יום רביעי , אוקטובר 16 2019
ראשי / גבעתיים מובילה את הכדורשת בישראל

גבעתיים מובילה את הכדורשת בישראל

העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
אחד הענפים שכבש מקום של כבוד בספורט נשים הוא הכדורשתצחי הרה הוא הרכז המקצועי של הכדורשת בגבעתיים ובין היתר מאמן את נבחרות העיר. הרה, 39, תושב גבעתיים ב-13 השנים האחרונות.

בשלוש השנים האחרונות מובילה גבעתיים את תחום הכדורשת בארץ. בין שלל התארים: שכבת ט – בית ספר שמעון בן צבי, אליפות מחוזית מטעם משרד החינוך, שכבת ז – ח בית ספר בורוכוב, אליפות מחוזית מטעם משרד החינוך, שכבת ז-ט – מקום ראשון בטורניר אלופת הארץ, שכבת ה-ו – מקום שלישי בטורניר אלופת הארץ.

העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
צילום – העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
אז איך זה עובד בעצם? "השחקניות מתאמנות אימון שבועי קבוע. לקראת התחרויות מספר האימונים השבועיים עולה ומתווספים אימוני נבחרות", הסביר הרה.

"האימונים כוללים אימוני כושר, שיפור טכניקה אישית וקבוצתית, פיתוח מיומנויות ואסטרטגיות משחק, כמו כן ניתן דגש נרחב בפן החברתי ויצירת קשרים קרובים  בין השחקניות מכל בתי הספר הפעילים בגבעתיים", הוסיף.

העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
צילום – העמותה לקידום הספורט בגבעתיים

הרה דיבר גם על היעדים והמטרות של כדורשת גבעתיים:
"השאיפות שלנו הן שלכל בית ספר יסודי ותיכון תהיה קבוצה וכן להמשיך את רצף ההצלחות בתחרויות הארציות בענף. כמו כן, נשמח לארח בעתיד טורניר בגבעתיים ועל הדרך להכשיר שחקניות בוגרות כמאמנות בתחום". מתברר שלכדורשת יש קסם מיוחד.הרה סיפר על הערך המוסף שמקבלות הספורטאיות: "מעבר לתחושת ההנאה של השחקניות מהמשחק, אנחנו מחנכים את השחקניות למחויבות והתמדה, אורח חיים בריא, שיחות קבוצתיות ואישיות להעמקת נושאים רלוונטים כגון שיפור דימוי עצמי, פיתוח יכולות חברתיות ומנהיגות". 

העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
צילום – העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
למאמנים עצמם חלק בלתי נפרד בהצלחה. "המאמנים מאמנים ומדברים עם השחקניות בשפה מקצועית התואמת לענף. במסגרת הפעילות  אנחנו עוסקים בהתמודדויות עם מצבי לחץ והפסד, פרגון, הסתכלות על הקבוצה ולא על הפרט (הקבוצה חשובה מהכל)", סיכם רכז הכדורשת.
במהלך השנה הסדירה מתקיימות שלוש תחרויות מרכזיות בענף הכדורשת: אליפות ארצית באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, אולימפיאדת הילדים במכון וינגייט ואליפות מחוז מרכז מטעם משרד החינוך והספורט. אליפות ה -ו ארצי במסגרת האולימפיאדה טרם התקיימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקו הסגול

תקווה חדשה לביטול מתווה הקו הסגול: עתירה של קצא"א לבג"ץ