יום שני , אוקטובר 14 2019
ראשי / ראשי / הכי מומלצים – סוכני ביטוח דירה ברמת גן

הכי מומלצים – סוכני ביטוח דירה ברמת גן

הבית הוא הנכס היקר ביותר שאדם רוכש בחייו לכן חשוב מאוד לבטח אותו. בדיוק בשביל זה מצאנו לכם את סוכני ביטוח דירה הטובים ברמת גן.

"לשמור" על הבית
"לשמור" על הבית

במדינה שלנו זה לא עניין פשוט לרכוש דירה ועד שכבר הצלחנו לא נרצה שההשקעה תלך לאיבוד ונישאר בלי קורת גג. רכישת ביטוח דירה,תבטיח לך הגנה מפני נזקים אשר עלולים להתרחש בביתך ותעמיד לרשותך אמצעים  להתמודד עימם. ביטוח הדירה כולל מגוון כיסויים רחב ובין השאר יעניק לך הגנה מפני אירועים כגון: שריפה, פריצה, גניבה, רעידת אדמה, נזקי צנרת, נזקים למכשירי חשמל, ועוד. מצאנו את סוכני ביטוח דירה המומלצים ביותר ברמת גן.

א.רוזן סוכנות לביטוח

הסוכנות מנוהלת על ידי אריק רוזן סוכן ביטוח מורשה נושא ברישיונות ממשרד האוצר / אגף שוק ההון והביטוח לכל ענפי הביטוח. סוכנות הביטוח משמשת עבור לקוחותיה כברוקר ביטוח המייצג את רוב חברות הביטוח המובילות בישראל. בעזרת הגודל של הסוכנות הם ימצאו לכם מחיר טוב לביטוח הדירה שלכם וכל זה עם שירות אדיב וחיוך.

כתובת: החילזון 12, רמת גן (בית קריסטל)

ביטוח זה הגנה
ביטוח זה הגנה

 

אודי דגן סוכנות לביטוח בע"מ

סוכנות הביטוח הוקמה בשנת 1995 ע"י אודי דגן, ולכל אורך שנות קיומה פועלת תוך ייצוג ותיווך אמין, צמוד ומקצועי של מבוטח מול חברת ביטוח. הסוכנות מונה כ- 50 עובדים השמים כמטרה עליונה לתת לכל הלקוחות שירות ברמה גבוהה מאוד, שירות מקצועי ומחירים אטרקטיביים, תוך מתן מענה לכל צורך ביטוחי, צמצום "שטחים אפורים", "אותיות קטנות" ובירוקרטיה למינימום האפשרי. בנוסף ניתן לבטח את הדירה דרך הווטסאפ בלי פגישה, רק הודעה וזהו.
כתובת:
בן גוריון 2 (בניין בסר 1) רמת גן

בית זה סיפור יקר
בית זה סיפור יקר

Integra

אינטגרה סוכנות לביטוח הוקמה ב-2018 על-ידי עו"ד זיזי זיו-ידלין. לאחר כ-30 שנות פעילות בתפקידי ניהול בכירים בענף הביטוח, זיזי החליטה לפרוש כנפיים ולהביא את כישוריה וניסיונה לסוכנות ביטוח משלה. הסוכנות מייצגת את כל חברות הביטוח הגדולות הקיימות בישראל ובעזרת הניסיון והידע ימצאו לכם מחיר טוב על ביטוח הדירה שלכם, הנכס הכי חשוב שלכם.

כתובת: שלם 3, רמת גן

עם ביטוח דירה טוב כל המשפחה רגועה
עם ביטוח דירה טוב כל המשפחה רגועה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

נאורטופדיה – מכון אורטופדי וספורט

הידעתם כי בכף הרגל ישנן 26 עצמות