יום חמישי , אוקטובר 17 2019
ראשי / ההכנות לטורניר הקטרגל על שם שלום זלצברג ז"ל: "ראוי לאירוע כזה"

ההכנות לטורניר הקטרגל על שם שלום זלצברג ז"ל: "ראוי לאירוע כזה"

גביע גבעתיים בקטרגל על שם שלום זלצברג, צילום: העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
גביע גבעתיים בקטרגל על שם שלום זלצברג, צילום: העמותה לקידום הספורט בגבעתיים

מדי שנה שחקני קבוצות הכדורגל, הבוגרים והוותיקים עולים על כר הדשא ונהנים משבוע שכולו מוקדש לענף הכדורגל ששלום זלצברג ז"ל כ"כ אהב. שלום זלצברג היה מוכר בגבעתיים כעובד עירייה ומאמן כדורגל של קבוצת הנוער של הפועל. הוא טיפח וגידל עשרות שחקנים צעירים. עם חיוך רחב המאופיין לו, הצליח לשתול דרך הספורט ערכים, אמונה ושאיפה להצלחה בקרב חניכיו.

זוהי השנה ה-12 למותו של שלום שהוכרע בטרם עת ממחלת הסרטן. העמותה לקידום הספורט בגבעתיים מקיימת את משחקי הגביע השנתיים שייערכו בין 2 ל-16 ביולי בשעה 19:00 באצטדיון "שירזי" בית שרת, רח' משמר הירדן 18 גבעתיים.

הנחיל ערכים דרך הספורט, צילום: העמותה לקידום הספורט גבעתיים
הנחיל ערכים דרך הספורט, צילום: העמותה לקידום הספורט גבעתיים

ליו"ר הפועל ר"ג, עינב חזנוולד, זכרונות יפים מהאיש שעל שמו נקרא הטורניר: "לשלום זלצבורג ז"ל היה קשר עמוק ורב שנים עם הפועל ר"ג וקשר חם וחברי איתי. שלום היה מאמן במועדון ואימן דורות של שחקנים. הוא היה מאמן נערץ על שחקניו ודמות אהובה מאוד במועדון. אישית, היה לי קשר חברי עם שלום ואהבתי אותו מאוד כאדם וכחבר. הטורניר לזכרו, אותו יזם ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, הוא אחד הטורנירים הגדולים והמעניינים בגוש דן ומושך אליו שחקנים רבים וטובים אשר גורמים לטורניר להיות מוצלח ויוקרתי מאוד. מגיע לשלום זלצבורג ז"ל טורניר כה מרשים בכדי להנציח את זכרו ואת פועלו למען הספורט".

קהילת הספורט בגבעתיים מתגעגעת, צילום: העמותה לקידום הספורט גבעתיים
קהילת הספורט בגבעתיים מתגעגעת, צילום: העמותה לקידום הספורט גבעתיים

זהבה זלצבורג, אלמנתו של שלום ז"ל, תהיה נוכחת באירוע כבכל שנה: "האנשים שהכירו את שלום ז"ל הולכים, נרשמים, משחקים ותורמים מזמנם, באמת שאין לי מילים. שלום נולד עם האהבה להפועל ר"ג. מאז שהכרתי אותו היה שחקן ואח"כ אימן והתנדב בלא מעט מקומות מתוך מטרה להשריש את הספורט. הוא חשב שהספורט זה הדבר היחיד טוב שיכול להיות, והוא צדק באיזשהו מקום".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שלמה המלך צילום מרב דרור

מחזמר חדש בבית צבי: שלמה המלך ושלמי הסנדלר