראוי לספר אמת…".

לטענת בן משה, "לאור דבריה הקשים שחרגו מתגובה עניינית כדוברת העירייה לנאמר על ידי, פניתי אליה בקבוצה והזכרתי לה כי היא אינה נבחרת ציבור ואין היא יכולה להשתלח בנבחר ציבור כפי שעשתה. למרות דברי הברורים על סגנון כתיבתה הבוטה והמשתלח, המשיכה הגב' נזרי בכתיבתה חסרת הרסן  תוך שהיא מאשימה אותי על עוולות עבר ואף מצדיקה באופן חסר תקדים תושב אחר שכתב בנושא כשהיא שוב חורגת מתפקידה כדוברת העירייה והופכת אט אט לטוקבקיסטית משלהבת רוחות בקבוצה".

 

ללא שם

 

בן משה העיר לנזרי בפורום הקבוצה שעליה להימנע מלהגיב כנבחרת ציבור.

תגובתה הייתה: "שוב אתה רב עם האמת, הגרעון הוא ירושה של השחיתות והקרקס שהיו בעירייה שאתה כל העת תמכת בה שקרה ללא סייג כל עוד קיבלת שכר והטבות".

 

אביהוא בן משה, צילום: יח
אביהוא בן משה, צילום: יח"צ

לדברי בן משה, "נזרי חרגה מכל כללי האתיקה החלים על עובד ציבור שהיא בכללם. הדעת אינה יכולה לסבול עובד ציבור המשתלח בנבחר ציבור יהא תפקידו וקרבתו לראש הרשות או למשנה ליועץ המשפטי לממשלה אשר יהא. הוא כפוף לכללי התקשי"ר ועליו לנהוג על פיהם".

רז נזרי בגבעתיים
צילום ארכיון – רז נזרי, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה בהרצאה בגבעתיים

ליבנת נזרי סרבה להתייחס

ממשרד הפנים לא התקלה תגובה עד לפרסום הכתבה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

תגובה אחת

  1. אביהו, כיו"ר הוועדה לבקורת העיריה, הפכת את התפקיד ליו"ר הוועדה לבקורת אישית ובלתי פוסקת נגד כרמל שאמה. פאתטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

רישום זוגיות לתושבים

לראשונה בגבעתיים – אישור רישום זוגיות לתושבים