יום חמישי , ספטמבר 19 2019
ראשי / בוקי ואילני – הסולחה

בוקי ואילני – הסולחה

אמש נפגשו ליעד אילני ובוקי נאה לשיחת פיוס במסגרתה הוסכם כי עיריית רמת גן ואוהדי הכח ישתפו פעולה למציאת בעלים אחר ולחיזוק הקבוצה. ומה לגבי הפועל רמת גן? "אם הם יעלו על כר הדשא שלנו נפנה לבית המשפט כדי להוציא צו מניעה"

ליעד אילני ובוקי נאה. צילום מתוך פייסבוק
ליעד אילני ובוקי נאה. צילום מתוך פייסבוק

אמש הסתיים בהצלחה אחד השבועות הסוערים של בוקי נאה בתקופה האחרונה, עם תחושת הקלה זמנית ועם לא מעט הישגים עבור קבוצת הכח רמת גן.

האיש, שכבר 40 שנה מייצר כותרות וכל פוסט שלו מעורר אמוציות, הדהים את תושבי העיר כשדיבר על אוצר שהוחבא מתחת למגרש הכדורגל בוינטר. הכתבה, שפורסמה לראשונה ב"רמת גן גבעתיים ניוז", משכה מטבע הדברים הרבה אש. היו גולשים שטענו כי מדובר בהמצאה ובעוד תרגיל במסגרת המאבק של בוקי נגד מ"מ ליעד אילני.

באותו ראיון צבעוני ותוסס, כדרכו של נאה, הבטיח יו"ר "העמותה למען המכבי רמת גן", כי "במוצאי שבת ניכנס לבית של ליעד אילני ונעשה שם חפלה כדי שיבין מה זה כשנכנסים לך לבית הפרטי ועושים מה שרוצים".

בסופו של דבר היה זה אילני שהגיע לבית של נאה, והחפלה הייתה ידידותית במיוחד.

"היתה פגישה טובה", אמר נאה ל"רמת גן גבעתיים ניוז" אחרי האירוע.

מה הוסכם?

"עיריית רמת גן ואוהדי הכח רמת גן יעשו מספר פעולות משותפות כדי שבתוך תקופה קצרה הכח מכבי רמת גן תשחק במגרש וינטר מפואר בצמרת ליגת העל של מדינת ישראל עם בעלים אחר".

מה לגבי הפועל רמת גן?

"הנוער של הפועל רמת גן לא ישחקו בוינטר ולא יתאמנו שם, למרות שנחתם חוזה בינם לבין הבעלים של הכח על תשלום של 7,000 שקל לחודש".

ומה יקרה אם ההבנה הזו תופר?

"אם זה יקרה אז בעלת המגרש, העמותה למען המכבי ברמת גן, תפנה לבית המשפט כדי להוציא צו מניעה. לא יתכן שהבעלים של הכח, שמשחק השנה במגרש ללא אישור בעלי המגרש, ישכיר את המגרש לשוכרי משנה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כרמל שאמה הכהן ליד הסבבוס. צילום: תומר קרן

סיבוב הפרסה של הסבבוס: במקום נסיעה לים – נסיעה לי"ם