יום רביעי , אוקטובר 16 2019
ראשי / מפלגת כולנו תומכת בכרמל

מפלגת כולנו תומכת בכרמל

"התמיכה של מפלגת כולנו היא עוד צעד בדרך אל הניצחון" כך אמר השבוע לרמת גן גבעתיים ניוז, כרמל שאמה הכהן  על ההחלטה של מפלגת כולנו לתמוך בו וברשימה שלו לראשות ולמועצת העיר.

משה כחלון תומך בכרמל שאמה

"אני שמח מאוד על האמון שמפלגת כולנו והשר כחלון נותנים בי להוביל את רמת גן ואני בטוח שאחרי שאבחר הקשר המיוחד הקשר המיוחד שלי עם שר האוצר משה כחלון יהיה נכס לעיר ר"ג."

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן – להצטרפות

בפוסט שהעלה שאמה בפייסבוק על התמיכה של כולנו כתב: "כבר במהלך הבחירות יגיעו שר האוצר ושר הכלכלה לסיורים בעיר בהם אציג להם לדוגמא את מרכז העיר השוקע והרדום מבחינה מסחרית כלכלית ומצריך התחדשות ועידוד לעסקים הקטנים והבינוניים". בהמשך כתב שאמה "תודה לשר כחלון על האמון והסיוע וכמו תושבי ר"ג, מפלגת כולנו ואתה בראשה תהיו גאים על ההחלטה לתמוך בנו. לכולנו כבר אין ספק: רמת גן חוזרת להוביל".

שאמה אף התייחס בפייסבוק לפרישתם של מועמד הליכוד אילן ביטון ושלומי הראל. בפוסט שהעלה כתב שאמה בין היתר "הוכחת אתמול שאתה לא עסקן ציני שנקלע לורטיגו של אגו והודעת בצורה מכובדת על פרישה מהמרוץ לטובת המפלגה אותה ייצגת ולטובת העיר.לא ניצחת את הבחירות אבל ניצחת את האגו והיית הראשון לפרוש, ניצחת שלא התלכלכת ולא לכלכלת. לא הייתי חייל שלך אבל להצדיע לך על היכולת לקבל החלטה ולצאת מהמערבולת השואבת ומסחררת זו. בהצלחה בהמשך הדרך. — כבוד".

על הפרישה מהמרוץ של שלומי הראל כתב שאמה: "מילה טובה גם לשלומי הראל שיפרוש במהלך היום ויודיע על תמיכה בזינגר. רק שלשום בלילה עמדנו על המדרכה ברחוב תלפיות ויעצתי לך לפרוש מהמרוץ חסר הסיכוי והתעקשת שאתה חייב להמשיך להתמודד… אני שמח ומברך על ההחלטה שקיבלת לפרוש. לגבי ההחלטה לתמוך בזינגר פה אזלו לי המילים הטובות והפוסט כבר ארוך מדי אבל בהחלט זכותך המלאה". כתב שאמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקו הסגול

תקווה חדשה לביטול מתווה הקו הסגול: עתירה של קצא"א לבג"ץ