יום רביעי , נובמבר 20 2019
ראשי / חשד: מעבדת סמים התגלתה ברחוב 'הרי הגלעד' ברמת גן

חשד: מעבדת סמים התגלתה ברחוב 'הרי הגלעד' ברמת גן

שני אחים בני 23 ו 28 נעצרו השבוע על ידי שוטרי תחנת דן בחשד שהקימו בדירתם ברחוב הרי הגלעד מעבדת סמים. בחיפוש בדירה התגלה קנאביס בשווי של 150 אלף שח.

מעבדת סמים ברמת גן
צילום ארכיון

מחומר החקירה במשטרה עולה כי אחד האחים נעצר בעקבות התנהגות חשודה בפני שוטרי סיור של מרחב דן ברמת גן. לאחר תשאול קצר הם החליטו לבצע חיפוש בדירתו. כשנפתחה אחת הדלתות בדירה גילו השוטרים לתדהמתם מעבדת סמים ענקית. שכוללת בין היתר תאורת גידול פנים, מפוחים להכנסת והוצאה של אויר וכן דשן לגידול הצמחים.  בחיפוש גם נמצאו 3 ק"ג קנאביס המוערך היום בשוק בכ- 150,000 ₪. זמן קצר לאחר מכן הגיע האח של החשוד לדירה ובעקבות כך נעצר גם


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


ביום רביעי השבוע הובאו שני החשודים לדיון בבית משפט השלום. נציג המשטרה ביקש מבית המשפט להאריך את מעצר האחים מחשש שישבשו את המשך החקירה.

כאמור בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרם של האחים בארבעה ימים נוספים. בהחלתה ציינה השופטת, "לפני בקשה ראשונה להארכת מעצרם של שני החשודים בחשד לעבירות של גידול ויצור סמים מסוכנים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית  והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. עיינתי בתיק החקירה ומצאתי כי קיים חשד סביר לעבירות  הסמים המיוחסות לחשודים. החשד מבוסס על מסמכים שהוצגו בפני. בשלב זה של החקירה מדובר בחשד בעוצמה גבוהה. החקירה נמצאת בשלביה הראשונים וקיימות 20 פעולות חקירה רבות לביצוע"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קוקאין. אילוסטרציה

פרשת הקוקאין בבית הספר היסודי: הורים קוראים לוועדת חקירה