יום חמישי , ספטמבר 19 2019
ראשי / רוץ משה, רוץ: תוצאות סקר הבחירות הראשון של גבעתיים

רוץ משה, רוץ: תוצאות סקר הבחירות הראשון של גבעתיים

משה דץ, צילום: יח
משה דץ, צילום: יח"צ

אם להודות על האמת, קשה לנחש כיצד יתפתח העיסוק באפשרות מועמדותו של משה דץ לראשות עיריית גבעתיים במערכת הבחירות המתקרבת. אחרי שרמז בכתבה ששודרה בתוכניתו של גיא פינס כי האופציה נמצאת על השולחן, אחרי שלא פסל את האפשרות שירוץ בשיחה עם כתבתנו ולאור מערכת הבחירות המנומנמת עד כה בגבעתיים, החלטנו, מערכת רמת גן גבעתיים ניוז, להרים את הכפפה ולנסות להריח את מצבו בשטח.

בסקר שפירסמנו בסוף השבוע שאלנו: מי יהיה ראש העיר הבא של גבעתיים? ולגולשים התאפשרה הבחירה בין ראש העירייה המכהן, רן קוניק, לזמר תושב העיר, משה דץ.

רן קוניק, צילום: באדיבות דוברות עיריית גבעתיים
רן קוניק, צילום: באדיבות דוברות עיריית גבעתיים

289 גולשים השתתפו בסקר. נתוני ההצבעה מבשרים על ניצחון מובהק של קוניק אבל גם מהווים נקודת פתיחה לא רעה לדץ. תוצאות הסקר: 82.7 אחוז תמכו ברן קוניק, 17.3 אחוז תמכו במשה דץ.

משה דץ נשמע נרגש מה מהתוצאות: "יפה. זה יפה מאוד כי עוד לא הכרזתי. אני מתאר לעצמי שאם אכריז זה יעלה. עוד לא אמרתי כלום. יאללה, תשלחי לי לינק של זה, שאני אוכל לנצור את זה".

מרן קוניק נמסר בתגובה: "אני מאחל הצלחה לכל מי שיבחר להתמודד".

על פי הנחיות ועדת הבחירות המרכזית – הסקר ביוזמת אתר רמת גן גבעתיים NEWS, הוא אינו מדגם מייצג ולא נעשה על ידי חברת סקרים. הסקר לא התבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות אלא הצבעה אינטרנטית. ולא ניתן להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כרמל שאמה הכהן ליד הסבבוס. צילום: תומר קרן

סיבוב הפרסה של הסבבוס: במקום נסיעה לים – נסיעה לי"ם