יום שני , אוקטובר 21 2019
ראשי / זעקת האמהות מרמת גן

זעקת האמהות מרמת גן

עשרות אמהות מרמת גן השתתפו הערב בהפגנה נגד מחדל הפעוטונים. גלי אבני אורנשטיין, אמא ל-3 בנות מגן "הקטנטנים של יעל" ברמת גן, ודוברת מחאת ההורים: "יצאנו להפגין כדי שלא יוותר אף בית בישראל שלא ישמע את הזעקה של הילדים שלנו"

הפגנת האמהות
הפגנת האמהות

"אנחנו פה כדי לשים סוף להתעללות בילדינו", אמרה לי עדי פרילינג אנקורי, שהגיעה הערב להפגנה הסוערת בתל אביב. "הגיע הזמן שבממשלה יבינו שההורים לא ישתקו ולא ירפו עד שישימו מצלמות בכל גן ובכל פעוטון. הילדים שלנו לא הפקר ולא שק חבטות של אף גננת מופרעת ומתוסכלת".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com


בהפגנה, אליה הגיעו הורים מכל הארץ, הייתה נוכחות בולטת של אמהות מרמת גן, שעלתה לכותרות בעקבות פרשת "הקטנטנים של יעל". גלי אבני אורנשטיין, אמא לשלוש בנות מגן "הקטנטנים של יעל" ברמת גן, ודוברת מחאת ההורים, אמרה ל"רמת גן ניוז" כי "אני יוצאת הערב להפגין, כדי שלא יוותר אף בית בישראל שלא ישמע את הזעקה של הילדים שלנו.

כאמא לבנות שגדלו בגן המתעלל, כשהקטנה שבהן מופיעה בכתב האישום, אני מרגישה שזו החובה שלי לצאת ולתבוע עבורן את הזכות שלהן לביטחון. ליציבות רגשית. לילדות נטולת צלקות. לכן גם לקחתי על עצמי משימה, שהיא שליחות טהורה עבורי, להיות דוברת המחאה.

לדבר את המחאה החוצה, כך שכל גופי התקשורת בישראל ישמעו את קולנו ואת קולם של הילדים של כולנו. אסור לנו להישאר אדישים ולאפשר, ולו לרגע אחד נוסף, שנושא ההתעללות בגני הילדים יירד מסדר היום הציבורי. נמשיך להילחם בכל החזיתות עד שהמציאות העכורה שבה אנחנו חיים תשנה".

WhatsApp Image 2019-07-07 at 21.05.29

"המטרה שלי כאמא היא למנוע שהחוויה המטלטלת הזו לא תפגע בעוד הורים", אומרת אורלי כהן. "המחאה הזו – שהיום ראינו את עוצמתה – חשובה למען עתיד טוב יותר של הילדים של כולם. אנחנו כאן כדי להישאר ונצא לרחובות בכל פעם שנרגיש שקולנו לא נשמע. זו לא עוד מחאה על מחיר הקוטג'. זו מחאה על שלום הילדים שלנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

נתי הגעתי הופעתי

כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי כובשת את הבמות