יום שלישי , ספטמבר 17 2019
ראשי / GetMoving – פתרונות הובלה לתושבי רמת גן גבעתיים

GetMoving – פתרונות הובלה לתושבי רמת גן גבעתיים

גט מובינג
גט מובינג

את הבשורה המשמחת הודענו כבר לילדים באסיפה המשפחתית, שבקרוב מאוד, ממש לקראת תחילת החופש הגדול-  נתחיל החיים חדשים, וכמה כיף יהיה להם בגבעתיים. רשימת הסידורים למעבר ארוכה במיוחד ובראשה- בקשת המלצות מקרב חברי, בקבוצות הוואצפ, עם  השאלה הכי קריטית מבחינתי- איפה מוצאים מוביל אמין בדיוק ליום שבו תכננו את המעבר?

מכיוון ואני טיפוס שאוהב לתכנן ורושם הכל, נכנסתי לבדוק אצל מי שתמיד מעניק את העצות הכי טובות- גוגל. בשורת החיפוש כתבתי:  "שירותי הובלות ומובילים מומלצים ברמת גן", ומייד קפץ אתר חדש בשם GetMoving. כמובן שנכנסתי להציץ על מה מדובר, והנה הפתעה- מתברר שיש כאן אפשרות לקבל כמה וכמה הצעות מחיר, לא רק ממוביל אחד, אלא ממספר מובילים שעובדים כאן באזור רמת גן גבעתיים והם כבר נבדקו על ידי האתר, וקיבלו אפילו דירוג שביעות רצון מלקוחות קודמים.

גט מובינג
גט מובינג

לא היססתי לרגע, הזנתי את פרטי האישיים, את התאריך המבוקש למעבר הדירה, והייתי ממש גאה בעצמי משום שהפעם לא התייעצתי עם בעלי, גם כי חשבתי להפתיע אותו עם בשורה, שכבר פתרתי לפחות בעיה אחד בדרך. נרגעתי כשראיתי שהאתר מעניק לנו אחריות, בכל מה שנוגע במשא ומתן מול המובילים, וגם לא תהיינה שום הפתעות עם דרישות תשלום פתאומיות. כלומר- המחיר שנקבל זה המחיר הסופי!

בתוך כשעה בערך, קיבלתי מספר הצעות ישירות לנייד, בהתאם לפרטים שמילאתי כגון: כמה רהיטים יש ברשותנו, האם יש משהו מורכב להעברה (כגון פסנתר-שאין לנו), כמה חדרים הדירה ועוד.

קראתי את חוות הדעת, ויש חברה שהתרשמתי מהמשובים ומהדירוג שקיבלה. עכשיו כל מה שנותר לי הוא להחליט והפעם עם בעלי, איזו הצעה כדאי שנקבל. אני כבר מתרגשת לקראת המעבר, יש לנו עוד הרבה עבודה בדרך, קניית חומרי אריזה וקרטונים, המון אריזה ובאלגאן בבית, אבל לפחות דאגה אחת ירדה לי מהראש.

לפרטים:
GetMoving – מעוניינים לקבל הצעת מחיר להובלה שלכם – לחצו כאן או צלצלו לשירות לקוחות – 073-322-3322

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עו״ד אביבית מאור נמרודי, יו״ר האופוזיציה

מאור נמרודי: "האגו של כרמל מכשיל אותו"