יום רביעי , פברואר 28 2024

הורוסקופ שבועי: 30.4-6.5.2023

אסטרולוגיה/הורוסקופ שבועי: מסר מקלפי הטארוט לילידי כל המזלות 30.4-6.5.2023, מה הקלף השבועי שלכם אומר לכם השבוע? וגם מסר מקלפי ע"ב השמות

הורוסקופ
צילום canva

השבוע אצרף לכל אחד מהמזלות שני מסרים: האחד מקלפי הטארוט והשני מקלפי ע”ב השמות:


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו


ע”ב השמות לקוחים משלושה פסוקים בספר שמות פרק יד’ פסוקים יט’-כא’, כאשר בכל אחד מהם 72 אותיות.  אל צירופי אותיות אלה מייחסת הקבלה סגולות לפתרון בעיות בכל תחומי החיים, היות והם מיצגים את החיבור בין העולם הרוחני לעולם הגשמי.

מזל טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

קלף טארוט שבועי: שלושה גביעים

קלף שלושת הגביעים נחשב לעתים קרובות כקלף של “מפגשים”. אבל זה לא תמיד מפגש רומנטי. זה מפגש במובן הרחב. שלושת הגביעים יכול להצביע על מפגש משמח עם חבר, קרוב משפחה או אדם אהוב שהקשר איתו אבד מזמן. קלף זה לעיתים עוסק בבילוי זמן איכות עם אנשים שאתם מוקירים בחייכם. הוא מייצג את מעגל החברים שלכם שאליהם אתם פונים כדי לקבל אהבה, חמלה ותמיכה כשאתם הכי זקוקים להם. זה יכול להיות חברים ותיקים מהמכללה, עמיתים לעבודה או אנשים שחלקתם קשר מיוחד לאורך השנים.

מסר מקלפי ע”ב השמות: מיה: אחדות, חסדים, שמירה והצלה.

התייחסות בכבוד להשקפת הזולת, במיוחד כשהיא מנוגדת לשלכם. לעיתים אתם נאחזים בדעות נושנות ומגיבים לאחר בחוסר סובלנות ובאימפולסיביות. חשוב להתמקד באחדות ובנשמה ולא בפירוד ובאנוכיות.

מזל שור 20 באפריל עד 20 במאי

קלף טארוט שבועי: אביר המטות 

הסמליות של אביר המטות היא פשוטה. כשהוא מופיע, זה אומר שהאדם צריך להרגיש טעון ומלא חיים ואף מוכן לעשות דברים. נראה שהאדם רוצה להשלים משימות חשובות, הוא רוצה להרשים אחרים בידע ובמיומנות שלו. אם אתם מתחילים פרויקט יצירתי, כדאי שתהיה לכם גם תוכנית שלוקחת בחשבון את ההשלכות של המעשים שלכם. הקלף לעיתים רומז שיש אירוע שאתם לא מצפים שיקרה בקרוב. צפויים הרבה שינויים בחייכם, שינוי נמהר של עבודה, מגורים או כל דבר בחיים. 

מסר מקלפי ע”ב השמות: הרח: חיבור למקור, אומץ והתגברות.  

אתם יכולים לחבור אל האנרגיה השמיימית של האור הגנוז, במיוחד בזמנים שבהם אתם נמצאים בחשכה. כאשר חווים עצב, התפרצויות זעם, התקפי דיכאון, שם זה מבטיח זוהר מתמיד של אור בחייכם. 

מזל תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

קלף טארוט שבועי: שבעה מטות

קלף זה מצביע על כך שאתם צפויים לנצח בכל סוג של תחרות. דברים אמורים להתנהל טוב מאוד, פרויקטים אמורים לקבל תאוצה וההצלחה שלכם בפתח. אולם, קלף זה מעיד על כך שעדיין יש לכם רגעים של ספקות, דבר אשר גורם לכם לחשוש מלפעול. אתם נמצאים כל הזמן בעמדת התגוננות וזה לא מאפשר לכם להתקדם.

מסר מקלפי ע”ב השמות: מלה: כוח המילה, אמונה בהשגחה, ביטול היצר.

גם נר בודד אחד יכול להפחית את האפלה באולם גדול. העלטה והרוע הם חסרי אונים לנוכח האור. קחו שם זה איתכם בצאתכם אל העולם.

מזל סרטן 22 ביוני עד 22 ביולי

קלף טארוט שבועי: מלך המטות

קלף זה מסמל אנרגיה גברית נבונה, פתוחה, חיובית, הרפתקנית. זה יכול להצביע על שפע של אנרגיה בה אתם נוטים להשתמש באופן חיובי. ככלל, קלף זה הוא סימן חיובי. גם כשהוא לא מייצג אדם, הוא מרמז על אנשים סביבכם אשר תומכים בהחלטות שלכם וחושבים עליכם רק טוב.

מסר מקלפי ע”ב השמות: האא: רחמים, עין טובה, סדר בבלגן.

יש האומרים כי מה שעשוי להשתבש, אכן ישתבש. שם זה מסייע להשיב דברים למצב של איזון ושלווה וכך למנוע שיבושים בחיים.

מזל אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

קלף טארוט שבועי: קלף האוהבים

המשמעות העיקרית בקלף האוהבים היא הרמוניה, אטרקטיביות ושלמות בזוגיות. האמון והאחדות שיש לאוהבים נותנים לכל אחד מהם ביטחון וכוח, ומעצימים את השני. הקשר שהם יצרו חזק מאוד, וזה יכול להעיד על כך שהשניים מחוברים בנישואים וביחסים קרובים ואינטימיים אחרים. משמעות נוספת מאחורי קלף האוהבים היא מושג הבחירה – בחירה בין דברים מנוגדים השוללים זה את זה. זו יכולה להיות דילמה שעליכם לחשוב עליה היטב ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר למצבכם.  אתם חייבים להחליט ולהבין מה חשוב ומה חסר חשיבות בחייכם. בנוסף עליכם להיות נאמנים לעצמכם ולמי שסובב אתכם. 

מסר מקלפי ע”ב השמות: יחו: הסרת הרע, הצלחה.

לעיתים, כדי למצוא את האור אתם  צריכים קודם לזהות איפה עדיין טמון בכם החושך. שם זה חושף כל תכונה אנוכית וכוח שלילי שעדיין פועלים בתוככם, ובכך מסייע להפוך אותם לנחלת העבר. 

מזל בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

קלף טארוט שבועי: שני מטות

קלף שני מטות אומר לכם שגם כאשר אתם מתחילים לממש את היעדים שהצבתם לעצמכם, אתם מוסיפים עוד יעד בהמשך. במילים אחרות, המשמעות של שני מטות סובבת סביב קבלת החלטות. כלומר, או שאתם מרוצים מהיעד הנוכחי שלכם או שאתם מתקדמים ולוקחים סיכונים. זה אומר, לעזוב את אזורי הנוחות שלנו ולחקור טריטוריה חדשה.

מסר מקלפי ע”ב השמות: נתה: כוח התנגדות, התמדה.

זה הזמן לאזור אומץ לומר את האמת, במיוחד כשקשה להיפתח אליה וקיימת נטייה להתחמק. במקביל גם לאזור אומץ כדי לשמוע אמת. כשמוסר מחסום הפחד מאמירת אמת ושמיעתה, חווים יחסים כנים, אוהבים ומספקים.

מזל מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

קלף טארוט שבועי: שני מטבעות

קלף שני מטבעות הוא קלף המרמז על איזון ושותפות. סביר להניח שתנסו לשמור על איזון בין שני תחומי חיים רחבים. אולי תצטרכו לדלג בין כסף לבין בריאות או עבודה. קלף זה נחשב בדרך כלל לסימן חיובי. בנוסף, נושאים חשובים רבים נמצאים אצלכם בראש הרשימה, אולם ייתכן שתאלצו לסגת מלהקדיש תשומת לב לכל כך הרבה דברים. ריבוי משימות זה דבר שלא בריא לכם עכשיו. הקלף בא לומר כי ייתכן שתצטרכו לצמצם את הדברים שאתם עושים ולהתמקד בשני הנושאים העיקריים שלכם.

מסר מקלפי ע”ב השמות: ירת: בחירה בטוב, שפע.

אמנם בחירה באופל משמרת 100% מעושרכם הגשמי אך מחירה הוא 90% מהאור הרוחני שלכם. לכן חשוב לבחור בטוב, לשתף ולחלוק אפילו בעשירית מהעושר, כך תזמנו לעצמכם שפע.

מזל עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

קלף טארוט שבועי: נסיך מטבעות

קלף זה בא לומר לכם שאתם בנקודה בה אתם רואים רק את מה שכבר עשיתם והשגתם ואינכם מודעים לאפשרויות הקיימות עבורכם, כדי לעשות ולהשיג הרבה יותר. דבר נוסף, קלף זה רומז לכם להקשיב לאינטואיציה שלכם ולא לפעול כל הזמן רק על פי חישובי רווח והפסד.

מסר מקלפי ע”ב השמות: הקם: תקומה, תמיכה, החלמה.

שם זה מסייע לטעינה רגשית אשר דרושה לאחר משבר או מפל קשה בחיים. חשוב שלא ליפול אל תוך דיכאון אלא לאגור כוחות ולקום על הרגליים.

מזל קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

קלף טארוט שבועי: שמונה חרבות

קלף שמונה החרבות מרמז על האפשרות שלכם לעכב את עצמכם בגלל שאתם חוששים לעבור לעתיד או בגלל שאתם חוששים להיפגע ממצב חדש, או אולי בלי סיבה. תחשבו מה הדבר שמפחיד אתכם. האמת של הסיטואציה כנראה הרבה פחות מפחידה ממה שהמוח שלכם מגדיר. קלף זה מייעץ לכם שלא לפחד מה-לא נודע. בחנו את המחשבות, הדיבור וההתנהגות שלכם לגבי שליליות ודעו שמה שאתם אומרים ועושים, יחד עם הבחירות שלכם, כל זה משפיע על התוצאות בחייכם.

מסר מקלפי ע”ב השמות: נלך: הסרת השליליות.

כל כך הרבה דברים משפיעים לרעה על החיים של כולם. בין אם מחלות, זיהומים, מנהגים לא בריאים ועוד. שם זה מסייע לצלוח ולרפא את אותן השפעות שליליות ולעיתים אף לגרום לדחייה עצמית מהם.

מזל גדי 22 בדצמבר עד 19 בינואר

קלף טארוט שבועי: אביר המטות

הסמליות של אביר המטות היא פשוטה. כשהוא מופיע, זה אומר שהאדם צריך להרגיש טעון ומלא חיים ואף מוכן לעשות דברים. נראה שהאדם רוצה להשלים משימות חשובות, הוא רוצה להרשים אחרים בידע ובמיומנות שלו. אם אתם מתחילים פרויקט יצירתי, כדאי שתהיה לכם גם תוכנית שלוקחת בחשבון את ההשלכות של המעשים שלכם. הקלף לעיתים רומז שיש אירוע שאתם לא מצפים שיקרה בקרוב. צפויים הרבה שינויים בחייכם, שינוי נמהר של עבודה, מגורים או כל דבר בחיים.

מסר מקלפי ע”ב השמות: אכא: סליחה, שחרור, רוגע, התחלה מחדש.

ברגעים בהם נראה כי הכל מסביב הרוס וחסר תקווה, שם זה בא לעזור להשיב משמעות לחיים ולעשות סדר בכל דבר.

מזל דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

קלף טארוט שבועי: אס מטות

אס מטות בדרך כלל מסמן התחלות חדשות חיוביות, הקשורות בדרך כלל לעבודה/קריירה שלכם. אם היה לכם קשה לאחרונה, דעו שסביר להניח שהדברים ישתפרו בקרוב. אס מטות בא לרמוז לכם להיות אופטימיים ומלאי תקווה לגבי עתידכם, במטרה טובה! סביר להניח שתרגישו די אנרגטיים וחיוביים או שתרגישו כך בקרוב. עכשיו זה זמן טוב להתחיל משהו חדש. מה תתחילו?

מסר מקלפי ע”ב השמות: מחי: נתינה והשפעה, יציאה מהצרות.

לעיתים, מעשים שגויים וטעויות בחיים, מושכים ביקורת שלילית מצד כולם. שם זה בא לסייע להאיר בכם את כל החיובי שקיים בכם, במקביל מסייע לכם לראות מעבר לאותן טעויות ומגרעות הקיימות באחרים.

מזל דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

קלף טארוט שבועי: עשרה מטבעות

הקלף מראה שכל מה שהשקעתם בו במשך זמן רב ישתלם בעתיד. זה מצביע על כך שהכל יסתדר בסופו של דבר – שכן תמיד בחנתם את התמונה לטווח הארוך, ובחרתם שלא לעשות קיצורי דרך. נטעתם זרעים רבים של אושר ושיתפתם בחייהם של אחרים, במיוחד בני משפחה וקרובים. הסמליות של קלף זה מושרשת הן בהצלחה כלכלית והן ביציבות. זה מראה על שפע וחוסר מאבק כלכלי. זה גם מפציר בכם לקבל החלטות שיהיו לכן לא רק תוצאות חיוביות בהווה אלא גם לטווח הארוך. ההחלטות שתקבלו צריכות להניב תוצאות חיוביות שיחזיקו מעמד לדורות הבאים, ויזלגו גם לצאצאיכם.

מסר מקלפי ע”ב השמות: ילה: קבלה וחמלה, המתקת דינים.

זה הזמן להתחיל להפחית מאותה שיפוטיות הקיימת בכם ולגלות סובלנות וחמלה מול האחרים. לעיתים מזכיר כי זה הזמן להביע חמלה וחרטה על מילים ומעשים שעשיתם בעבר.

 

רחלי דרור דגני. צילום פרטי
רחלי דרור דגני

הכותבת: רחלי דרור דגני-קריאה בקלפי טארוט וראיית הנסתר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
לקריאת כל התגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

תאונה. צילום: עמותת אור ירוק

אחד מכל עשרה הרוגים בתאונות דרכים- בתאונת חזית אחור

תפריט נגישות