יום שבת , ספטמבר 21 2019
ראשי / לא נעצרו חשודים בגרפיטי נגד שאמה ואילני

לא נעצרו חשודים בגרפיטי נגד שאמה ואילני

למרות טענות פוליטיקאים על איומים ברמת גן. במשטרה ממשיכים להדגיש כי לא קיים איום קונקרטי על חיי אישי ציבור ברמת גן בניהם ראש העיר וסגנו.

אילני ושאמה. צילום מתוך דף הפייסבוק של העירייה
אילני ושאמה. צילום מתוך דף הפייסבוק של העירייה

אך למרות זאת מדגישים גורמים במשטרה כי בעקבות הלך הרוח ברשתות החברתיות והודעות וואטסאפ שנשלחו לאישי ציבור, פועלת המשטרה על בסיס הנחת העבודה כי שאמה וסגנו אילני, הוגדרו כאנשי ציבור המפוקחים בדרגה 2.

משמעות הדבר, קציני הביטחון של העירייה ואישי הציבור תודרכו להגביר ערנות על דמויות חשודות סביבם וניידת משטרה מפטרלת ליד בניין העירייה כמה פעמים בשבוע.

כרמל שאמה והאקדח

ממידע שיש בידי מערכת רמת גן גבעתיים ניוז, הגישו שאמה לאילני תלונות במשטרה רק על גרפיטי שרוסס כנגדם ולא על איומים נוספים אם ישנם כאלה.

גורמי המודיעין והאבטחה במשטרה קובעים את דרגת האיום על אישי ציבור בסולם מ1 עד 6. כאשר דרגה 6 היא איום ממשי על חייהם ונדרשת אבטחה צמודה ונעשים כל הפעולות לשמור על ביטחונו של המאובטח

גרפיטי נגד סגן ראש העיר ברמת גם
צילום מהפייסבוק

הפרסום של ראש העיר מציג לראווה את אקדחו האישי, מסבירים במשטרה, רק מתסיס גורמים קיצוניים להגביר את האיומים על אישי הציבור. במשטרה מדגישים כי חקירת הגרפיטי עדיין נמשכת ואין כרגע חשודים במעשה.

במשטרה מבקשים מכל הגורמים לקחת אחריות על השיח ברשתות החברתיות ובקבוצות הוואטסאפ, משם לא מעט פעמיים אנשים מתלהמים בחסות המקלדת והמרחק לפגיעה פיזית יכול להיות קצר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צער בעלי חיים רג והסביבה צלמת יולה זובריצקי

העמותה של השנה: צער בעלי חיים רמת גן