יום רביעי , אוקטובר 16 2019
ראשי / שלומי הראל הסיר מועמדות ותמך בזינגר

שלומי הראל הסיר מועמדות ותמך בזינגר

גל של תמיכות מכל הקשת הפוליטית בראש העיר ישראל זינגר במירוץ לראשות העיר, מתמודד נוסף אמור להסיר את מועמדותו ולהודיע על התמיכה לצד רשימות למועצה התומכות בזינגר

שלומי הראל תומך בישראל זינגר

שלומי הראל הסיר מועמדותו מהמירוץ לראשות העיר ותומך בזינגר לקדנציה שניה.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן – להצטרפות


רגע לפני סגירת הרשימות לבחירות לראשות עיריית רמת-גן הודיע היום שלומי הראל כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות העיר ותומך בראש העירייה ישראל זינגר, מדובר בצעד נוסף ומתבקש שמחזק עוד יותר את מעמדו של זינגר לנצחון בקדנציה נוספת.

הראל: ״לאחר בחינת המפה הפוליטית בעיר ולאור הסקרים שפורסמו לאחרונה, הגעתי למסקנה כי עליי להסיר את מועמדותי לראשות העירייה ולהמשיך כרשימה עצמאית למועצה. לאחר בדיקות ובחינות מדוקדקות, בישורת האחרונה של מערכת הבחירות, ולאחר בחינת כל המועמדים בעיר, מצאתי לנכון, לטובת העיר רמת גן ותושביה, לתמוך בראש העיר ישראל זינגר לראשות העיר. אני מאמין בלב שלם כי בדרך נקדם את הרעיונות שהצגתי כיו"ר רשימת "עידן חדש" במהלך השנה וחצי האחרונות. מכיוון שחשוב לנו לפעול ולדאוג לקהל הבוחרים שלנו, נהפוך באמצעות מהלך זה להיות פקטור משמעותי ומשפיע בניהול העיר, זאת היתה מטרת המסע מתחילתו".

ישראל זינגר: ״לאחר שיחות רבות, ראיתי ששלומי הראל רואה עמי עין בעין לאן העיר רמת-גן צועדת, לכן מצאתי כי טבעי יהיה לקיים שיתוף פעולה הדדי ופורה, בעיקר בתחום שיתוף ציבור פעיל של התושבים בניהול העיר".

3 comments

  1. היה צפוי מראש ..תודה לשלומי שאיכזב כל כך הרבה בוחרים ונתן לאבא שלו לריב במקומו בפייסבוק עם בוחרים ותוכי בוחרים אחרים
    שלומי הראה נכונות להיות במעלה הטבלה אך עם הרבה שחצנות וזריקת ססמאות זולות ונחמדות כגון: להעיר את העיר" נוח באמת?! יש את זה ביותר מקורי?
    התמיכה בזינגר היא לא פחות מנבזית כי כמה קל להתחבר במי שרוב הסיכויים להיבחר כראש עיר ואז כנראה תעשו תכניות ביחד רק שהאישור האחרון יהיה של זינגר אחי כמה קל !! הצעד הזה אומר שהוא מוכן לאכול וללקק חרא מזינגר מאשר לעמוד על שלו על ערכיו ועל ערכיי משפחתו ולנסות ללכת נגד ..כי אם הרי ראו זה את זה "עין בעין " אז למה לא שיתף אתו פעולה מלכתחילה?

  2. שניהם עשו עיסקה לא טובה.האחד בא עם כלום ולא יכול לתרום כלום.השני בדרך החוצה לא יכול להועיל לו הרבה.מי מצטרף למחנה שהביקורת נגדו בציבור כל כך גדולה ועוד מאמין שהוא יכול להבנות מזה?

  3. גל של תמיכות? מה קורה? אתם עובדים במטה של זינגר? כמה תומכים יש לשלומי הראל? במקרה הטוב 2.
    תפסיקו לקדם את זינגר. אתם צריכים להיות אובייקטיבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקו הסגול

תקווה חדשה לביטול מתווה הקו הסגול: עתירה של קצא"א לבג"ץ