יום שני , אוגוסט 19 2019
ראשי / ולנו יש פלאפל: לא תאמינו כמה תעלה מנה בגבעתיים בשבוע הבא

ולנו יש פלאפל: לא תאמינו כמה תעלה מנה בגבעתיים בשבוע הבא

עושים קופיקס לפלאפל
עושים קופיקס לפלאפל

ביום שלישי, 12 ביוני 2018, יצוין "יום הפלאפל הבינלאומי", יוזמה ישראלית המצוינת בארץ ובעולם מזה שש שנים, המבקשת להעלות על נס את הפלאפל, שנחשב בקרב רבים כמאכל הלאומי של ישראל.

מדור הצעירים בעיריית גבעתיים יוצא ביוזמה עירונית, בשיתוף עם בתי עסק שמוכרים פלאפל בעיר, אשר יציעו במהלך כל היום הנחות והטבות ברכישת מנת פלאפל. על מנת לממש את ההטבה, יש לסמן לייק בעמוד הפייסבוק: "צעירים וצעירות גבעתיים", ולהציג בבית העסק את הפוסט בנושא, שיפורסם ביום שלישי הקרוב (12 ביוני).

בתי העסק המשתתפים ביוזמה: צ'יצ'ו (כצנלסון 42): מנה ב-5 שקלים, השניצל של תמיר (תפוצות ישראל 4): מנה ב-6 שקלים, פלאפל הכהנים (ויצמן 43 פינת ארלוזורוב): מנה ב-10 שקלים, חומוס גבעתיים (ויצמן 10): מנה ב-13 שקל, אצל מלי (הרב הרצוג 27): מנה ב-15 שקל, חומוס גבעתיים (קניון גבעתיים): כוס לימונדה מתנה בקניית מנה.

לדברי שי שנקמן, מנהל מדור הצעירים בעיריית גבעתיים: "יוזמת יום הפלאפל בגבעתיים מייצרת מצב של win win לכל המעורבים: צעירי העיר זוכים להטבה בקניית המאכל הלאומי, לאורך כל היום ובמספר מוקדים בעיר; והעסקים המקומיים זוכים לחשיפה ופרסום בקרב קהל לקוחות מגוון, הכולל חיילים, סטודנטים, צעירים בתחילת דרכם וזוגות צעירים."

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ליעד אילני ובוקי נאה. צילום מתוך פייסבוק

בוקי ואילני – הסולחה