יום שני , אוגוסט 19 2019
ראשי / הכי מומלצים / המדריך השלם לטיפול ושירותי ועד הבית

המדריך השלם לטיפול ושירותי ועד הבית

ועד הבית שלכם לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך? קחו את המושכות לידיים וטפלו בעניינים בעצמכם. לפניכם רשימה של נותני שירות שישמחו לעזור לכם לתקן כל בעיה שיש לכם בבניין במקרה שועד הבית שלכם ישן בעמידה.

ועד הבית
ועד הבית

מי שגר בבניין קומות באזור רמת גן וגבעתיים בוודאי מכיר את המונח "ועד הבית". ועד הבית למי שלא מכיר או פשוט לא ירד מעולם לעומק הדברים בנושא הוא מעין "אב הבית" של הבניין שתפקידו לדאוג לכל צרכיי הבניין בהיבטיו השונים. לרוב ועד הבית ימנה עד כחמישה חברים אשר יחלקו ביניהם מטלות ומשימות שתפקידן מתאפיין בטיפול שוטף בתחזוקת הבניין וכן מענה על בעיות הצצות מעת לעת המפריעות לאורח החיים בבניין.

כמובן שחברי ועד הבית מקבלים תמורה כספי על עבודתם אך גם אלה, כמו כולנו עושים, עושים טעויות מפעם לפעם, שוכחים לטפל בסוגיות שונות ודחופות שעולות או שפשוט לא מצליחים למצוא את הפתרונות בעצמם, וכך עניינים חשובים לניהול הבניין נדחקים לתחתית סדר היום ובינתיים הבניין עצמו ממשיך להתדרדר ולא זוכה לתשומת הלב והטיפול הנדרשים עבורו.
אם זיהיתם בעיה או בבניין שחברי ועד הבית טרם טיפלו בה תוכלו לזרז עניינים בעצמכם ולדאוג לכך שהדברים החשובים יבוצעו. הכנו עבורכם את המדריך לועד הבית שיעזור לכם למצוא את כל אנשי המקצוע הנדרשים לתחזוקה מלאה של הבניין.

א.ב תיבות דואר – התקנה ותיקון של תיבות דואר בבניינים

מקבלים דואר הביתה? שאלה רטורית, גם ב2018 עם התפתחות הטכנולוגיה, הרשתות החברתיות ודרכי ההתקשרות השונות שעוזרות לנו לשמור על קשר ולהעביר מסרים אנחנו עדיין משתמשים בדואר פיזי וספציפית בתיבת הדואר דרכה אנחנו מקבלים את כל המכתבים.
כשחושבים על זה תיבת הדואר היא לרוב הדבר הראשון שמקבל את פנינו עם הכניסה לבניין. מכירים את המשפט אין שני לרושם ראשוני? תיבת הדואר אמנם נראית כמו פרט זניח אבל בתת מודע שלנו היא זו שקובעת מה יהיה הרושם שלנו מהבניין כולו. זו הסיבה שחשוב להחליף אחת לכמה שנים את תיבת הדואר הישנה והחלודה ולהחליף אותה בתיבת דואר חדשה ומבריקה שתיצור את הרושם הטוב שאתם רוצים להעניק למקום בו אתם גרים.

עיצוב תיבות דואר לבניינים בגבעתיים ורמת גן
עיצוב תיבות דואר לבניינים בגבעתיים ורמת גן

אבי ברכה מנהל חברת א.ב תיבות דואר מקדיש מזמנו ומרצו ליצירה ובנייה של תיבות דואר מעוצבות ואלגנטיות, בכל אזור בת ים וחולון, המתאימות לכל סוגי הבניינים החל מבנייני קומות משותפים ווילות פרטיות ועד לבנייני מוסדות. את תיבות הדואר האלגנטיות שמייצר אבי אצלו בסדנה הוא מכין מהחומרים הטובים והיעילים ביותר שלא מחלידים ומצליחים לעמוד במבחן הזמן ולהתגבר על גשמים, קור, ונזקי סביבה נוספים.
תיבות הדואר שעשויות מאלומיניום ניתנות להזמנה בכל צבע אפשרי כשהיתרון הגדול ביותר הוא שמכיוון והצבע הוא חלק מהאלומיניום עצמו הוא אינו מחליד או דוהה וממשיך לשמור על הצבע והברק לעוד שנים קדימה.

התקנת תיבת דואר ברמת גן וגבעתיים
התקנת תיבת דואר ברמת גן וגבעתיים

שירות נוסף שמספק אבי ללקוחותיו באזור חולון ובת ים הוא שיפוץ תיבות דואר ישנות כך שכל מי שיש לו בבניין תיבת דואר ישנה ומכוערת שלא כיף להסתכל עליה ורוצה לתקן ולשפץ אותה יכול להזמין את אבי והוא כבר יעשה סדר בבלאגן כך שאפילו הדוור כבר יחכה להגיע אליכם הביתה.
לסיכום, בכל הקשור לתיבות דואר אבי ברכה הוא איש מקצוע מומלץ בעל למעלה מ40 שנות ניסיון בתחום והוא ישמח לתת יד ולעזור כך שבפעם הבאה שתלכו להוציא מכתבים מתיבת הדואר תחזרו הביתה עם חיוך.

תיבות דואר בגבעתיים ורמת גן
תיבות דואר בגבעתיים ורמת גן

שעות פעילות:
א-ה: 17:30-08:00

נותן שירות ב: רמת גן וגבעתיים
טלפון: 03-6535544
פקס:03-6535543

ג.ש מערכות מים

כיום כל בניין מעל 4 קומות בבת ים ובחולון מחזיק במאגר מים פרטי המשמש אותו לשתייה ולרחצה, הסיבה לכך? בבניינים הנמוכים לחץ המים מספיק חזק בשביל להגיע עד לקומה הרביעית וכך כל תושבי הבניין מקבלים מים נקיים ובריאים, אך מכיוון שלחץ המים בבניינים גבוהים לא חזק מספיק, המים לא מצליחים להגיע אליהם, דבר היוצר בעיה ומצריך מאגר מים פרטי לבניין.

ניקוי וטיפול במאגרי מים ברמת גן וגבעתיים
ניקוי וטיפול במאגרי מים ברמת גן וגבעתיים

שימוש במאגרי המים של הבניין אומנם אמור לפתור את בעיית המים והוא אכן עושה זאת במידה מסוימת אך ללא טיפול איכותי במאגר המים יכול להיות שעדיף כבר לחיות בלי מים בכלל. ממש כמו שאבק מצטבר באופן טבעי בבית ודורש מאיתנו ניקיון ותחזוקה באופן קבוע כך גם מאגר המים דורש מאיתנו תחזוקה קבועה. הנחיות משרד הבריאות הן לבצע ניקוי וחיטוי למאגר המים אחת לשנה ולאחר הניקוי והחיטוי להוציא מהמאגר דגימת מים למעבדה מוסמכת שתבדוק את איכות המים. ההמלצות הן להוציא דיגום אחת ל3 חודשים לצורך בקרה וכן לבצע בדיקות תקופתיות של מז"חים (מונע זרימה חוזרת). מכיוון שמשרד הבריאות לא מצליח לפקח כראוי על הנושא, ההתעסקות בו עוברת לידיים פרטיות, אל ועד הבית שלכם. הבעיה היא שהטיפול בנושא לרוב נופל בין הכיסאות מכיוון שגם לדיירים וגם לועד הבית אין יותר מדי מודעות בנושא וכך קורה שאתם שותים ומתקלחים כל יום במים מלוכלכים.

טיפול במאגרי מים ברמת גן וגבעתיים
טיפול במאגרי מים ברמת גן וגבעתיים

חברת "ג.ש מערכות מים חכמות" היא חברה הפועלת בכל אזור חולון ובת ים ודואגת למאגרי המים של לקוחותיה כך שהמים בהם לקוחותיה משתמשים יהיו נקיים וראויים לשתיה ורחצה. החברה מטפלת בכל המערכת, החל מכניסת המים לבניין ועד המים שמגיעים לדיירים. את התחזוקה השוטפת עושה החברה בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כשעובדי החברה מורשים מטעם משרד הבריאות לבצע את כל העבודות הנ"ל. כך אתם יכולים להיות בטוחים ב100% שהמים שאתם שותים בריאים וראויים לצריכה.

ניקוי מאגרי מים בגבעתיים ורמת גן
ניקוי מאגרי מים בגבעתיים ורמת גן

כתובת: רמת גן וגבעתיים
ג'יל: 052-7272855
טלפון: 077-4200733

ירוק בעיניים תכנון ופיתוח גנים

הבעלות המשותפת של דיירי הבניין על הגינה נראית בהתחלה כמו הסכם שווה לכל הצדדים בו כל אחד תורם את חלקו לטיפול ולטיפוח של הגינה כך שלבסוף תעמוד לרשות הבניין גינה מזמינה ומטופחת שממנה יכולים ליהנות כל דיירי הבניין.
בפועל מה שקורה הוא שכל אחד מהדיירים בטוח שיש דייר אחר, חרוץ יותר, שישמח לעשות את עבודת הגינון במקומו. וכך קורה שהגינה מוזנחת למשך תקופה ארוכה כלכך עד שאפשר לחשוב שהפכה לג'ונגל באמזונס שדרכו מפלסים את הדרך רק באמצעות מצ'אטה חדה.
אז מה עושים כדי לא להגיע למצב שכזה?

גנן ברמת גן וגבעתיים
גנן ברמת גן וגבעתיים

חברת ירוק בעיניים תכנון ופיתוח גנים הינה חברה המתמחה בתחום הגינון כבר למעלה מ16 שנים. החברה מתמחה בגננות, בעיצוב ובטיפוח גינות בהתאמה אישית באזור המרכז וכמובן ברמת גן וגבעתיים.
מי שמעוניין להזמין גנן לגבעתיים או רמת גן יכול להינות ממגוון השירותים אותם מציעה חברת הגננות וביניהם שתילה, הקמות, גיזום וכריתת עצים, בריכות נוי, דשא סינטטי, מערכות השקיה ממוחשבות, תאורת גן ועוד.

שירותי גננות בגבעתיים ורמת גן
שירותי גננות בגבעתיים ורמת גן

כתובת: רמת גן וגבעתיים

רונן מנצור – חשמלאי

עם כל הכבוד לטיפוח הגינה יש דברים שאי אפשר לדחות גם אם היינו רוצים וכשמדובר בחשמל עדיף לפתור את הבעיות בהקדם האפשרי. אם גם אצלכם המעלית נתקעת כל הזמן או שישנה מנורה שממשיכה להבהב ללא הפסקה כמו בסרט אימה הוליוודי ייתכן ויש לכם בעיה באחת מנקודות החשמל בבניין, בעיה שכדאי לתקן לפני שנגרם נזק חמור.

חשמלאי מוסמך ברמת גן גבעתיים
חשמלאי מוסמך ברמת גן גבעתיים

רונן מנצור הוא חשמלאי מוסמך העובד באזור רמת גן וגבעתיים וזמין 24/7 לכל בעיה והתייעצות שתצטרכו. בין אם מדובר בתיקון קצר, ביקורת חשמלאי, התקנת גוף או נקודת חשמל וכל בעיה אחרת רונן ישמח להציע לכם את שירותיו ולספקם בזריזות ומקצועיות.

חשמלאי מומלץ בגבעתיים ורמת גן
חשמלאי מומלץ בגבעתיים ורמת גן

כתובת: רמת גן, גבעתיים
טלפון: 052-2604049

אינסטלטור עמית

אינסטלציה היא אומנות הטיפול והתיקון של צינורות הבית השונים והיא אחד הדברים החשובים ביותר עבור דיירי הבניין. נסו לדמיין יום אחד בדירה ללא מים, יום שבו לא תוכלו לשטוף ידיים אחרי השירותים, להתקלח, למלא דלי מים כדי לשטוף את הרצפה ועוד מלא פעולות יומיומיות שללא מים פשוט לא נוכל לבצע אותן. קצת בעייתי לא?

שירותי אינסטלציה בגבעתיים ורמת גן
שירותי אינסטלציה בגבעתיים ורמת גן

אינסטלטור מקצועי הוא אחד שיודע לטפל בבעיות שונות ולדאוג לפתור אותן כך שדיירי הבניין יוכלו לחזור לאורח חייהם בהקדם האפשרי. לכן חשוב לקחת אינסטלטור שיפתור את הבעיה בהקדם ויאפשר לכם לחזור כמה שיותר מהר לסדר היום שלכם.

אינסטלטור עמית העובד באזור רמת גן וגבעתיים נותן שירותי אינסטלציה לאנשים פרטיים וכן לבנייני דירות משותפים. עמית מספק שירותים שונים כגון איתור נזילות, פתיחת סתימות, תיקון פיצוצי צנרת ועוד. אחד היתרונות העיקריים שעמית האינסטלטור מציע הוא שירותים 24/7 כך שגם אם התפוצץ לכם צינור ביום שבת או אפילו ב2 בלילה עמית ישמח לקפוץ ולסדר את הבעיה בהקדם האפשרי.

אינסטלטור מוסמך ברמת גן וגבעתיים
אינסטלטור מוסמך ברמת גן וגבעתיים

כתובת: רמת גן וגבעתיים
טלפון: 050-8462509

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

וטרינר צחי טיבולי

הווטרינר ד"ר צחי טיבולי : 'המקצוע בחר אותי!'