יום שני , ספטמבר 23 2019
ראשי / רמת גן בראש הערים עם תוחלת החיים הגבוהה

רמת גן בראש הערים עם תוחלת החיים הגבוהה

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את מדדי איכות חיים בערים הגדולות לשנת 2016 ברמת גן תוחלת החיים הגבוהה ביותר, בבאר שבע תוחלת החיים הנמוכה ביותר

איכות חיים ברמת גן

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את מדדי איכות חיים בערים הגדולות (ערים המונות יותר מ-100,000 תושבים) לשנת 2016. מתוך 61 מדדי איכות חיים שפותחו לשנת 2016, נתוניהם של 34 מדדים זמינים גם בפילוח לפי הערים הגדולות.

מהנתונים עולה כי ברחובות איכות החיים הגבוהה ביותר. היא מובילה גם בשביעות רצון מעבודה, שביעות רצון מהדירה, תחושת יכולת להתמודד עם בעיות, ותמותת התינוקות בה היא הנמוכה ביותר. ברמת גן תוחלת החיים הגבוהה ביותר. בראשון לציון שביעות הרצון מאזור המגורים היא הגבוהה ביותר. בני ברק מובילה בשביעות הרצון מהחיים, הערכה עצמית של בריאות ושיעור ההצבעה בבחירות לכנסת.

בפתח תקווה נמצא האחוז הגבוה ביותר של תושבים המרוצים מהמצב הכלכלי. בחולון התושבים מרוצים מאוד מאזור המגורים. בתל אביב-יפו שיעור התעסוקה הגבוה ביותר. אשדוד מובילה בשביעות הרצון מפרקים ומשטחים ירוקים. באשקלון נמצא האחוז הנמוך ביותר של תושבים שהביעו אמון גבוה במערכת הבריאות. בחיפה צפיפות הדיור הנמוכה ביותר. בנתניה נמצא מספר התושבים המביעים אמון בממשלה הגבוה ביותר. בבאר שבע תוחלת החיים הנמוכה ביותר ותמותת התינוקות הגבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית ספר מכלל רמת גן

מריחת הצואה בבית ספר מכלל ברמת גן: מי ניסה להשתיק את הפרשה?