יום ראשון , אוקטובר 20 2019
ראשי / מפגשים מחוץ לרשת

מפגשים מחוץ לרשת

קהילת הפייסבוק "הורים וילדים בגבעתיים" חגגה שבע שנים להיווסדה באירוע מקומי אותו ארגנה נועה ישר-אל, מקימת הקבוצה. "מדהים איך רעיון שהחל בקטן צמח לקבוצה של 6,500 איש"

מפגש של הקהילה צילום דדי ברק
מפגש של הקהילה צילום דדי ברק

לא בכל יום אדם רוקם בראשו רעיון ומוציא אותו אל הפועל, כך גם נדירים המקרים בהם לא מדובר על רווח כלכלי או קידום אישי. קהילת הפייסבוק "הורים וילדים בגבעתיים" המונה מעל 6,500 חברים, הוקמה לפני כשבע שנים על ידי נועה ישר-אל ששנתיים קודם לכן "חצתה את הקווים" מהעיר הגדולה ועברה לגבעתיים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com


"עברנו לגבעתיים עם תינוק פצפון, קלולסים לגמרי", מספרת ישר-אל. "החלטתי ברגע ספונטני לפתוח קבוצת פייסבוק להורים מהעיר, גברים ונשים כאחד, לאפשר מרחב וירטואלי לשיתוף ולהתייעצות. לאורך שבע שנים הקבוצה מתנהלת תוך הקפדה על ערכי השוויון ומתן כבוד הדדי לכל משתתפיה: התייעצויות על מפעילי אירועים, רכישת מוצרי צריכה מסוגים שונים, אנשי מקצוע החל ברופאים ומומחים וכלה בסנדלר ובתופרת השכונתית, כלב שהלך לאיבוד, פרגונים, המלצות וגם אכזבות ותלונות".

ביום ראשון עזבו 200 הורים וילדים את המסכים והתכנסו באולם "בלוז" לחגוג יום הולדת 7 לקבוצה.

צילום דדי ברק (3)

כיאה לצביון הקהילתי שמלווה את הקבוצה הוירטואלית, קונספט האירוע נבנה על בסיס סולידריות חברתית וכל הפעילויות במקום נעשו ללא תמורה ובהתנדבות מלאה, על ידי הורים מהעיר: עמדת שזירת פרחים של לימור גבאי הופמן, צילומי משפחות של יעל אפשטיין, עמדת משחקי קופסא של אליעזר יוסף, שעת סיפור עם אור דורון, סדנת ליווי התפתחות של קרן שחק וצילום סטילס של דדי ברק. גם נותני החסויות היו עסקים מקומיים שתרמו את חלקם לחגיגה הקהילתית: הפיצות של פאקל'ה פיצה,  עוגות השוקולד של מיכל מיכאלי – משהו טוב, סניף מקס סטוק-גבעתיים והג'ימבורי של המרכז הקהילתי בית שז"ר.

"אין ספק שזאת ההתחלה של מסורת אירועים למשפחות בעיר", סיכמה ישר-אל והוסיפה "מי היה מאמין שהרעיון שנרקם במוחי יהפוך לקהילה פעילה".

 

 

 

 

תגובה אחת

  1. וואו כל הכבוד לך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

IMG_20191018_084725

מיני ישראל מתגייסים למאבק באלימות