יום שני , אוקטובר 14 2019
ראשי / פוליטיקל: התקררות ביחסים עם אילני, המסתורין סביב ביטון והעדות של מזרחי

פוליטיקל: התקררות ביחסים עם אילני, המסתורין סביב ביטון והעדות של מזרחי

מקבץ סיפורים מאחורי הקלעים של הבחירות המקומיות

ליעד אילני, צילום: יח
ליעד אילני, צילום: יח"צ

התקררות בין ליעד אילני למפלגת העבודה? מקורותינו מספרים שהיחסים בין ליעד אילני למפלגת העבודה עלו על שרטון, והמפלגה הקפיאה את תמיכתה במועמד.
במפלגת העבודה סירבו להגיב. מצידו של אילני נמסר: "אכן מתקיימות שיחות בינו לבין מפלגת העבודה, ומטבע הדברים זה תהליך שלוקח זמן. מפלגת העבודה ראתה בסקרים פנימיים שליעד אילני הוא מועמד מוביל, לכן פנתה אליו. ליעד אילני ינצח את הבחירות עם מפלגת העבודה וכנראה שגם בלעדיה".

מי עומד מאחורי השלט?, צילום: באדיבות תושב רמת גן
מי עומד מאחורי השלט?, צילום: באדיבות תושב רמת גן

הליכוד ימצא מנהיג? מקורותינו מספרים שסיעת הליכוד מחפשת כבר תקופה ארוכה מועמד אטרקטיבי לבחירות שהולכות ומתקרבות. הרבה שמות נזרקו לאוויר, אז הנה אחד נוסף: תת אלוף במיל' אילן ביטון, ראש מערך הנ"מ בחיל האוויר בתפקידו האחרון בצה"ל. השמועות אומרות שמתנהל מו"מ די מתקדם בין ביטון למפלגה.
תא"ל ביטון בתגובה: "באמת שאיני יכול להתייחס בשלב זה לשאלה". את תגובת הליכוד לא היה ניתן להשיג.

הפנקס יישאר פתוח? אם נתקלת לאחרונה באריה מזרחי, ממפלגת הירוקים ברמת גן, מסתובב בעיר עם פנקס והעוזר הנאמן שלו, כדאי שתדעו שמזרחי השיק את הקמפיין שלו בשיא המרץ, אבל רוצה להראות לציבור שפוליטיקאי יכול להתנהג אחרת.
אחרי שבבחירות הקודמות זכו בשלושה מנדטים, לדבריו, דפקו על דלתו "שליחים" מטעם הקבלנים הגדולים בעיר והציעו לו הלוואות שהוא לא יהיה חייב להחזיר. לדבריו זה רק חיזק אותו ללכת בדרך הישר, להשאיר את הפנקס פתוח, לכתוב בו את טענות התושבים ולטפל בהן ללא משוא פנים. מזרחי מבטיח: אני אהיה הפתעת הבחירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

IMG_20191014_133315

מי משמיץ את מנהל תיאטרון גבעתיים?