יום רביעי , אוקטובר 16 2019
ראשי / רמת גן: מקרה נוסף של פריצה לדירה כשבעלת הבית בתוכה

רמת גן: מקרה נוסף של פריצה לדירה כשבעלת הבית בתוכה

מכת הפריצות לדירות הפכה למכה של ממש ברמת גן. הבוקר, האריך בית משפט  את מעצרו של תושב רמת גן בן 30 החשוד שפרץ לדירה כשבעלת הבית בתוכה. 

פריצה ברמת גן. אילוסטרציה
פריצה ברמת גן. אילוסטרציה

מחומר החקירה במשטרה עולה כי החשוד הגיע שלשום לדירה ברמת גן ולפי החשד הדליק פנס והחל לחפש חפצים יקרי ערך לגנוב. בשלב מסוים עשה החשוד רעש ובעלת הדירה התעוררה ובעקבות כך ברח החשוד. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו מיד בסריקות באזור הדירה עד שהחשוד אותר על אופניים החשודים כגנובים. בחיפוש בתיקו התגלו כלי פריצה.

החשוד נלקח לחקירה במשטרת מחוז דן ושם בחקירה שמר על זכות השתיקה וסירב  לענות לשאלות החוקרים. מאוחר יותר הוא הובל לבית משפט לדיון על הארכת מעצרו

בדיון ציין נציג המשטרה "קיימות 11 פעולות לביצוע. מדובר בחשוד שפרץ לדירה והיום לפנות בוקר בשעה 6:00 בבוקר. בעלת הדירה התעוררה כי הוא החליט לגנוב עם פנס ואז החשוד ברח. מתברר שעוד דירה ממול נפרצה, מתלוננת בנוסף,  החשוד הגיע עם אופניים גנובים מאירוע אחר מלפני כשבוע.

בחקירה הוא בעל עבר פלילי רב בכל התחומים כולל הרשעות ומאסר על תנאי לחובתו על עבירות עבירות רכוש. בתיקו נתפסו כלי פריצה רבים שבית המשפט יכול לראות , ויש חוות דעת לכלי פריצה ויש תמונות של הזירה שנפרצה. כאמור יש פעולות רבות לביצוע".

בית משפט השלום שדן בעניינו של החשוד הורה על המשך מעצרו של החשוד ביומיים נוספים. בהחלטתו ציין בית המשפט "בפני בקשה להארכת מעצרו של החשוד למשך ימים וזאת לאחר שנעצר בגין חשד לביצוע עבירות של התפרצות למגורים, החזקת מכשירי פריצה, החזקת נכס החשוד כגנוב וגניבת אופניים. עיון בתיק החקירה מלמד על קיומו של חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לו וזאת לנוכח האמור  בדוח הסודי ולאור הציוד שנתפס בחזקתו של החשוד כמו  האופניים שידוע שהן גנובות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקו הסגול

תקווה חדשה לביטול מתווה הקו הסגול: עתירה של קצא"א לבג"ץ