יום שבת , ספטמבר 21 2019
ראשי / "זריקת עיתונאי מישיבת המועצה – חציית קו אדום של משטרים אפלים וחשוכים"

"זריקת עיתונאי מישיבת המועצה – חציית קו אדום של משטרים אפלים וחשוכים"

יו"ר ועדת ביקורת בעיריית רמת גן, אביהוא בן משה, תוקף את דוברת העירייה, לבנת נזרי, שמנעה מכתב "רמת גן גבעתיים ניוז" לסקר את הישיבה אתמול: "עוד זווית על הפן הבריוני של כרמל שאמה - למי שלא כותב בעדו אין זכות כניסה למועצה"

דוברת העירייה לבנת נזרי
דוברת העירייה לבנת נזרי

אירוע חמור ארע לפני תחילת ישיבת מועצת העיר אתמול: כתב האתר "רמת גן גבעתיים ניוז" הגיע לסקר את ישיבת המועצה, שהייתה פתוחה לקהל, וציבור נכח בה ונדרש על ידי דוברת העירייה לעזוב את המקום בבוטות.

בכניסתו לחדר הישיבה פנתה אליו לבנת נזרי, דוברת העירייה, ודרשה ממנו לעזוב את המקום מאחר ולא תיאם את ביקורו איתה. "אנא שלח בקשה ונחשוב עליה", טענה הדוברות אל מול העיתונאי ובנוכחות כל חברי המועצה ודרשה מהמאבטחים לסלק אותו מהמקום בכוח.

יו"ר האופוזיציה, חגי אשר, ניסה להגן על הכתב ולהכניסו לאולם. "באיזו זכות מוציאים עיתונאי החוצה?" שאל אשר את דוברת העירייה ונשאר ללא מענה. "זה פשוט ביזיון. עיתונאי בא לעשות את העבודה שלו".

פקח של העירייה הדף את הכתב בכוח החוצה. בעקבות המקרה זימן העיתונאי את המשטרה למקום.

יו"ר ועדת ביקורת, אביהוא בן משה: "לראשונה בהיסטוריה של העיר הזו סולק בכוח עיתונאי עם פתיחת ישיבת מועצת עיר שדיוניה פומביים מסיבה שצריכה להדליק פרוז׳קטור גדול ללוחמי ושוחרי הדמוקרטיה. העיתונאי העז לבקר את פעילותו של כרמל שאמה בעירייה ואתמול הגיע העונש".

לדבריו, "התקשורת, הייתה מאז ומתמיד כלב השמירה מפני שחיתות ודיקטטורה. סילוק עיתונאי רק בגלל כתיבתו המבקרת היא חציית קו אדום שרק במשטרים אפלים וחשוכים נעשית. תושבי העיר קיבלו אמש עוד זווית על הפן הבריוני של כרמל שאמה שמי שאינו כותב בעדו אין לו זכות כניסה למועצת העיר".

אביהוא בן משה
אביהוא בן משה

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צער בעלי חיים רג והסביבה צלמת יולה זובריצקי

העמותה של השנה: צער בעלי חיים רמת גן