יום ראשון , יוני 26 2022

עורך דין ליטיגציה ברמת גן

תחום הליטיגציה מתייחס למלאכת ההתדיינות בייצוג משפטי, אשר נעשית בישראל בידי עורך דין. מדובר בתחום מרכזי בעולם עריכת הדין, כאשר עורך הדין הטוען (המכונה "ליטיגטור"), מגלם תפקיד משמעותי במסגרת ההליך המשפטי. לפיכך, הבחירה בעורך דין טוען לשם הפקדת מלאכת ייצוגכם בידיו, הינה החלטה מרכזית ובעלת השלכות מהותיות באשר לטיב ההליך המשפטי שלכם, ולכן יש להידרש לבחירה זו ולהעניק לה את המשקל הראוי

צילום FREEPIK

מהו תחום הליטיגציה? מהם שירותי הליטיגציה שקיימים? היכן ניתן למצוא עורך דין לייצוג בבתי משפט? על כך יורחב במאמר הבא.


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו


ליטיגציה – מלאכת ההתדיינות בייצוג משפטי

תחום הליטיגציה מתייחס למקצוע הטיעון, תחום שמאז ומעולם עורר עניין רב בקרב אנשים רבים ומהווה כאחד מהסממנים המרכזיים והבולטים ביותר של מקצוע עריכת הדין עבור כלל הציבור. מלאכת ההתדיינות המשפטית והייצוג המשפטי לא סתם מכונים כמלאכה, שכן מדובר בתפקיד משמעותי ומורכב ביותר, בעל השלכות מהותיות על טיב ההליך המשפטי ותוצאותיו.

ככלל, ההתדיינות המשפטית נחלקת לכמה שלבים, החל בשלב כתיבת הטענות וניסוחן בידי עורך הדין המייצג וכלה בהצגת המסכת העובדתית והמשפטית בידי עורך הדין המייצג באולם בית המשפט. בכל אחד מהשלבים כאמור, בולט תפקידו המשמעותי של עורך הדין המייצג בבית משפט, שכן לתפקודו היסודי ולכישוריו השונים יש השפעה מכרעת באשר לאופן ניהולו של הדיון בבית המשפט, כמו גם ביחס לפסיקה הסופית בהתדיינות המשפטית. כל זאת, מתוך מטרה להציג את מהלך העניינים באופן שיטיב ביותר עם הלקוח שלו ולשכנע את השופט בצדקתו.

מהם שירותי הליטיגציה השונים הקיימים?

נהוג לחלק את תחום הליטיגציה לשלוש קטגוריות עיקריות – ליטיגציה מסחרית (נוגעת למשפטים בן גופים מסחריים או פרטיים בענייני עסקים – עניינים כספיים), ליטיגציה אזרחית (נוגעת לכלל ההליכים האזרחיים, לרבות תובענות ייצוגיות, לשון הרע, ירושה וצוואה, נזיקין, דיני חוזים, דיני עבודה, דיני מקרקעין ועוד) וליטיגציה פלילית (נוגעת להליכים פליליים), כאשר התקנות הרלבנטיות לליטיגציה המסחרית והאזרחית הינן תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018.

האם כל עורך דין סכסוכים הינו מומחה גם לצרכי ליטיגציה?

במשך שנים, הקהילה המשפטית בישראל לא נהגה להפריד בין תחום הליטיגציה לבין שאר סוגי הייצוג המשפטי, כך שעורכי הדין השונים התעסקו בשני התחומים. עם זאת, בשנים האחרונות חלה מגמה הדוגלת בהתמחות מוגדרת בתחום הליטיגציה ורכישת ניסיון ייעודי בתחום.

מלאכתו של הליטיגטור, אשר כוללת את למידת והכרת התיק על בוריו לצד תמרון עדין ורגיש בין כלל הגורמים המעורבים בהליך המשפטי, לרבות הלקוח, הצד שכנגד והשופט, הינה מורכבת ובעלת חשיבות רבה עבור הלקוח, שכן הליטיגטור למעשה מייצג ומנהל בשמו של הלקוח את ההליך המשפטי. לפיכך, עבודתו של עורך דין המומחה בליטיגציה, מחייבת בקיאות ושליטה במספר היבטים, ובכלל זה, התמצאות טובה בחוקים ובתקנות, בעל כריזמה, חשיבה מהירה, יכולת אלתור וכושר התנסחות משובח, שיסייעו לו לשכנע את הנוכחים בדיונים המשפטיים בצדקתו של הלקוח שלו.

אם אתם מחפשים שירותי ליטיגציה ברמת גן, הגעתם למקום הנכון, מומלץ לפנות לעורך דין ליטיגציה. מחלקת הליטיגציה המנוסה שלנו מורכבת מעורכי דין המופיעים תדיר בערכאות משפטיות ומעין משפטיות שונות, בעלי אהבה והערכה רבה למלאכת הייצוג בבתי המשפט, ומציעה סיוע משפטי בכל אחד מתחומי הייצוג המשפטי בישראל. כל זאת, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על מתן מענה יצירתי וטוב לכל אתגר שיעלה במהלך הייצוג בבית המשפט, מתן יחס אישי ורגיש לצרכי הלקוח וזמינות גבוהה מצד עורך הדין המייצג.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
לקריאת כל התגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

בסט לינקס קרדיט תמונה: freepikcannabis-cannabis-seeds-cannabis-oil-placed-wooden-floor-with-green-tree-background (4)

מדוע חיי המדף של שמן CBD ארוכים משל שמן קנאביס ומה התחליף של שניהם